Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası'ndan Odamıza Ziyaret

24.07.2018 tarihinde Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut ÖZKOÇ, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz UYSAL, Yönetim Kurulu Üyesi Evren NAS ve Ömer EĞER, Nazilli Ticaret Odasını ziyaret ettiler. ERTSO yöneticileri, NTO Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN nezaretinde NTO hizmet binasını gezerek incelemelerde bulundular.

Göreve yeni geldiklerini ve Ereğli Ticaret Ve Sanayi Odasına yeni bir hizmet binası kazandırmayı istediklerini belirten ERTSO Başkanı ÖZKOÇ, “ yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla beraber modern bir hizmet binası yapma amacıyla bir çok Odayı ziyaret ettik. Bodrum kattaki derslikler ve 100 kişilik toplantı salonu, 1. Kattaki 100 kişilik meclis toplantı salonu, VİP toplantı salonu, kadın-genç girişimci toplantı salonu ve komite toplantı salonu, 2. Kattaki birçok etkinliğe ev sahipliği yapabilecek 500 kişilik oturma kapasiteli Konferans salonu ile üye ihtiyaçlarına cevap verebilecek, üye memnuniyetini amaç edinen, modern çağın gerekliliklerine ayak uyduran ve birçok il odalarında bulunmayan özel bir hizmet binasını inceleme fırsatı bulduk. Binanın giriş katındaki bağımsız restoran ve konferans salonu katındaki bağımsız kafaterya ile hizmet saati dışında da kullanıma uygun olması sebebiyle “yaşayan bir bina” olma özelliğini taşımaktadır. NTO hizmet binasının bu noktaya gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim “ diyerek sözlerini tamamladı.

NTO Yönetim kurulu Başkanı Nuri ARSLAN ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. NTO hizmet binası hakkındaki güzel yorumları ve takdim edilen hediye için teşekkür etti.