1. Meslek Komitesi

Madencilik ve İmalat

Ad Soyad Görevi
MEHMET ERSİN BEZEN KOMİTE BAŞKANI
AZİZ ADIGÜZEL KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
NURİ ARSLAN KOMİTE ÜYESİ
HASAN HÜSEYİN EREN
KOMİTE ÜYESİ
GÖKHAN YILDIZ
KOMİTE ÜYESİ
MUHAMMET YİĞİT
KOMİTE ÜYESİ
ADNAN BÜYÜKBAŞOĞLU

KOMİTE ÜYESİ

2. Meslek Komitesi

Finans, Gayrimenkul, Mali Müşavirler ve Kuyumcular

Ad Soyad Görevi
FUNDA SAVAŞLAR KOMİTE BAŞKANI
AHMET ARSLAN ÖZYİĞİT KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
MEHMET ALİ BÜYÜKKARINCALI KOMİTE ÜYESİ
GÜL AKSU KOMİTE ÜYESİ
AKIN DÖKEN KOMİTE ÜYESİ
İSAK AKGÜN KOMİTE ÜYESİ
MALİK ERCAN KOMİTE ÜYESİ

3. Meslek Komitesi

Tekstil

OKTAY TUFANKOMİTE BAŞKANI
FATMA KANA GÜNAYKOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
NİYAZİ ÖZDENKOMİTE ÜYESİ
ABDULLAH AĞCAKOMİTE ÜYESİ
HASAN YAZICIKOMİTE ÜYESİ


4. Meslek Komitesi

Otomotiv

Ad Soyad Görevi
NECDET YELLİ KOMİTE BAŞKANI
BARIŞ ÖZKÖSEOĞLU KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
SERKAN ÇELEN KOMİTE ÜYESİ
SUAT İŞBİLEN KOMİTE ÜYESİ
HULKİ KARAKAYA KOMİTE ÜYESİ

5. Meslek Komitesi

Gıda Ürünleri Toptan ve Perakende Ticaret

Ad Soyad Görevi
İSMAİL GÜZEL KOMİTE BAŞKANI
MEHMET TUNÇYÜREK KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
CEMİL ŞAFFAK KOMİTE ÜYESİ
ÇETİN ARTIK KOMİTE ÜYESİ
MEHMET GÜMÜŞ KOMİTE ÜYESİ
ZAFER CEMALBEY KOMİTE ÜYESİ
ALTAN ÖNAL KOMİTE ÜYESİ

6. Meslek Komitesi

İnşaat Malzemeleri

Ad Soyad Görevi
FARUK KUTLU KOMİTE BAŞKANI
EMRAH GÜVENÇ KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
AYHAN YELOĞLU KOMİTE ÜYESİ
AHMET ULUHAN KOMİTE ÜYESİ
MEHMET İLKER AKÇİL KOMİTE ÜYESİ

7. Meslek Komitesi

Tarım ve Hayvancılık

Ad Soyad Görevi
AHMET ERAY GÜRDAL KOMİTE BAŞKANI
BİRCAN GÜNGÖR KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
BİROL KARADAĞLI KOMİTE ÜYESİ
HİLMİ BAYSAL KOMİTE ÜYESİ
AHMET FİDAN KOMİTE ÜYESİ
FEVZİ KARAHAN KOMİTE ÜYESİ
SÜLEYMAN GÜRBÜZ KOMİTE ÜYESİ

8. Meslek Komitesi

Ulaştırma ve Akaryakıt

Ad Soyad Görevi
ÇAĞATAY YENİPAZARLI KOMİTE BAŞKANI
EMRAH KOLCUOĞLU KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
BİRSEN KARLIOĞLU
KOMİTE ÜYESİ
DAVUT SAĞINÇ
KOMİTE ÜYESİ
OLGUN IŞIKTAŞ
KOMİTE ÜYESİ
ALİ AYDIN
KOMİTE ÜYESİ
FEYZULLAH ERKUT KOMİTE ÜYESİ

9. Meslek Komitesi

Oteller, Eğitim, Sağlık, Kişisel Hizmetler ve Sigortacılar

Ad Soyad Görevi
BELGİN ARTAM KOMİTE BAŞKANI
FATMA NAGEHAN ERDEM KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
MUSA MUÇA KOMİTE ÜYESİ
NURİTTİN ÖZKAT KOMİTE ÜYESİ
OSMAN KANA KOMİTE ÜYESİ
MURAT EMİR KOMİTE ÜYESİ
İSMET ÇETİNKAYA KOMİTE ÜYESİ

10. Meslek Komitesi

İnşaat ve Mühendislik

Ad Soyad Görevi
SERHAT OYMAK KOMİTE BAŞKANI
ABDULLAH TAMER GÖER KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
GÜLER KURUDERE AKBAŞ KOMİTE ÜYESİ
GÜRDAL YÜZÜGÜLER KOMİTE ÜYESİ
ERKAN ABBASOĞLU KOMİTE ÜYESİ
CAHİT ŞAHİN KOMİTE ÜYESİ
SERKAN ÇELEN KOMİTE ÜYESİ

11. Meslek Komitesi

Yaş Sebze, Meyve Ürünleri ve Bitkisel Yağların Satışı

Ad Soyad Görevi
MUSTAFA ELMAS KOMİTE BAŞKANI
SALİH ÖZTÜRK KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
MEHMET NACİ MADEN KOMİTE ÜYESİ
HÜSEYİN PİŞKEN KOMİTE ÜYESİ
YASİN UZUN KOMİTE ÜYESİ
HURİYE ESGİ KOMİTE ÜYESİ
NEYYİRE NAZAN ELGÜN KOMİTE ÜYESİ

12. Meslek Komitesi

Dayanıklı Tüketim Malları

Ad Soyad Görevi
ENES KARAKAYA KOMİTE BAŞKANI
SERKAN IŞIK KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
ERGUN SEDEF KOMİTE ÜYESİ
MURAT KANSU KOMİTE ÜYESİ
ORKUN KANYILMAZ KOMİTE ÜYESİ
MUSTAFA SOY KOMİTE ÜYESİ
RECEP HAKAN TELLİEL KOMİTE ÜYESİ