Meslek Komiteleri

Meslek Komiteleri

1. Meslek Komitesi - Sanayi, İmalat ve Madencilik
Ad Soyad Görevi
Mehmet Ersin BEZEN Komite Başkanı
Aziz ADIGÜZEL Komite Başkan Yardımcısı
Nuri ARSLAN Komite Üyesi
Hasan Hüseyin EREN Komite Üyesi
Gökhan YILDIZ Komite Üyesi
Muhammet YİĞİT Komite Üyesi
Adnan BÜYÜKBAŞOĞLU Komite Üyesi
2. Meslek Komitesi - Bankalar ve Finans Kurumları, Emlak ve Gayrimenkul Ticareti, Sigortacılar, Sarraflar
Ad Soyad Görevi
Funda SAVAŞLAR Komite Başkanı
Ahmet Arslan ÖZYİĞİT Komite Başkan Yardımcısı
Bekir Hilmi Hakan IŞIKCI Komite Üyesi
İsmail Hakkı ÖZSAVRAN Komite Üyesi
Akın DÖKEN Komite Üyesi
İsak AKGÜN Komite Üyesi
Malik ERCAN Komite Üyesi
3. Meslek Komitesi - Konfeksiyon, Tuhafiye ve Hazır Giyim
Ad Soyad Görevi
Oktay TUFAN Komite Başkanı
Mehlika SARIYILDIZ Komite Başkan Yardımcısı
Niyazi ÖZDEN Komite Üyesi
Galip ÜSTÜN Komite Üyesi
Hasan YAZICI Komite Üyesi
4. Meslek Komitesi - Otomotiv Ticareti, Motorlu Araçlar Servis ve Yedek Parça
Ad Soyad Görevi
Necdet YELLİ Komite Başkanı
Barış ÖZKÖSEOĞLU Komite Başkan Yardımcısı
Serkan ÇELEN Komite Üyesi
Suat İŞBİLEN Komite Üyesi
Hulki KARAKAYA Komite Üyesi
5. Meslek Komitesi - Toptan ve Perakende Gıda Ticareti
Ad Soyad Görevi
Metehan ÇİFCİ Komite Üyesi
Mehmet TUNÇYÜREK Komite Başkan Yardımcısı
Cemil ŞAFAK Komite Üyesi
Çetin ARTIK Komite Üyesi
Mehmet GÜMÜŞ Komite Üyesi
Zafer CEMALBEY Komite Üyesi
Fehmi KÖSEOĞLU Komite Üyesi
6. Meslek Komitesi - İnşaat ve Yapı Malzemeleri Ticareti
Ad Soyad Görevi
Faruk KUTLU Komite Başkanı
Mehmet İlker AKÇİL Komite Başkan Yardımcısı
Ayhan YELOĞLU Komite Üyesi
Ahmet ULUHAN Komite Üyesi
Fehmi KURT Komite Üyesi
7. Meslek Komitesi - Tarım, Ziraat ve Hayvancılık Ürünleri İmalat ve Ticareti
Ad Soyad Görevi
Ahmet Eray GÜRDAL Komite Başkanı
Bircan GÜNGÖR Komite Başkan Yardımcısı
Birol KARADAĞLI Komite Üyesi
Hilmi BAYSAL Komite Üyesi
Ahmet FİDAN Komite Üyesi
Fevzi KARAHAN Komite Üyesi
Süleyman GÜRBÜZ Komite Üyesi
8. Meslek Komitesi - Ulaştırma ve Akaryakıt
Ad Soyad Görevi
Çağatay YENİPAZARLI Komite Başkanı
Emrah KOLCUOĞLU Komite Başkan Yardımcısı
Birsen KARLIOĞLU Komite Üyesi
Davut SAĞINÇ Komite Üyesi
Olgun IŞIKTAŞ Komite Üyesi
Ali AYDIN Komite Üyesi
İsa ŞAHİN Komite Üyesi
9. Meslek Komitesi - Özel Eğitim Kurumları, Oteller ve Yurtlar, Özel Eğlence Yerleri
Ad Soyad Görevi
Belgin ARTAM Komite Başkanı
İsmet ÇETİNKAYA Komite Başkan Yardımcısı
Sunay KOYUNCU Komite Üyesi
Nurittin ÖZKAT Komite Üyesi
Osman KANA Komite Üyesi
Gökhan ATALAY Komite Üyesi
Mehmet KAZIK Komite Üyesi
10. Meslek Komitesi - İnşaat Mühendisleri, Mimar ve Müteahhitler
Ad Soyad Görevi
Erkan ABBASOĞLU Komite Başkanı
Serkan ÇELEN Komite Başkan Yardımcısı
Serhat OYMAK Komite Üyesi
Gürdal YÜZÜGÜLER Komite Üyesi
Güler KURUDERE AKBAŞ Komite Üyesi
Abdullah Tamer GÖER Komite Üyesi
Cahit ŞAHİN Komite Üyesi
11. Meslek Komitesi - Yaş Sebze, Meyve Ürünleri ve Bitkisel Yağların İmalat ve Ticareti
Ad Soyad Görevi
Mustafa ELMAS Komite Başkanı
Salih ÖZTÜRK Komite Başkan Yardımcısı
Mehmet Naci MADEN Komite Üyesi
Hüseyin PİŞKEN Komite Üyesi
Yasin UZUN Komite Üyesi
Huriye ESGİ Komite Üyesi
Neyyire Nazan ELGÜN Komite Üyesi
12. Meslek Komitesi - Elektrikli Ev Aletleri ve Dayanıklı Tüketim Malları Ticareti
Ad Soyad Görevi
Hakan ERSOY Komite Başkanı
Cüneyt KORKMAZ Komite Başkan Yardımcısı
Genco TÜRKOĞLU Komite Üyesi
Serkan SAYGILI Komite Üyesi
Selman Gürkan AŞİROĞLU Komite Üyesi
Ruhi COŞGUN Komite Üyesi
Fatih YUVALI Komite Üyesi

Sektörel Talep ve Öneri Formu

Değerli üyemiz, sektörünüzle ilgili talep ve önerilerinizi aşağıdaki form aracılığı ile bize iletebilirsiniz.


    Türkçe
    Sohbete Başla
    1
    Yardım lazım mı?
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?