İndirim Protokollerimiz

İndirim Protokollerimiz

Yurtiçi Kargo İndirim Anlaşması

Kampanyanın adı: Nazilli Ticaret Odası Kampanyası

Kampanya kodu: 969

  • 01.03.2022 – 01.03.2023 tarihleri arasındaNazilli Ticaret Odası üye esnaf ve kobi müşteriler yapacak gönderimlerde %30’luk indirimden faydalanabilirler.
  • Kampanyadan faydanabilmeleri için kampanya adı ile birlikte üye iş yeri sicil numalararını operatöre iletmeleri gerekmektedir. Sicil numalararı kampanya ekranında anahtar alana girilerek doğrulama yapılmalıdır.
  • Kampanya Nazilli ve Nysa birimlerinden yapılan gönderimlerde geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında standart taşıma fiyatları üzerinden %30 indirime ek olarak, adres alım ve adres teslim hizmetlerimizden %30’luk indirim oranında faydalanabilirler. Diğer ek hizmetlerimiz ve ambalaj ürünlerimiz indirim kapsamında değildir.
  • Kampanya yurt içinde yapılacak Yurtiçi Kargo’nun her gün veya belirli gün teslimat yaptığı adreslerde geçerlidir.
  • Gönderici ödemeli veya alıcı ödemeli gönderi yapılabilir.
  • Kampanya, standart taşıma, adres alım ve adres teslim hizmetleri için geçerlidir. Diğer ek ve özel hizmetler ile ambalajlar indirim kapsamında değildir.
  • İndirim (şehir içi gönderiler hariç olmak üzere) sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir.
  • Sunulan indirim diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  • Yurtiçi Kargo birimleri, taşıma kurallarına uymayan gönderileri kabul etmeme veya sigorta hizmeti kapsamından çıkararak taahhütname isteme hakkını saklı tutar. 

Sun Danışmanlık

Nazilli Ticaret Odası üyeleri yatırım teşvik belgesi alma, fizibilite raporu düzenleme, kamu kurum ve kuruluşlarına proje hazırlama (TKDK, GEKA vb.) aşamalarında odamızla Sun Danışmanlık arasında imzalanan indirim anlaşmasından faydalanabilirler.

Y&G Yönetim ve Proje Danışmanlığı

Nazilli Ticaret Odası üyeleri yatırım teşvik belgesi alma, fizibilite raporu düzenleme, kamu kurum ve kuruluşlarına proje hazırlama (TKDK, GEKA vb.) aşamalarında odamızla Y&G Danışmanlık arasında imzalanan indirim anlaşmasından faydalanabilirler.

Refero Danışmanlık ve Mühendislik

Nazilli Ticaret Odası üyeleri yatırım teşvik belgesi alma, fizibilite raporu düzenleme, kamu kurum ve kuruluşlarına proje hazırlama (TKDK, GEKA vb.) aşamalarında odamızla Refero Danışmanlık arasında imzalanan indirim anlaşmasından faydalanabilirler.

İEÜ Medicalpark Hastanesi

Nazilli Ticaret Odası Üyeleri ve birinci derece yakınları için İEÜ Medical Park Hastanesi ile Sgk’lı işlemlerde % 10 indirim, Sgk anlaşması olmayan durumlarda %20 indirim sağlanacaktır.

Naviship Denizcilik Taşımacılık Lojistik İth. İhr. Ltd. Şti

Odamız ile Naviship Denizcilik Taşımacılık Lojistik İth. İhr. Ltd. Şti. ile imzalanan protokol kapsamında üyelerimizin ihracat ve ithalatlarında ürünlerinin sevkiyatı, aktarımı, depolanması ve dağıtımı konusunda uluslararası hizmet alabilecekleri bir indirim anlaşması yapılmıştır. Detaylı bilgi ve iletişim için: 0232 425 1925 veya 0533 192 5108

KTO Karatay Üniversitesi

Üyelerimiz ve birinci derece yakınlarından Karatay Üniversitesi lisans veya önlisans programlarına kayıt hakkı elde edecek olan öğrencilerin Karatay Üniversitesi’ ne kayıt yaptırmaları halinde, öğrenim ücreti üzerinden %15 oranında destek bursu ve 10 eşit taksitte ödeme imkânı sağlanacaktır.

Sertel Lojistik BP Benzin İstasyonları

Değerli üyelerimiz Sertel Lojistik ile yaptığımız  anlaşmaya istinaden tüm BP istasyonlarından taşıtmatik sistemiyle motorin ve benzin alımlarında pompa fiyatında %4 indirim yapılacaktır.

Siser İşitme Cihazları San. ve Tic. A.Ş

Değerli üyelerimiz Odamız ve Siser işitme Cihazları A.Ş arasında yapılan anlaşma ile oda üyelerine ücretsiz işitme testi ve işitme cihazı alımında %30 indirim anlaşması yapılmıştır.

MNG Kargo İndirim Anlaşması

Üyelerimize indirimli hizmet sağlamak amacıyla yapılan anlaşma, kargo gönderimlerinde indirimli fiyatlardan yararlanmalarını sağlayacaktır. İndirimli fiyat listesi aşağıdaki gibidir:

 KG DesiFiyatlar
Dosya4 TL
1-56,50 TL
6-108,00 TL
11-159,50 TL
16-2012,50 TL
21-2515,00 TL
26-3016,80 TL
Yukarıdaki fiyatlara KDV ve Posta Ek Hizmet Ücreti dahil değildir.

Sürat Kargo İndirim Anlaşması

Üyelerimize indirimli hizmet sağlamak amacıyla yapılan anlaşma, kargo gönderimlerinde indirimli fiyatlardan yararlanmalarını sağlayacaktır. İndirimli fiyat listesi aşağıdaki gibidir:

 KG DesiFiyatlar
Dosya5 TL
1-58,75 TL
6-1013,75 TL
11-1518,75 TL
16-2020,00 TL
21-3027,00 TL
30 ve Üzeri0,90 TL
Yukarıdaki fiyatlar parça başı olup , adresten alım , adrese teslim , sigorta ek hizmeti  dahil / hariç , KDV hariçtir.

TOTAL – Astürk Petrol

Kurumumuz ile ASTÜRK Petrol LTD. ŞTİ. arasında üyelerimiz için tüm Türkiye’de geçerli olan “TOTAL Kurumsal Kart” anlaşması imzalanmıştır. Anlaşma neticesinde üyelerimize Total istasyonlarında motorinde %5, benzinde %3 indirim oranları uygulanmaktadır.

İTO İstanbul Ticaret Üniversitesi

Anlaşma ile üyelerimizin çocuklarına, İstanbul Ticaret üniversitesi’ nin bölüm ve programlarına kayıt yaptırdıkları takdirde, eğitim ücreti üzerinden %15 lik teşvik indirimi uygulanacağı belirtilmiştir.

İzmir Ekonomi Üniversitesi

İmzalanan protokol ile üyelerimizin birinci dereceden akrabalarının İzmir Ekonomi Üniversitesi’ne kayıt yaptırmaları durumunda, %15 indirimli olarak eğitim öğretim görmesi mümkün olacaktır.

Moda Dil Akademisi

İmzalanan protokol ile üyelerimizin birinci dereceden akrabalarının Moda Dil Akademisi’ne kayıt yaptırmaları durumunda, eğitim ücreti üzerinden indirim görmesi mümkün olacaktır.

Deniz Teknoloji – LOGO GO3

Odamız ile Deniz Teknoloji arasında yapılan anlaşma ile odamız üyelerinin alacakları yazılım ürünlerinde %30 indirim sağlanacak. Bu anlaşma ile firmalar, kurumsallaşma sürecinde ihtiyaç duyacakları yazılım desteğine daha ucuz ve hızlı bir şekilde ulaşma imkânına kavuşmuş olacaklar.

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu

İmzalanan indirim protokol ile üyelerimizin birinci dereceden akrabalarının İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursuna kayıt yaptırmaları durumunda, eğitim ücreti üzerinden indirim görmesi mümkün olacaktır. Detaylı bilgi için iletişim no: 0256 315 1313

Kafa Matematik Özel Eğitim Kursu

Odamız ile Pratik kafa özel eğitim kursu arasında imzalanan indirim protokolü kapsamında odamız üyeleri ile çalışanlarının ve birinci dereceden yakınlarının öğrencilerine ait eğitim ücreti için indirim uygulanacaktır.Detaylı bilgi için iletişim no: 0256 312 3090

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?