İndirim Protokollerimiz

İndirim Protokollerimiz

Nazilli Sanayi Sitesi Kooperatifi İndirim Anlaşması

Nazilli Ticaret Odası üyelerine özel 1 Mart 2023 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere düğün salonlarımızdan % 10 indirimli faydalanması hususunda anlaşmaya varılmıştır.

Sınav Koleji İndirim Anlaşması

İş bu protokol Nazilli Ticaret Odası ile Özel Sınav Koleji arasında yapılmıştır. Buna göre Nazilli Ticaret Odası üyelerine, kurumumuzdan hak ettiği bursa ek olarak %5 daha burs verilecektir. Verilen burslar öğrencinin bulunduğu kademenin (Ortaokul ise 8.sınıf, lise ise 12.sınıf) sonuna kadar geçerli olacaktır.(Bu indirim %50 bursluluk oranına kadar uygulanacaktır.)

(Herhangi bir burs kazanamayan öğrencilere %40 + %5 = %45 şeklinde uygulanacaktır.)

Dört Renk Okulları ve Eğitim Merkezi İndirim Anlaşması

İş bu protokol Nazilli Ticaret Odası ile Dört Renk Okulları ve Eğitim merkezi arasında yapılmıştır. Üyelerimiz ve 1.derece yakınlarının yararlanabileceği protokol sayesinde ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için %10 indirim uygulanacaktır.

Özel Nazilli Bahçeşehir Koleji

İş bu protokol Nazilli Ticaret Odası ile Bahçeşehir Koleji arasında yapılmıştır. Üyelerimiz ve 1.derece yakınlarının yararlanabileceği protokol sayesinde ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için %10 indirim uygulanacaktır.

Yurtiçi Kargo İndirim Anlaşması

Kampanyanın adı: Nazilli Ticaret Odası Kampanyası

Kampanya kodu: 969

  • 01.03.2023 – 01.03.2024 tarihleri arasında Nazilli Ticaret Odası üye esnaf ve kobi müşteriler yapacak gönderimlerde %30’luk indirimden faydalanabilirler.
  • Kampanyadan faydanabilmeleri için kampanya adı ile birlikte üye iş yeri sicil numalararını operatöre iletmeleri gerekmektedir. Sicil numalararı kampanya ekranında anahtar alana girilerek doğrulama yapılmalıdır.
  • Kampanya Nazilli ve Nysa birimlerinden yapılan gönderimlerde geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında standart taşıma fiyatları üzerinden %30 indirime ek olarak, adres alım ve adres teslim hizmetlerimizden %30’luk indirim oranında faydalanabilirler. Diğer ek hizmetlerimiz ve ambalaj ürünlerimiz indirim kapsamında değildir.
  • Kampanya yurt içinde yapılacak Yurtiçi Kargo’nun her gün veya belirli gün teslimat yaptığı adreslerde geçerlidir.
  • Gönderici ödemeli veya alıcı ödemeli gönderi yapılabilir.
  • Kampanya, standart taşıma, adres alım ve adres teslim hizmetleri için geçerlidir. Diğer ek ve özel hizmetler ile ambalajlar indirim kapsamında değildir.
  • İndirim (şehir içi gönderiler hariç olmak üzere) sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir.
  • Sunulan indirim diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  • Yurtiçi Kargo birimleri, taşıma kurallarına uymayan gönderileri kabul etmeme veya sigorta hizmeti kapsamından çıkararak taahhütname isteme hakkını saklı tutar. 

Naviship Denizcilik Taşımacılık Lojistik İth. İhr. Ltd. Şti

Odamız ile Naviship Denizcilik Taşımacılık Lojistik İth. İhr. Ltd. Şti. ile imzalanan protokol kapsamında üyelerimizin ihracat ve ithalatlarında ürünlerinin sevkiyatı, aktarımı, depolanması ve dağıtımı konusunda uluslararası hizmet alabilecekleri bir indirim anlaşması yapılmıştır. Detaylı bilgi ve iletişim için: 0232 425 1925 veya 0533 192 5108

Siser İşitme Cihazları San. ve Tic. A.Ş

Değerli üyelerimiz Odamız ve Siser işitme Cihazları A.Ş arasında yapılan anlaşma ile oda üyelerine ücretsiz işitme testi ve işitme cihazı alımında %30 indirim anlaşması yapılmıştır.

İTO İstanbul Ticaret Üniversitesi

Anlaşma ile üyelerimizin çocuklarına, İstanbul Ticaret üniversitesi’ nin bölüm ve programlarına kayıt yaptırdıkları takdirde, eğitim ücreti üzerinden %15 lik teşvik indirimi uygulanacağı belirtilmiştir.

İzmir Ekonomi Üniversitesi

İmzalanan protokol ile üyelerimizin birinci dereceden akrabalarının İzmir Ekonomi Üniversitesi’ne kayıt yaptırmaları durumunda, %15 indirimli olarak eğitim öğretim görmesi mümkün olacaktır.

AKE KUANTUM AKADEMİ NAZİLLİ EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ (Özel Aydın Kuantum Özel Öğretim Kursu)

Nazilli Ticareti Odası üyesi iş bu protokol kapsamındaki avantajlardan aşağıda belirtilen şartlar doğrultusunda yararlanacaktır. İndirim oranı, nakit, kredi kartıyla tek çekim ve mevcuttaki kredi kartı taksit uygulamalarında da geçerli olmak kaydıyla aşağıda belirtildiği gibidir;•

Aydın Kuantum Özel Öğretimden alınacak eğitimlerde oda üyelerine ve 1 Derece yakınlarına kurumun güncel eğitim fiyatı üzerinden %10 indirim yapılacaktır. İş bu kampanya diğer indirim kampanyaları ile birleştirilemez.

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?