İndirim Protokollerimiz

İndirim Protokollerimiz

Nazilli Sanayi Sitesi Kooperatifi İndirim Anlaşması

Nazilli Ticaret Odası üyelerine özel 1 Mart 2023 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere düğün salonlarımızdan % 10 indirimli faydalanması hususunda anlaşmaya varılmıştır.

Yurtiçi Kargo İndirim Anlaşması

Kampanyanın adı: Nazilli Ticaret Odası Kampanyası

Kampanya kodu: 969

 • 01.03.2023 – 01.03.2024 tarihleri arasında Nazilli Ticaret Odası üye esnaf ve kobi müşteriler yapacak gönderimlerde %30’luk indirimden faydalanabilirler.
 • Kampanyadan faydanabilmeleri için kampanya adı ile birlikte üye iş yeri sicil numalararını operatöre iletmeleri gerekmektedir. Sicil numalararı kampanya ekranında anahtar alana girilerek doğrulama yapılmalıdır.
 • Kampanya Nazilli ve Nysa birimlerinden yapılan gönderimlerde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında standart taşıma fiyatları üzerinden %30 indirime ek olarak, adres alım ve adres teslim hizmetlerimizden %30’luk indirim oranında faydalanabilirler. Diğer ek hizmetlerimiz ve ambalaj ürünlerimiz indirim kapsamında değildir.
 • Kampanya yurt içinde yapılacak Yurtiçi Kargo’nun her gün veya belirli gün teslimat yaptığı adreslerde geçerlidir.
 • Gönderici ödemeli veya alıcı ödemeli gönderi yapılabilir.
 • Kampanya, standart taşıma, adres alım ve adres teslim hizmetleri için geçerlidir. Diğer ek ve özel hizmetler ile ambalajlar indirim kapsamında değildir.
 • İndirim (şehir içi gönderiler hariç olmak üzere) sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir.
 • Sunulan indirim diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
 • Yurtiçi Kargo birimleri, taşıma kurallarına uymayan gönderileri kabul etmeme veya sigorta hizmeti kapsamından çıkararak taahhütname isteme hakkını saklı tutar. 

Sun Danışmanlık

Nazilli Ticaret Odası üyeleri yatırım teşvik belgesi alma, fizibilite raporu düzenleme, kamu kurum ve kuruluşlarına proje hazırlama (TKDK, GEKA vb.) aşamalarında odamızla Sun Danışmanlık arasında imzalanan indirim anlaşmasından faydalanabilirler.

Y&G Yönetim ve Proje Danışmanlığı

Nazilli Ticaret Odası üyeleri yatırım teşvik belgesi alma, fizibilite raporu düzenleme, kamu kurum ve kuruluşlarına proje hazırlama (TKDK, GEKA vb.) aşamalarında odamızla Y&G Danışmanlık arasında imzalanan indirim anlaşmasından faydalanabilirler.

Refero Danışmanlık ve Mühendislik

Nazilli Ticaret Odası üyeleri yatırım teşvik belgesi alma, fizibilite raporu düzenleme, kamu kurum ve kuruluşlarına proje hazırlama (TKDK, GEKA vb.) aşamalarında odamızla Refero Danışmanlık arasında imzalanan indirim anlaşmasından faydalanabilirler.

Naviship Denizcilik Taşımacılık Lojistik İth. İhr. Ltd. Şti

Odamız ile Naviship Denizcilik Taşımacılık Lojistik İth. İhr. Ltd. Şti. ile imzalanan protokol kapsamında üyelerimizin ihracat ve ithalatlarında ürünlerinin sevkiyatı, aktarımı, depolanması ve dağıtımı konusunda uluslararası hizmet alabilecekleri bir indirim anlaşması yapılmıştır. Detaylı bilgi ve iletişim için: 0232 425 1925 veya 0533 192 5108

Siser İşitme Cihazları San. ve Tic. A.Ş

Değerli üyelerimiz Odamız ve Siser işitme Cihazları A.Ş arasında yapılan anlaşma ile oda üyelerine ücretsiz işitme testi ve işitme cihazı alımında %30 indirim anlaşması yapılmıştır.

MNG Kargo İndirim Anlaşması

Üyelerimize indirimli hizmet sağlamak amacıyla yapılan anlaşma, kargo gönderimlerinde indirimli fiyatlardan yararlanmalarını sağlayacaktır. İndirimli fiyat listesi aşağıdaki gibidir:

SÜRAT Kargo İndirim Anlaşması

Üyelerimize indirimli hizmet sağlamak amacıyla yapılan anlaşma, kargo gönderimlerinde indirimli fiyatlardan yararlanmalarını sağlayacaktır. İndirimli fiyat listesi aşağıdaki gibidir:

0025,00
1526,40
61031,70
111541,50
162060,90
212576,00
263091,50
31+2,95
AĞIR KARGO HİZMET BEDELİ
KG/DSÜCRETBİRİM
100 KG/DS VE ÜZERİ450TL
 • Ağır Kargo Hizmet Bedeli standart bir bedel olup anlaşmalı taşıma fiyatlarından bağımsız onaya tabi olmaksızın yürürlükteki fiyat listesi ile beraber güncellenmektedir.
 • Her bir kargo gönderiminde tek parça, 100 kg ve 100 ds ( 300 dm3) üzerinde olması halinde her bir tek parçada ağır kargo ek ücreti geçerli olmaktadır.
 • Teklif edilen taşıma ücretine adresten alım, adrese teslim dahil olup  **Evrensel Posta hizmet ücreti  (%2,35) ve KDV (%18 ) hariçtir.                                     
 • Yurt dışı ve Kıbrıs gönderileri bu fiyatlandırmanın dışında tutulacaktır.
 • Alıcı müşteriye teslim edilmeden göndericiye iade edilen kargonun, göndericiye teslimatının sağlanması amacıyla yapılan taşıma,  taşıma bedelinin %50 si olarak göndericiye ayrıca fatura edilmektedir.

Ödeme vadesi fatura kesim tarihinden itibaren 15  (onbeş)   gündür

TOTAL – Astürk Petrol

Kurumumuz ile ASTÜRK Petrol LTD. ŞTİ. arasında üyelerimiz için tüm Türkiye’de geçerli olan “TOTAL Kurumsal Kart” anlaşması imzalanmıştır. Anlaşma neticesinde üyelerimize Total istasyonlarında motorinde %5, benzinde %3 indirim oranları uygulanmaktadır.

İTO İstanbul Ticaret Üniversitesi

Anlaşma ile üyelerimizin çocuklarına, İstanbul Ticaret üniversitesi’ nin bölüm ve programlarına kayıt yaptırdıkları takdirde, eğitim ücreti üzerinden %15 lik teşvik indirimi uygulanacağı belirtilmiştir.

İzmir Ekonomi Üniversitesi

İmzalanan protokol ile üyelerimizin birinci dereceden akrabalarının İzmir Ekonomi Üniversitesi’ne kayıt yaptırmaları durumunda, %15 indirimli olarak eğitim öğretim görmesi mümkün olacaktır.

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?