Üyelerimiz

Nazilli Ticaret Rehberi

Nazilli Ticaret Odası üyelerimiz için oluşturduğumuz www.nazilliticaretrehberi.com internet sitesi bir rehber internet sitesidir. Türkçe ve İngilizce olarak hizmet veren site içerisinde, firma adı, sektör, NACE kodu gibi kriterler ile arama yapılarak ilgili firmaların bilgilerine ulaşılabilir.

Tanıtım videosunu izlemek için tıklayınız.


Yeni Üye El Rehberi

Odamıza kayıt olan yeni üyelerimizi bilgilendirmek amacı ile hazırladığımız Yeni Üye El Rehberi’ni inceleyerek faaliyet ve hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.


İndirim Protokollerimiz

Odamız; üyelerimizin menfaatine olacak şekilde farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalarla indirim protokolleri yapmaktadır. Geçerli indirim protokollerimizi incelemek için tıklayınız.


NTO Hizmet Standartları

Odamız; üyelerine verdiği hizmet kalitesini artırmak ve hızlandırmak üzere standartlar uygulamaktadır. Aşağıdaki linklerden birimlerimiz için belirlediğimiz hizmet standartlarını inceleyebilirsiniz.


Formlar ve Anketler

Değerli üyelerimiz, sizlerin talepleri doğrultusunda odamız daha etkin, hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek için sürekli araştırma ve kendisini geliştirme gayretindedir. Bu amaçla oluşturduğumuz formlar ve anketler aracılığı ile bize geri bildirimde bulunmanız hizmet kalitemizi artıracak ve kendimizi geliştirmemize katkı sağlayacaktır.

Formlar ve Anketler sayfamıza ulaşmak için tıklayınız.

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?