Eskişehir Ticaret Odası’na Ziyaret

Eskişehir Ticaret Odası’na Ziyaret

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler ve personellerden oluşan heyet, birimler arası kıyaslama ve değerlendirme çalışmalarında bulunmak üzere Eskişehir Ticaret Odasını ziyaret etti.

Eskişehir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Güler, Meclis Başkanı Halil İbrahim Ara ve Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Süleyman Kutlu’nun ev sahipliği yaptığı ziyarette Eskişehir Ticaret Odası’nın birimleri, projeleri ve faaliyetleri hakkında bilgi alındı.

Odamız Başkanı Arslan, hizmet kalitesini daha yükseğe taşımak amacıyla A Sınıfı Akredite Oda Sertifikası için çaba gösterdiklerini belirterek, bu konuda başarılı performans göstermiş Odalara inceleme ziyareti gerçekleştirdiklerini dile getirdi. Yürütülen hizmetleri yerinde inceleme fırsatı veren Sayın Güler’e teşekkürlerini sundu 

ETO Başkanı Güler, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Sistemi kapsamında, Odaların elde etmiş olduğu başarılı performansların örnek alınarak gelişiminde kullanılması ve kıyaslanması amacıyla Odamız tarafından yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Her iki Odanın Kalite ve TOBB Akreditasyon sistemi dahilinde yapmış olduğu iyi uygulamalar karşılaştırıldı ve sonuçlar değerlendirildi. 

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?