Nazilli Ticaret Odası Antalya YÖREX Fuarı’nda

Nazilli Ticaret Odası Antalya YÖREX Fuarı’nda

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Hasan Hüseyin Eren ve Mehmet Tunçyürek, Antalya Ticaret Borsası (ATB) öncülüğünde TOBB’un desteğiyle bu yıl 9’uncusu ANFAŞ Fuar Merkezi’nde düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX)’na katıldı.

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan’ın da katıldığı fuar, 500’e yakın katılımcı ile 28 Ekim 2018 tarihine kadar kapılarını açık tutacak.

Odamız Başkanı Arslan fuarın açılışı sebebiyle yaptığı konuşmada “YÖREX, Anadolu’nun geçmişinin buluşma noktası haline geldi. Yöresel değerlere sahip çıkmak ve bu değerleri ekonomiye kazandırmak, katma değer ve markalaşma açısından önemli olduğuna inanıyorum. Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) için emek harcayan katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Açılış konuşmalarının yapıldığı törenin ardından, fuar alanındaki stantlar gezildi. YÖREX’te, ziyaretçiler Nazilli Ticaret Odası’nın yöresel ürünlerinin tanıtıldığı standa büyük ilgi gösterdi. Fuar alanında, Odamız standını ziyaret eden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ’na, Odamız Başkanı Nuri Arslan tarafından uzun yaşam sepeti hediye edildi.

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?