Nazilli Ticaret Odasından, Buharkent’e Eğitim Desteği.

Nazilli Ticaret Odasından, Buharkent’e Eğitim Desteği.

Sorumluluk sahasındaki Buharkent’e eğitim desteğinde bulunan, Nazilli Ticaret Odası Meclisi adına söz alan Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN;

“Bir ulusun ileri gitmesi için, bireylerinin iyi eğitilmiş olması, iyi eğitilmek için de eğitim araç gereçlerinin eksiksiz olması gerekir. Bu bilinçle Nazilli Ticaret Odası olarak bölgemizde gençlerimizin eğitimi için  üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Sorumluk sahamızdaki okullarımıza gücümüz oranında destek olmaya çalışıyoruz. İstiklal İlkokulu’ndan gelen talep doğrultusunda  da ihtiyaç  duydukları eğitim araç gereçlerini okulumuza teslim ediyoruz. Hayırlı olsun.” ifadelerini  kullandı.

Buharkent İlçe Milli Eğitim Müdürü Cavit  BAŞTÜRK ve İstiklal İlkokulu Müdürü Şeyma Acar ÇOPUR, eğitime vermiş olduğu destekten dolayı Nazilli Ticaret Odası Meclisi adına Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN’ a teşekkür plaketini takdim etti.

Plaket töreninden sonra Buharkent İlçe Milli Eğitim Müdürü Cavit  BAŞTÜRK ve İstiklal İlkokulu Müdürü Şeyma Acar ÇOPUR ,Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı  Nuri ARSLAN ve Yönetim Kurulu Üyesi Akın DÖKEN sorumluluk sahamızdaki Buharkent’te katma değer yaratabilecek çalışmalar için istişarelerde bulundu.

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?