Odamızdan Üyelerine Hukuki Danışmanlık Hizmeti

Odamızdan Üyelerine Hukuki Danışmanlık Hizmeti

Üyelerine yönelik hizmetlerini genişletme ve çeşitlendirmeye yönelik çalışmalar sürdüren NTO bu çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Odamız üye işletmelerinin ihtiyaç duyabileceği hukuki işlerde destek olmak amacıyla ‘Hukuki Danışmanlık’ hizmeti verecek.

Nazilli Ticaret Odası, haftada bir gün Hukuk danışmanı tarafından üyelerine hukuki işlemler konusunda danışmanlık hizmeti verecek. Oda üyelerinin, Hukuk Danışmanı ile birebir görüşmeler yapabileceği, bilgilendirme hizmeti Eylül ayı itibariyle randevu usulü ile Odamız hizmet binasında gerçekleşecek.

Odamız Başkanı Nuri Arslan, hukuki işlemler ile ilgili danışmanlık hizmeti vermekteki temel amaçlarının Oda üyesi işletmelerin, hukuki işlerle ilgili süreçlerini en verimli ve en doğru şekilde yönetmelerine yardımcı olmak olduğunu söyledi.

NTO Başkanı Nuri Arslan, “Hızla gelişmekte olan bir ülkeyiz. Dolayısıyla kanunlar, mevzuatlar devamlı güncelleniyor, geliştiriliyor, eksiklikleri gideriliyor. İşletmelerin ve kişilerin değişiklikleri takip etmesi de haliyle kolay olmuyor. Üyelerimizin firmalarının bugünü ve geleceği için kritik öneme sahip olan hukuki işler süreçleri noktasında oda olarak devreye girerek üyelerimizin hukuki alanlarında konunun uzmanlarından bilgi almalarını sağlamaya çalışacağız” dedi.

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?