Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Başkanlar Kurulu Toplantısına Katıldık

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Başkanlar Kurulu Toplantısına Katıldık

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu (TGK) 19. Başkanlar Kurulu Toplantısı’nın gala yemeği 16.11.2019 tarihinde Ahmet Şensan Kültür Merkezi’nde yapıldı. Odamızı temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan’ın da katıldığı gala yemeğine, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Nazilli Belediye Başkanı K.Engin Özcan, Karacasu Belediye Başkanı Zeki İnal, TGK Başkanı Nuri Kolaylı, Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan, Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Özmen,  STK ile siyasi parti temsilcileri, Türkiye’nin dört bir yanından gazeteci cemiyetlerinin başkanları, yöneticileri ve basın mensupları katıldı.

Odamız yönetim Kurulu Başkanı Arslan, “Bölgemizin tanıtımında  iş birliği, güç birliği ve dayanışmayı sağlayarak birlik ve beraberlik anlayışı içinde  bölgemizin bilinirliği artırmak, gelişmesine ve her yönüyle tanıtımına katkı sağlama konusunda desteklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz” diye konuştu

TGK Genel Başkanı Nuri Kolaylı tarafından Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na ve Nazilli Belediye Başkanı K.Engin Özcan’ a teşekkür plaketleri sunuldu. Ankara Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nazmi Bilgin tarafından da Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan’ a organizasyona desteklerinden dolayı teşekkür plaketleri takdim edildi.

Gala gecesi sonunda, Odamız tarafından hazırlanan “Uzun Yaşam Sepeti” Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan tarafından TGK Genel Başkanı Nuri Kolaylı’ya sunuldu.

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?