Vergi Rekortmenleri Ödüllerini Aldı

Vergi Rekortmenleri Ödüllerini Aldı

Aydın’da 2017 yılı gelir vergisi ve kurumlar vergisi rekortmenleri listesinde ilk 100’e giren üyelerimiz törenle ödüllendirildi. 2’inci el motorlu araçlar satış sorumlusu mesleki yeterlilik ve kosgeb girişimcilik kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verildi.

Konferans salonu’nda düzenlenen törene aydın milletvekili bekir kuvvet erim, sultanhisar belediye başkanı osman yıldırımkaya, aydın vergi dairesi başkanı cemil müsevitoğlu yönetim kurulu başkanımız nuri arslan, meclis başkanımız gürdal yüzügüler, daire müdürleri ve iş adamları katıldı. Törende ikinci el motorlu araçlar satış sorumlusu mesleki yeterlilik ve kosgeb girişimcilik kursunu başarıyla tamamlayan üyelere de belgeleri teslim edildi. Kursiyerler, belgelerini protokol üyelerinin elinden aldı.

Ülkenin kalkınması için büyük bir özveriyle çalışan işverenleri tebrik eden aydın milletvekili bekir kuvvet erim, “ülkemizin kalkınması için en büyük görev üretmektir. Girişimci sayımız ne kadar artarsa üretimimiz, ihracatımız ve iş alanlarımız artacak. Gelişmiş ülkelerle aramızdaki kişi başı milli gelir farkını kapatmak için girişimci sayımızı arttırmalıyız. En önemlisi de kadın girişimcilerimiz arttırmalıyız” ifadelerini kullandı.

İlk 100 içerisine yer alan üyeleri tebrik eden yönetim kurulu başkanımız nuri arslan, “girişimcilerimiz de inşallah iş yerlerini açarlarsa bu vergi rekortmenleri arasında kendilerine yer bulur. Bizim var olma sebebimiz üyelerimiz. Onların menfaati yönünde çalışmalar yapmak ve kamuoyunu bilgilendirmek. Elimizden geldiğince üyelerimizi temsil etmeye çalışıyoruz ve onları daha iyi yerlere taşımak istiyoruz” diye konuştu.

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?