Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN Öğrencilere Başarılar Diledi.

Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN Öğrencilere Başarılar Diledi.

Nazilli Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN, 6 Haziran 2021 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Lise Geçiş Sınavı (LGS) hakkında bir mesaj yayımlayıp, öğrencilere başarılar diledi.

Öğrencilerin sınav stresine girmemelerini ve motivasyonlarını düşürmemeleri gerektiğini vurgulayan Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN; “Sınavlar; eğitimin olağan parçalarıdır ve başarının tek ölçütü değildir. Sınavlar sadece bir aşamadır. LGS,  öğrencilerimizde ve ailelerinde strese neden olmamalı, motivasyonlarını düşürmemelidir” dedi.

Başkan ARSLAN, iş dünyasının nitelikli eleman talebini vurgulayarak; “Türkiye’mizin ekonomik anlamda büyümesi ve gelişimine devam etmesi için iş dünyamızın ve sanayicilerimizin nitelikli eleman ihtiyacının karşılanması gerekir. Müteşebbisler ve çalışanlar açısından günümüzde Meslek Liseleri daha fazla önem kazanmıştır

Başkan Nuri ARSLAN mesajının son bölümünde şunları söyledi: “Her bir öğrencimiz kendi okulunda LGS’ye katılacak. Sınav iki oturumda yapılacak. İlçemiz genelinde öğrencilerimizin sınavda iyi bir başarı elde etmesi kuşkusuz en büyük dileğimizdir. LGS’ye girecek olan tüm öğrencilerimize zihin açıklığı ve başarı diliyorum.”

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?