3.Nazilli Tarım Fuarı Tanıtım Toplantısına Katıldık

3.Nazilli Tarım Fuarı Tanıtım Toplantısına Katıldık

Odamızı temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN’ın katıldığı ve bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan EXPONAZAGRO Tarım Fuarı Tanıtım toplantısına Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan,Nazilli Tarım İlçe Müdürü, STK temsilcileri, Elif Fuarcılık yetkilileri ile muhtarlar katıldı.

Toplantıda konuşan Sayın Özcan” Nazilli tarım ürünleri, doğası ve dünya üzerinde bilinen birkaç uzun yaşam merkezinden biri olması nedeniyle bir dünya markasıdır” dedi.

Sayın Arısoy yaptığı konuşmada Nazilli’deki tüm kurum ve kuruluşların bu fuara sahip çıkması gerektiğini, ekonomimize büyük katkı sağlayacağını belirtti. Sürdürülebilir en önemli projelerden biri olan Tarım Fuarının başarılı etkisinin artarak devam etmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan” Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan bölge ekonomisine ve tanıtımına büyük katkı sağlayan EXPONAZAGRO Tarım fuarının bölgemiz için çok önemli ve tek fuar organizasyonu olma özelliğini taşımaktadır. Bizim üyelerimizin çoğunluğu üretim yaptığı için, uluslararası piyasalar sunulan tarım ürünleri ve bu ürünler için üretilmiş makine ve teknolojilerinin teşhir edilip pazarlaması konusunda bu tarz organizasyonların müthiş bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Odamız üyelerine maksimum fayda sağlamak amacıyla fuarların öneminin farkında olup, destek vermek için gayret ediyoruz” dedi.

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?