Ak Parti̇ Genel Başkan Vekili̇ Numan Kurtulmuş’un STK’lar ile Yaptığı Toplantı

Ak Parti̇ Genel Başkan Vekili̇ Numan Kurtulmuş’un STK’lar ile Yaptığı Toplantı

25.11.2018 tarihinde AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş’un Aydın Sivil Toplum Kuruluşları ile yapmış olduğu kahvaltılı toplantıya Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan katıldı.

Sivil toplum ve meslek kuruluşu temsilcileri ile basın mensuplarıyla kahvaltılı toplantıda bir araya gelen Kurtulmuş, gelen talep ve soruları cevaplandırdı. Toplantıda söz alan Odamız Başkanı Nuri Arslan “Öncelik sırasının havaalanından ziyade Aydın’dan başlayıp Denizli’ye kadar devem eden otoban çalışmalarının bir an önce başlatılması ve ivedilikle sonuçlandırılması hem ülkemiz hem de bölgemiz açısından büyük önem arz etmektedir. Sonrasında ise tek hatlı tren yolunun çift hatlı hızlı tren yoluna dönüştürülmesi İzmir ile Denizli arasındaki bölgede yer alan sanayi alanlarının fazlalığı, Nüfus yapısının yoğunluğu ve lojistik potansiyeli açısından önem arz etmektedir.” dedi.

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan sorumluluk sahamızda bulunan 6 ilçe ve Nazilli’yi kapsayan makro ölçekli sorunların ve çözüm önerilerinin bulunduğu NTO Sorunlar Dosyasını AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş’a takdim etti. 

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?