“Dış Ticarette Operasyon ve Lojistik” Eğitimi

“Dış Ticarette Operasyon ve Lojistik” Eğitimi

Nazilli Ticaret Odası’nda 2021 yılı için planlanan eğitim takvimi kapsamında, üyelere yönelik “Dış Ticarette Operasyon ve Lojistik” eğitimi düzenlendi.

NTO ile işbirliği ve indirim protokolü bulunan Naviship Firması ile düzenlenen eğitim, Naviship İzmir ve Rotterdam yetkililerinden Murat Arabacı ve İlham Aday tarafından gerçekleştirildi.Gerçekleşen eğitimde taşımacılık, depolama, lojistik kavramlarının yanı sıra müşteri hizmetinin lojistik açıdan önemi, lojistik maliyetler ve temel lojistik faaliyetler konularında detaylı bilgiler verildi. Ayrıca soru cevap bölümüne ağırlık verilerek firmaların Lojistik konusundaki Öğrenmek İstedikleri konular ve sorunlar dinlenerek, üyelere tavsiye ve önerilerde bulunuldu.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN;Nihai hedef Bölgemizin kalkınması ;“Oda olarak bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda politikalar üreterek sınai, ticari ve sosyal bakımdan ülke kalkınmasına destek sağlamak misyonu çerçevesinde projeler üretiyor, çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Kalkınmak ve ürünlerimizi değerinde satmak istiyorsak mutlaka dış pazarlarda var olmalıyız. Bu doğrultuda gelişen dünyada üretim, planlama ve lojistik yönetiminin büyük önem kazandığını belirtti

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?