Meclis ile Meslek Komitesi Üyelerimiz Müşterek Toplantıda Bir Araya Geldi.

Meclis ile Meslek Komitesi Üyelerimiz Müşterek Toplantıda Bir Araya Geldi.

Odamız Hizmet Binasında gerçekleştirilen toplantıya on iki meslek komitesi ile Oda Meclisi üyeleri katıldılar. Mayıs ayı olağan Meclis Toplantısı ile birlikte yapılan Müşterek toplantıda; hizmet binası arsasının satın alınması aşamasında Belediye Başkanlığı görevini yürüten ve bu konuda desteğini esirgemeyen H.Haldun Alıcık’ a tüm Oda üyelerimiz adına Teşekkür Plaketi verildi. 

Toplantıda ayrıca Odamızın Fuar çalışmaları hakkında bilgi verilirken, bir aylık etkinliklerimiz ile Nisan ayı mizanı ve bütçe hesapları ibra edildi. 

Meclisimizin bu ayki konuğu önceki dönem Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık oldu. Yeni hizmet binamızın yer tahsisi ve inşası sürecinde desteklerinden dolayı Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan tarafından kendisine rölyef takdim edildi. Haluk Alıcık:” Nazilli’nin ekonomik hayatına ışık tutan Ticaret Odasının, yeni hizmet binasının yapımı aşamasında katkı sağlamaktan onur ve gurur duyuyorum. Her zaman bölgemizin kalkınması için çalışan bir kurum olarak adını Türkiye genelinde duyurmuştur. Gelecek zaman zarfında Nazilli’nin ekonomik gelişimine daha fazla katkı sağlayacaklarından kuşkum yok. Başarılarının devamını dilerim.” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Nuri Arslan: “Göreve geldiğim ilk günden bu yana farklı organizasyonlarda birçok kez bir araya gelip çalışma imkânı bulduğum Sayın Alıcık’ a teşekkür ediyorum. Daha önce hizmet verdiğimiz küçük bir alandan daha kullanışlı ve modern bir binaya taşınmamızda kendisinin katkısı büyüktür. Gerek Oda binasının yer tahsisi konusunda gerekse inşa aşamasında her zaman Nazilli Belediyesi olarak desteklerini aldık. Nazilli ve çevresine yakışır bir hizmet binasını yaparak geçen aylarda açılışını gerçekleştirdik. Üyelerimize daha da iyi hizmet vermek için çalışmaya devam edeceğiz. Sayın Alıcık’ a Odamız, Üyelerimiz ve Meclis üyelerimiz adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?