NAZİLLİ EXPONAZ AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI 4.KEZ KAPILARINI AÇTI

NAZİLLİ EXPONAZ AGRO TARIM VE HAYVANCILIK FUARI 4.KEZ KAPILARINI AÇTI

Tarım, büyükbaş ve küçükbaş hayvancılık ve gıda teknolojileri sektörlerinde faaliyet gösteren üretici, tüccar, işletme ve firmaların katıldığı fuar bölge halkı tarafından yoğun ilgi gördü

Nazilli Eşref Özel Çok Amaçlı Alanında organize edilen fuar da Nazilli Ticaret Odası’na ait stant alanında üyelerimize ait ürünler ile coğrafi işaretli ürünlerimizin tanıtımı yapıldı. Pandemi nedeniyle geçtiğimiz yıl yapılamayan Fuarın açılış törenine; Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy başta olmak üzere CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Evrim Karakoz, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Belediye meclis üyeleri, siyasi partilerin ilçe başkanları, resmi kurum temsilcileri, muhtarlar, STK temsilcileri katıldı.

Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Nuri ARSLAN, Ticaret Odasına tahsis edilen alanda ürünlerini sergileyen üyelerimiz ile birlikte fuar alanında hazır bulundu.

Nuri Arslan yaptığı açıklamada; Nazilli Exponaz Tarım Fuarı bölgemizde yetiştirilen tarım ve ziraat ürünleri ile tarımsal ziraat ekipmanları ve araçlarının tanıtımı açısından büyük önem taşıyor. NTO olarak her yıl fuar standımızda üyelerimize ait ürünlerin tanıtımına öncülük etmekten ve fuarda yer alan firmalarımızı desteklemekten gurur duyuyoruz. Bu fuarın tarımsal amaçla düzenlenen bir organizasyon olmasının yanında Nazilli ve bölgesinin tanıtımı açısından önemli bir misyonu da yerine getirdiğine inanıyorum. Bu yıl 4.cüsü düzenlenen organizasyonun yapıldığı alan esasen bir fuar alanı değil. Ticaret Odası olarak her platformda Nazilli’nin ve bölgemizin müstakil çok amaçlı bir fuar alanı ve binasına ihtiyaç duyduğunu dile getiriyor, en kısa sürede geniş otoparkı bulunan kapalı bir fuar alanının oluşturulmasını temenni ediyoruz. Böylece yılda üç veya dört kez fuar organizasyonu yapılarak, Nazilli ve çevresinin tanıtımına katkı sağlanmış olacaktır.”

Bu vesileyle Exponaz Agro Tarım Ve Hayvancılık Fuarının hayırlı olmasını, bölgemiz ekonomisine beklenen katkıyı vermesini diliyorum dedi.

Dört gün sürecek fuar 09 Ocak Pazar günü sona erecek.

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?