Nazilli Ticaret Odası’nın Anuga Gıda Fuarındaki Standı Büyük İlgi Gördü

Nazilli Ticaret Odası’nın Anuga Gıda Fuarındaki Standı Büyük İlgi Gördü

Dünyanın en büyük gıda fuarı olarak kabul edilen ANUGA Organizasyonunda stant açan tek Odanın Nazilli Ticaret Odası olması dikkat çekti.

İki yılda bir yapılan fuarda üyeleri için stant açan NTO ziyaretçilerini ağırlıyor

Nazilli Ticaret Odası, dünyanın en büyük uluslararası gıda fuarlarından biri kabul edilen ve   Almanya’nın  Köln şehrinde düzenlenen ANUGA Fuarında stant açarak yöresel ürünlerimizi Avrupalı alıcıların beğenisine sundu.  Türkiye 290 firma ile fuara katılarak  97 ülke içinde İtalya, Almanya ve İspanya’nın ardından 4’üncü büyük katılımcı oldu. Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN fuarda stant açan ve ürünlerini tanıtan NTO üyelerine ziyarette bulunarak, organizasyon ile ilgili istişarede bulundu.

NURİ ARSLAN; TÜM AMACIMIZ BÖLGE İHRACATINI ARTTIRMAK

Fuara aynı zamanda Ticaret Heyeti Başkanı olarak katılan Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan; yurtdışı gıda fuarlarına 2013 yılından itibaren düzenli  olarak katılım göstermeye gayret ediyoruz. İhracat yapan üyelerimize desteklerimiz sürmekle birlikte ihracat potansiyeli olan ancak çeşitli sebeplerle ihracat yapamayan firmalarımızın dış ticaret tecrübelerini arttırmak, dış pazarlarla buluşturmak amacıyla yaptığımız organizasyonların sonucunu almaya başladık. Özellikle yurt dışı organizasyonlarında  bölgemize özgü ürünlere katma değer yaratacak projeler olmasına dikkat ediyoruz. Nazilli Ticaret Odası olarak yurt içinde ve dışında, her platformda üyelerimizi azami düzeyde temsil ettiğimize inanıyorum. dedi

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?