Nazilli ticaret odası aydın il tarım ve orman müdürü Ahmet Ökdem’i makamında ziyaret etti

Nazilli ticaret odası aydın il tarım ve orman müdürü Ahmet Ökdem’i makamında ziyaret etti

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile asaleten Aydın İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne atanan Ahmet ÖKDEM’ e yeni görevi için hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu

Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN riyasetinde heyet olarak yapılan ziyarete Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile gıda sektöründe faaliyet gösteren firmalarımızın temsilcileri iştirak etti. Tarım Bakanlığı İl ve İlçe teşkilatları bünyesinde çeşitli görevlerde bulunan Ahmet ÖKDEM Ticaret Odası heyetine destekleme primleri ile güncel tarım ve ziraat uygulamaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Sn ÖKDEM; Müdürlüğünün yetki alanında bulunan her sorunu çözmek için gayret gösterdiğini, kişilerin rahatlıkla il ve ilçe müdürlüklerine başvuru yaparak tarım ve ziraat ile ilgili her konuda yardım alabileceklerini söyledi ve Nazilli Ticaret Odası yönetim kurulu ve meclis üyelerine ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti.

Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN yaptığı açıklamada; “Bölgemizdeki tarım ve ziraat ürünlerinin çeşitliliği nedeniyle tarımsal sanayi girişimlerini arttırmak Odamızın önem verdiği konulardan birisidir. Bu ziyareti çok daha önce yapmak istiyorduk. Ancak pandeminin getirdiği sıkıntılar kurumsal ziyaretlerimizi de etkiliyor. Yine de Sayın İl Müdürümüz ile istişarede bulunmaktan ve hayırlı olsun temennilerimizi iletmekten memnunuz.   Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz. Bu gün hayırlı olsun demek için burdayız. İlk fırsatta bölgemizin kalkınması ve tarımsal sanayi işletmelerinin sayısının arttırılması için Sn. ÖKDEN ile görüşmede bulunmak üzere tekrar bir araya gelmeyi isteriz.  Bölgeyle ilgili ortak amaçlar doğrultusunda işbirliği yapmak bizleri memnun edecektir” dedi.

Ziyarette Mehmet Naci MADEN, Murat KAPLAN, Yasin UZUN, Süleyman GÜRBÜZ, Birol KARADAĞLI ve Metin TOPAÇ hazır bulundular.

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?