Odamızdan Afyon Ticaret ve Sanayi Odası’na Kıyaslama Ziyareti

Odamızdan Afyon Ticaret ve Sanayi Odası’na Kıyaslama Ziyareti

Odamız yönetici ve personellerinden oluşan heyet, TOBB akreditasyon sistemi çerçevesinde birimler arası kıyaslama çalışmalarında bulunmak üzere Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’na kıyaslama ziyareti düzenledi.

Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan ile Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler’i, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser karşıladı. Ziyarette ATSO Meclis Başkan Yardımcısı M. Asım Bozca ile ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şükrü Köse de hazır bulundu.

Ziyarette konuşan Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Sistemi kapsamında, Odaların elde etmiş olduğu başarılı performansların örnek alınarak gelişiminde kullanılması ve kıyaslanması amacıyla sizi ziyaret ettik. Nazilli Ticaret Odası olarak ‘A sınıfı Oda’ olma hedefimiz var. Bu sebeple sürdürülen akreditasyon çalışmaları ve projeleriniz hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla yürütülen hizmetleri yerinde görmek istedik, bize bu fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz.” dedi.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de “Siz Başkanlarımızı ve Oda personellerini Odamız’da ağırlamak bizim için mutluluk kaynağı.” dedi

Ziyarette Odamız personelleri ATSO personeli ile toplantı yaptı. Her iki Odanın Kalite ve TOBB Akreditasyon sistemi dahilinde yapmış olduğu iyi uygulamalar karşılaştırıldı ve sonuçlar değerlendirildi.

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?