Reflektör Ve Uyarı Lambası Tak Görünür Ol Projesine Odamızdan Tam Destek

Reflektör Ve Uyarı Lambası Tak Görünür Ol Projesine Odamızdan Tam Destek

Nazilli İlçe Jandarma komutanlığı tarafından başlatılan” Reflektör ve uyarı lambası tak görünür ol” projesine odamızca tam destek verildi.

Nazilli ve çevre ilçelerde yaşanan birçok kazanın sebebi olarak uyarı lambalarının olmaması nedeniyle Nazilli İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından bir proje başlatılmıştır. Can ve mal güvenliğini sağlamak ve trafik kazalarını en aza indirmek amacıyla başlatılan bu proje ile hem traktör sürücülerinin hem de karayolundaki diğer sürücülerin güvenliği sağlanmış olacaktır.

İlk dağıtım yeri olan Esenköy Mahallesinde yapılan Odamız yönetim kurulu başkanı Nuri ARSLAN’ın da katıldığı törene Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Nazilli Başsavcısı Mehmet Akif Dönertaş, Nazilli İlçe Emniyet Müdürü Bünyamin Daşdemir, Nazilli Jandarma Komutanı Binbaşı Hakdan Öztürk,  muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Sayın Arslan: “Reflektörler ve uyarı lambalarının traktörlerde bulunmaması nedeniyle bölgemizde birçok kaza olmakta, can ve mal kaybı yaşanmaktadır. Bu proje ile, traktörlerin karıştığı kazaları en aza indirmek hedeflenmektedir. Nazilli İlçe Jandarma Komutanlığının yapmış bu projeye Nazilli Ticaret Odası olarak destek vermenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. 

Törende traktör sahiplerine reflektör ve uyarı lambaları dağıtıldı.

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?