Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan; “Mali Müşavirlerimiz Olmazsa Olmazımız”

Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan; “Mali Müşavirlerimiz Olmazsa Olmazımız”

Aydın Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasına (SMMMO) kayıtlı meslek mensupları, Oda Başkanı Rıza YÖRÜYEN ile birlikte Numune Tek Restaurant ta yapılan kahvaltıya katıldılar.

Odamız ev sahipliğinde ve kurumsal istişare ve dış paydaş organizasyonları çerçevesinde yapılan toplantıya Aydın SMMMO’na kayıtlı, sorumluluk sahamızda bulunan muhasebeciler katıldı. Toplantıda iş hayatında yaşanan zorluklar ve çözüm önerileri konuşuldu. Aydın SMMMO Yönetim Kurulu Başkanı Rıza YÖRÜYEN yaptığı konuşmada “Kurumsal dayanışma ve iş birliği amacıyla Nazilli Ticaret Odası ile birçok kez bir araya gelmekteyiz. SMMMO adına, Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN ve Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler’e davetleri için teşekkür ederim” dedi. 

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN, “Odamız faaliyet ve çalışmalarında Mali Müşavirlerimizin ayrı bir yeri bulunmaktadır. Çünkü üyelerimizin birçok işlemi Mali Müşavirlerin bilgisi dahilinde gerçekleşmektedir. Bu nedenle onlardan gelecek her türlü öneri ve görüşleri bizim için önem arz etmektedir. Her yıl olduğu gibi programımız dahilinde en önemli paydaşımız olan SMMMO ile bir araya gelmeye çalışıyoruz. Onlardan gelecek her türlü öneri ve iş birliğine açık olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Odamız Meclisi ve Yönetim Kurulu adına, SMMMO Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri nezdinde katılan tüm meslek mensuplarına teşekkür

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?