Bi Tıkla Avrupa Eğitim Programı

Bi Tıkla Avrupa Eğitim Programı

Sayın üyemiz,

Türkiye odalar ve borsalar birliğinden 15.05.2020 tarihinde aldığımız e-postada,

Tobb, amazon.com.tr ve boğaziçi üniversitesi iş birliğiyle eylül 2019’da hayata geçirilen “bitıklaavrupa” eğitim programının, türk firmalarının ürünlerini amazon’un avrupa’daki 5 pazaryeri (almanya, fransa, ingiltere, ispanya, italya) üzerinden tüm ab ülkelerine e-ihracat yoluyla sunmalarına destek olmayı amaçlamakta olduğu belirtilmiştir.

Eğitimler kapsamında dijitalleşmeyle gelişen müşteri beklentileri, e-ticarette başarılı olabilmek için dikkat edilmesi gereken unsurlar ve amazon üzerinden avrupa’ya e-ihracat yapmanın tüm adımları (sisteme kayıt, ürün listeleme, fiyatlandırma, lojistik modeller, satışları artırma yolları, masraf kalemleri, reklam verme vb.) Detaylı bir şekilde ele alınmaktadır.

Ülkemizde ve dünyada kamu sağlığını tehdit eden covid-19 salgını nedeniyle tüm sektörlerin ticari faaliyetlerinde sıkıntı çektiği bu dönemde, e-ticaret ve e-ihracat büyük bir fırsat sunmaktadır. Kobi’lerimizi bu yönde desteklemek amacıyla bitıklaavrupa programı eğitimlerinin 20 mayıs ve 27 mayıs 2020 tarihlerinde sanal eğitim seminerleri olarak düzenleneceği ifade edilmiştir.

Sanal eğitimler tüm illerden tobb çatısı altında bulunan tüm odalarımızın üye firmalarının katılımına açık ve ücretsiz olacaktır. Programla ilgili tüm detaylar ve katılım başvurusu için

https://www.bitiklaavrupa.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Üyelerimizin bilgilerine saygılarımızla sunarız

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?