Kamerun’da Düzenlenecek Etkinlikler

Kamerun’da Düzenlenecek Etkinlikler

Kamerun Yatırım Teşvik Ajansı (Agence de Promotion des Investissements – API) tarafından 17-19 Nisan 2024 tarihleri arasında Douala şehrinde düzenlenecek olan 4. Kamerun Yatırım Forumu ve Yatırım Pazarı hakkında bilgi verilmiştir.

”Kamerun’da İthal İkame Dürtüsünü Yoğunlaştırmak İçin Tarım ve Balıkçılık Değer Zincirlerinde Üretken Yatırımları Çekmek: Pirinç, Mısır, Balık, Süt ve Palm Yağı Alt Sektörlerine Odaklan” teması altında gerçekleştirilecek olan Forumun amacı, Kamerun’da yukarıda bahsedilen alt sektörlerde kalkınma projelerinin uygulanmasına yönelik doğrudan yabancı yatırımları mobilize etmek ve ithal ikamesi yoluyla ülkenin ticaret dengesindeki açığın azaltılmasıdır.

Söz konusu etkinliğe ve kayıt sürecine ilişkin detaylı bilgilere ” www.cif2023.cm ” internet adresinin yanı sıra, ” tamungangemmanuel@yahoo.fr ” e-posta adresinden ya da (+237) 670 305 222 telefon numarasından ulaşılması mümkün bulunmaktadır.

4. Kamerun Uluslararası Madencilik ve Fuar Kongresi (CIMEC 2024) 22-24 Mayıs 2024 tarihleri arasında Yaoundé şehrinde gerçekleştirilecektir.

Söz konusu etkinliklerle ilgili olarak adı geçen Bakanlığın Jeoloji Birimi Direktörü Kareen OJONG ile ” kareenojong@gmail.com ” e-posta adresinden ya da (+237) 674 075 442 nolu telefon üzerinden iletişime geçilmesi mümkün bulunmaktadır.

İlgili üyelerimize duyurulur.

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?