Yeni Hizmet Binasında Yenilikçi Bir Anlayış

Yeni Hizmet Binasında Yenilikçi Bir Anlayış

Değerli üyelerimiz,

Bilindiği üzere 7 ilçede hizmet veren Nazilli Ticaret Odamızın hizmet kalitesini yükseltmeye ve siz değerli üyelerimiz için hizmet çeşitliliğini artırmaya devam ediyoruz. Hep birlikte, katılımcı bir yönetim anlayışı ile gerçekleştirmeye çalıştığımız faaliyetlerimizi maksimum fayda anlayışı ile hayata geçirmeye gayret ediyoruz. Elimizdeki bütün inkanları kullanarak maddi tasarruf tedbirlerini uygularken, bu tedbirlerin hizmet kalitesini aksatmaması için yoğun çaba sarfediyoruz. Personelimizin eğitimlerini artırarak dışarıdan alınan hizmetleri azaltıp, kendi bünyemizde daha çok hizmet üretmeye başladık. Bu sayede zamandan da bütçeden de tasarruf etme imkanı bulduk. Yine odamıza ve üyelerimize fayda sağlamayacak gelir kalemlerini en aza indirerek odamızın bütçesini en faydalı biçimde kullanmaya gayret ediyoruz. Bu konuda bizlere destek veren ve yol gösteren meclisimize şahsım ve yönetim kurulumuz adına teşekkürlerimi sunarım. Yine faaliyetlerimizde bizlere yol gösteren, bizleri aydınlatan bütün organ temsilcilerimize ve üyelerimize de teşekkür ederim. Bu birliktelikle daha bütün bir yapıya ulaşacağımızın inancı içerisindeyim.

Sürekli sizlere tanıtımını yaptığımız yeni hizmet binamızın bitimine kısa bir süre kaldı. Çok yakında hizmet binamızı siz değerli üyelerimizin hizmetine açacağız. Yeni hizmet binasının sadece fiziki yenilikler barındırmayacağını özellikle belirtmek isterim. Yenilikçi hizmet yaklaşımı ile üyelerimize her türlü bilgi desteğinin sağlandığı, hizmet danışmanlığının yapıldığı bir binaya kavuşacağız. İş toplantılarının yapılabileceği salonlar, yatırım destek ofisleri, üyelerimizle ilişkili kurumların temsilcilik ofislerinin bulunacağı hizmet binamızda mimari tasarım ve dizayn, tamamen üyelerin kendilerine hizmet sunulacak şekilde hazırlanmıştır.

Binamızın yapımında birçok kişi ve kurumdan azımsanmayacak destekler aldık ve almaya da devam ediyoruz. Kendilerine ne kadar teşekkür etsek azdır. En kısa sürede tamamlamayı planladığımız hizmet binamız onların bir eseri olarak uzun yıllar yaşayacaktır.

2016 yılından birçok beklentimiz olsa da acilen barış ve huzur dolu bir ortama kavuşmayı dilerken sizlerin bereketli, sağlıklı ve huzur dolu bir yıl geçirmenizi temenni eder,

Saygılarımı sunarım.

Nuri Arslan
Yönetim Kurulu Başkanı

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?