Yeşil Lojistik ve Yeşil Tedarik Zinciri Semineri

Yeşil Lojistik ve Yeşil Tedarik Zinciri Semineri

Yeşil lojistik ve yeşil tedarik zinciri hakkında işletmeleri bilgilendirmek amacıyla 25 Mayıs 2021 Salı günü saat 14:00’te internet üzerinden bir seminer gerçekleştirilecektir. Seminere ilişkin davet ekte sunulmaktadır. Birliğimiz organizasyonunda gerçekleştirilecek olan seminerde; AB Yeşil Mutabakatı kapsamında gelişmelerin ticarete etkileri, yeşil tedarik zinciri yönetimi, yeşil satınalma ve yeşil lojistik uygulamalarının faydaları ile etik perspektifinden yeşil tedarik kavramı anlatılacak olup, seminer sonunda KOBİ’lerin konu hakkındaki soruları cevaplandırılacaktır.

Yeşil Lojistik ve Yeşil Tedarik Zinciri Semineri

(Webinar – İnternet Üzerinden) 25 Mayıs 2021 Salı – Saat: 14:00 Seminere katılım adresi:

http://webinar.tobb.org.tr

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği organizasyonunda gerçekleştirilecek olan webinarda AB Yeşil Mutabakatı kapsamında gelişmelerin ticarete etkileri, yeşil tedarik zinciri yönetimi, yeşil satınalma ve yeşil lojistik uygulamalarının faydaları ile etik perspektifinden yeşil tedarik kavramı anlatılacak olup, seminer sonunda KOBİ’lerin konu hakkındaki soruları cevaplandırılacaktır. Seminere http://webinar.tobb.org.tr linkinden katılabilirsiniz.

Tüm üyelere katılım ücretsizdir.

Program:

14:00 – 14:15 Açılış Konuşmaları

14:15 – 15:15 Yeşil Lojistik ve Yeşil Tedarik Zinciri Paneli Altuğ Özgün – Etik ve İtibar Derneği (TEİD) Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Yıldıztekin – Tedarik Zinciri ve Lojistik Yönetim Danışmanı Nur Yapça – Satınalma Eğitmeni ve Danışmanı 1

5:15 – 15:30 Soru Cevap

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?