Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, Odamız Olağan Meclis ve Meslek Komiteleri Toplantısına Katıldı

Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, Odamız Olağan Meclis ve Meslek Komiteleri Toplantısına Katıldı

Toplantıya Aydın Milletvekili Sn.Bekir Kuvvet ERİM ile Ticaret Odasının Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri ile Meslek Komitesi üyeleri katıldılar. Toplantı gündeminden sonra Bekir Kuvvet ERİM özellikle bölgemizi ilgilendiren konularda kurul üyelerini bilgilendirdi ve soruları cevapladı. Aydın-Denizli Otobanı, Hızlı Tren, eski polis okulunun durumu ve eski devlet ve SSK Hastaneleriyle ilgili planlamalar hakkında bilgi veren ERİM, Nazilli’ye Fuar alanı kazandırılması amacıyla Sümerbank Fabrikasının atıl durumda bulunan Hangarların olduğu alanın düşünüldüğünü, eski polis okuluyla ilgili olarak da ; Nazilli’ye Polis Meslek Yüksek Okulunun tekrar hayata geçmesinin imkansız olduğunu (Aydın’da okul olduğundan) ancak Emniyet Genel Müdürlüğü Eğitim Merkezi yapılması yönünde kendisinin şahsi çabaları olduğunu konuyu takip ettiğini söyledi. 

Davet için Yönetim Kurulu Başkanı ve Meclis Başkanı Gürdal YÜZÜGÜLER’e teşekkür eden ERİM, her konuda bölge insanının sorunlarını çözmeye gayret gösterdiğini ve her zaman ulaşılabilir olduğunu ifade etti. 

Yönetim kurulu Başkanımız Nuri ARSLAN; Sayın Vekilimizin bölgenin sorunlarına sahip çıkması bizim için büyük önem taşımaktadır. Ticaret Odası tarafından hazırlanan sorunlar dosyası hakkında gerekli çalışmaları başlatmıştır. Bu anlamda kendisinin gösterdiği yaklaşım için tüm Oda üyelerimiz adına teşekkür ediyorum dedi. 

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?