CHP Genel Bşk. Yrd. ve Aydın Mv. Bülent Tezcan ve Aydın Mv. Süleyman Bülbül’den Odamıza İade-i Ziyaret

CHP Genel Bşk. Yrd. ve Aydın Mv. Bülent Tezcan ve Aydın Mv. Süleyman Bülbül’den Odamıza İade-i Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Sayın Bülent Tezcan ve Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül Odamıza iade-i ziyarette bulundu.

Nazilli Ticaret Odası olarak Yönetim kurulu ve Meclis üyelerimizin yaptıkları kurumsal çalışmalar kapsamında geçtiğimiz günlerde T.B.M.M. ne yaptığımız ziyarete iade olarak Odamıza gelen Bülent Tezcan ve Süleyman Bülbül’ ü Yönetim Kurulu Başkanımız Nuri Arslan ile Meclis Başkanımız Gürdal Yüzügüler karşıladı. CHP İlçe Başkanı ile Nazilli Millet İttifakı Adayı Kürşat Engin Özcan ve her iki partinin üyelerinin de katıldığı ziyarette ağırlıklı olarak Nazilli Bölgesinin kalkınması için yapılması gereken yatırımlar ve bölgenin ihtiyaç duyduğu hizmetler konuşuldu. Ticaret Odası üyeleri tarafından belirlenerek, Belediye Başkanı Adaylarının taahhütleri içinde olması beklenen konular Bülent Tezcan’ın da bilgisine sunuldu. 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan; Odamız tarafından Meclisteki Aydın Milletvekillerine yapılan ziyaret nedeniyle teşekkür ederek, bölgenin fikir önderi Nazilli Ticaret Odasında bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Odamızın çalışmaları hakkında bilgi sahibi olduğunu söyleyen Tezcan yaptığı konuşmada; NTO tarafından hazırlanan dosyaların tüccarın ve sanayicinin fikir ve beklentilerini göstermesi açısından çok önemli olduğunu, bölgenin kalkınması için üzerlerine düşen bir görev olduğu takdirde yetkisi dahilinde yapmaya gayret göstereceğini- söyledi.

Yönetim kurulu Başkanımız Nuri Arslan; Ticaret Odası olarak bölgeye hizmetten başka bir düşüncelerinin bulunmadığını ifade ederek, sorunlarımızı sahiplenen bizi dinleyen, sanayici ve tüccarın isteklerine kulak veren kim olursa olsun bizim için muteberdir. Biz bir meslek kuruluşunun yöneticileri olarak tüm partilere eşit mesafedeyiz. Bu nedenle üyelerimizin istekleri ve bölgemiz için yapılması gereken çalışmalar bizim birinci önceliğimiz. Sayın Tezcan’ a ve Sayın Bülbül’ e ziyaretleri için tüm Oda üyelerimiz adına teşekkür ediyorum-dedi. 

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile son buldu. 

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?