Eko-Turizm Çalıştayına Katıldık

Eko-Turizm Çalıştayına Katıldık

Karacasu’nun kültür turizmi ile birlikte eko ve doğa turizminin geliştirilmesi için neler yapılabileceği hakkında yapılan çalıştaya odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan katıldı.

Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından belirlenen yol haritasında Karacasu’da eko turizminin geliştirilmesi hedefleri arasında yer almaktadır. Karacasu Kaymakamı Ahmet Soley ile Karacasu Belediye Başkanı Zeki İnal başkanlığında yapılan bu çalıştaya Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, Aydın İl Kültür Müdürü Murat Yılmaz, turizm dernekleri ve yatırımcılar, akademisyenler ve ilçe protokolü katıldı. 

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan:” Karacasu ilçemizin turizmine katkı sağlayacak bir proje planlanmaktadır. Karacasu ilçemiz hem doğal ürünleri hem de Sayın Soley ve Sayın İnal’ın geçen yıl yapmış oldukları festival ile ulusal ve uluslararası alanda adını duyurmak için yaptığı çalışmalara bir yenisini daha eklemiş bulunmaktadır. Kendilerine teşekkür ediyorum. Sorumluluk sahamızda bulunan tüm ilçelerde turizmin aktif hale gelmesi için Nazilli Ticaret Odası olarak tanıtım çalışmalarına her zaman destek vermeye hazırız” dedi.

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?