Nazilli Ticaret Odası’ ndan Bir Büyük Hizmet Daha

Nazilli Ticaret Odası’ ndan Bir Büyük Hizmet Daha

Nazilli Ticaret Odası Yönetimi olarak hizmetlerimize bir yenisi daha eklendi. Son dönemde Nazilli’nin yeni ticari ve cazibe merkezi haline gelen Yeni Sanayi Sitesi’nde bulunan odamız hizmet binasına Halk Bankası şubesini getirerek esnaf ve üyeler için büyük bir hizmet daha hayata geçirildi.

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan’ın esnaf ve üyeleri için verdiği yoğun mücadele sonunda sonuç verdi. Özellikle son dönemde Nazilli’nin cazibe ve ticaret merkezi haline gelen Yeni Sanayi Sitesi’nde Vakıfbank ve İş Bankası’nın ardından Halk Bankası da şube açma girişimine sahne oldu.

Sayın Arslan’ın hizmet vizyonu içerisinde bulunan bir banka şubesinin daha esnaf ve üyelere hizmet vermesi için gösterdiği yoğun çaba, AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş’ın da büyük desteği imza ile sonuçlandı.
NTO’nun yeni hizmeti için Yönetim Kurulu Başkanımız Nuri Arslan, Halk Bank Nazilli Şube Müdürü Halil Özbellek ve Şube Operasyon Yetkilisi Erkan Çapacıoğlu arasında protokol imzalandı. Atılan imzalardan sonra Halk Bankası yeni şubesi ile üyelerimize ve Nazilli sanayi esnafına kısa süre sonra hizmet verecek.

NTO ve Halk Bankası arasında imzalanan protokol ile ilgili konuşan Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Arslan ” Nazilli’nin cazibe ve ticaret merkezi yapmayı planladığımız lokasyondaki büyüme herkes tarafından görülmekte. Vakıfbank ve İş Bankası’ndan sonra Halk Bankası’nın da yeni şubesi esnafımıza üyelerimize ve Nazilli’mize hayırlı olsun. Üyelerimiz için uzun zamandır mücadelesini verdiğimiz bu hizmette bizlerden desteğini esirgemeyen AK Parti Aydın Milletvekilimiz Sayın Mustafa Savaş’a ve Halk Bankası yöneticilerine, üyelerimiz ve esnafımız adına teşekkürlerimizi iletiyorum. Öncelikle Nazilli’miz ve üyelerimiz için hizmetlerimizi söz verdiğimiz gibi gün geçtikçe arttırarak hayata geçirmeye devam edeceğiz.” Dedi

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?