Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Ve Meclis Üyeleri Aydın Milletvekillerini TBMM ‘de Ziyaret Etti.

Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Ve Meclis Üyeleri Aydın Milletvekillerini TBMM ‘de Ziyaret Etti.

Nazilli Ticaret Odası yönetim ve meclis üyeleri olarak İyi parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan SEZGİN’e  ziyarette bulunduk.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Sayın SEZGİN’e , üyelerimizin , sorumluluk sahamızın  sosyo-ekonomik ve kültürel gelişimine katkı sağlayacak sorunları, çözüm önerileri ile beraber Sayın  SEZGİN ‘e ilettik. Sorunlar dosyamızı kendilerine takdim ettik.

Özellikle aynı ölçekte faaliyet gösteren, aynı nace koduna sahip işletmelerin esnaf odasına kayıt olduklarında halkbank kaynaklı düşük faizli ve uzun vadeli esnaf kredisinden faydalandığını fakat ticaret odasına kayıtlı işletmelerin ise bu imkandan yoksun bırakıldığı, bu adaletsizliğin önlenmesi ve Ticaret Odasına kayıtlı işletmelerin de bu kredi imkanından faydalanması için gerekli mevzuat değişikliğinin yapılması talebimizi yeniden vekilimize  aktardık.

 Sayın SEZGİN, kendisiyle daha önceki yapılan toplantılarda da Yönetim Kurulu Başkanımız Nuri ARSLAN tarafından dile getirilen bu konu ile ilgili TBMM ye önerge sunduklarını ve konunun takipçisi olduklarını belirtti. Sorumluluk sahamızın refahının yükseltilmesi ve sürdürülebilirliği açısından önemli olan diğer sorunlarımızdan biri olan sanayi ve ticaret alanları yetersizliği, müstakil üniversite gibi diğer konuların da çözümü noktasında destekçisi olacağını belirtti.

Ve son olarak NAZİLLİ’NİN İL OLMASI konusunda İYİ Parti Aydın milletvekilimizden desteklerini talep ettik   

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?