Nazilli Uzun Yaşam Köyü Fizibilite Desteği İçin Sözleşme İmzalandı

Nazilli Uzun Yaşam Köyü Fizibilite Desteği İçin Sözleşme İmzalandı

Odamızın önemli projelerinden biri olan Uzun Yaşam Köyü Fizibilite projesi için Güney Ege Kalkınma Ajansına başvuru yapılmış olup, 2019 yılı Fizibilite Desteği Kapsamında kabul edilerek sözleşme imzalanmıştır.

Projemizin fizibilite desteği için Temmuz 2019 tarihinde başvuru yapılmış olup, Eylül 2019 tarihi itibari ile de GEKA Yönetim Kurulu tarafından desteklenmesi yönünde karar verilmiştir. Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan ile Denizli GEKA Genel Sekreter Vekili Özgül Akdoğan arasında imzalanan sözleşme ile mali desteğin tahsis edilebileceği öngörülmüştür. 

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan” Projemizin tanıtımı için birçok kamu, kurum ve kuruluşlardaki yöneticiler ile sürekli istişare gerçekleştirerek her platformda dile getirmekteyiz. Bakanlarımız, milletvekillerimiz, TOBB Yönetim Kurulu Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu ve bölge idari amirlerimiz ile görüşmelerimiz halen devam etmekte ve her daim projemizi desteklemektedirler. Bu proje gerçekleştiğinde sorumluluk sahamızın   çok büyük eksikliğini hissettiği marka değerini kazanmasında önemli bir adım atılmış olacaktır. Bu kazanımın, hem ticari işletmelerimize ve üreticilerimize, hem de bölgede yaşayan tüm hemşerilerimize direkt veya dolaylı olarak olumlu yönde etkileri olacaktır. Uzun Yaşam Köyü kurulması için süreçte sona doğru yaklaşmakta olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” Dedi.

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?