Odamız Meclis Toplantısında Aydın-Nazilli Güç Birliği Konuşuldu.

Odamız Meclis Toplantısında Aydın-Nazilli Güç Birliği Konuşuldu.

Odamız Ağustos Ayı Olağan Meclis Toplantısı Hizmet Binamızda yapıldı. Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler idaresinde yapılan toplantıya Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Ülken ile Aydın T.O Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri de misafir olarak katılım gösterdiler. 

Aylık Mizan ile Azami Fiyat Tarifelerinin görüşülüp karara bağlandığı toplantıda ayrıca Nazilli ve Aydın Ticaret Odası meclis üyelerine “Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik” hükümleri ile “2.el motorlu kara taşıtları ticareti yönetmeliği” hakkında bilgilendirme sunumu yapıldı.

Toplantı sonunda Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan ile Aydın T.O Başkanı Hakan Ülken birer konuşma yaptılar. Hakan Ülken yaptığı konuşmada; “Aydın’ın ihtiyaç duyduğu yatırımlar konusunda birbirimize destek olmamız gerektiğini düşünüyorum, sorunlarımız ortak olduğuna göre çözüm arayışlarımız da ortak olmalı, Nazilli’de Sümer Üniversitesi’nin kurulması gerektiğini düşünüyoruz, Nuri Başkanın TOBB nezdinde ayrı bir yeri olduğunu belirtmek isterim, kendisi kısa bir sürede Oda Hizmet Binasını tamamlayarak başarılı çalışmalarını devam ettirmektedir. Nazilli Ticaret Odası bu anlamda birlikte hareket etme arzusunda olduğumuz kurumların başında gelmektedir” dedi.  Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan Meclise hitaben yaptığı konuşmada; “2013 yılında yapılan Oda seçimlerinde üyelerin teveccühü ile göreve geldiklerini, ancak çok kısa bir sürede yaptıkları hizmetler ile bu güvene karşılık verdiklerini, özellikle yeni hizmet binası yapımının en önemli hedeflerinden birisi olduğunu belirterek Allah çabalarımızın karşılığını görmeyi nasip etti, bu bölgeye en az 50 yıl hizmet verebilecek özellikte modern bir binayı Nazilli’ye Yönetim Kurulu ve Meclis üyesi arkadaşlarımız ile birlikte kazandırdık, bu anlamda çok mutluyum, Aydın’ın ihtiyaçları konusunda her zaman masada aynı yere yumruk vurmaya hazırız, bu konuda kimsenin tereddüdü olmasın, Ticaret Odası üyelerinin ihtiyaç duyduğu alanlarda hizmet vermekten ve başarı grafiğimizi yükseltmekten vazgeçmeyeceğiz, Başta Sayın Hakan Ülken olmak üzere Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerini aramızda görmekten mutlu olduk. Nazilli İş İnsanları olarak ortak menfaatler söz konusu olduğunda bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her zaman dik durmaya devam edeceğiz. Bu bölge her şeyin en iyisini hak ediyor”. dedi.

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?