Şekerbank T.A.Ş. ile Nazilli Ticaret Odası Arasında Ticari kredi protokolü imzalandı

Şekerbank T.A.Ş. ile Nazilli Ticaret Odası Arasında Ticari kredi protokolü imzalandı

Nazilli ticaret odasına kayıtlı üyelerin limit sınırlaması olmadan başvuru yapabilecekleri kredi için 36 aya kadar vade imkanı verilecek

​Nazilli ticaret odası üyelerinin faydalanabileceği şekerbank kredisi için çalışmalar tamamlanarak iki kurum arasında protokol imzalandı. Şekerbank t.a.ş adına şube müdürü ibrahim çağrı aydın ile nazilli ticaret odası adına yönetim kurulu başkanı nuri arslan’ ın imzaladığı kredi protokolü yürürlüğe girdi.

Kredi taksitlerinin ödeme şekli üyelerimizin tercihine göre yapılacak. İhtiyaç olması durumunda tahsis edilmiş limitler dahilinde borçlu cari hesap, spot, iskonto kredileri de kullanabilecekler.

İndirimli faiz oranı

Kredilere uygulanacak faiz oranı; banka’nın mevcut liste fiyatlarından indirimli olarak uygulanacak ve fiyat değişiklikleri 5 iş günü öncesinde oda’ya bildirilecek.    

Banka adına açıklamada bulunan ibrahim çağrı aydın ; şekerbank t.a.ş olarak bu bölgede tacir ve esnafımıza hizmet veren en eski bankalardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz. Yaklaşık bir yıldan beri süregelen kovid-19 salgın hastalığı tüm işletmelerimizi olumsuz etkilemiştir. Bu sıkıntı günlerde bankanın finans kaynaklarından nto üyelerinin faydalanması için gayret göstereceğiz. Şekerbank olarak; nto üyelerinin kredi taleplerine cevap verebilmek ve onların finans yapılarına destek olmak  arzusundayız. Nto ile işbirliğimizin devam etmesini ve ayrıca krediden ihtiyacı olan tüm işletme sahiplerinin yararlanmasını diliyorum- dedi.

Yapılan protokol ile ilgili açıklamada bulunan yönetim kurulu başkanı nuri arslan; -pandemi sürecinin getirdiği finansal sıkıntıları hafifletmek, üyelerimizin ödeme gücünü arttırabilmek için şekerbank ile kredi protokolü imzaladık.

İçinde bulunduğumuz zor süreçte desteğe en fazla ihtiyacı olduğuna inandığımız işletmelerin faydalanması için hazırlanan bu kredi paketinin ülke ekonomisine katma değer olarak döneceğine inanıyorum.

Üyelerimiz; aylık eşit taksit ödemeli, 3 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli ticari kredi kullanabilecekler. Bu seçenekleri kendileri belirleyecek.

Limit sınırlaması olmayan bir kredi için anlaşmış bulunuyoruz. Kredinin limitini üyenin finansal yapısı belirleyecek.

Nazilli ticaret odası olarak üyelerimizi önemli bir finans kaynağı ile buluşturacak olmanın sevincini yaşıyoruz.  

Bu vesileyle şekerbank t.a.ş yetkililerine üyelerimiz adına teşekkür ediyorum dedi.

 

   

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?