ERKİN HİDROLİK VE İŞ MAKİNALARI FABRİKASI TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

ERKİN HİDROLİK VE İŞ MAKİNALARI FABRİKASI TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

Bahtiyar Erkin – Mehmet Emin Erkin – Ercan Erkin

Firmamız 1982 yılında babamız Kemal ERKİN tarafından kurulmuştur. 2006 yılına kadar Erkin Hidrolik Ltd. Şirketi olarak üretim faaliyetlerini sürdürmüştür.

2006 yılında oğullar Bahtiyar ERKİN, Murat Mehmet E. ERKİN, Ercan ERKİN tarafından şirket devralınmıştır.2008 yılında da Erkin World Power markasıyla Erkin İş Makinaları kurulmuştur. İlk ihracatını 2008 yılında yapmaya başlamış ve yapmış olduğu başarılı işler sayesinde 2017 yılında Almanya, Frankfurt merkezli 3.cü şirketini kurmuştur. Bu şirketin kuruluş sebebi ihracat kapasitesini daha da iyi noktalara getirmek ve Avrupalı müşterilerimize daha yakın olmaktır. Kişiye ve ihtiyaca özel projeler üretip, kusursuz montaj, test ve kontrol aşamaları ile üretimde sıfır hatayı ilke edinerek yaptığı üretimlerle Türkiye ve Dünya’da güvenilir marka olma özelliğini kazanmıştır.

15.000m2 kapalı alanda üretimine devam eden World Power Erkin, istihdam alanında da bölgenin kalkınmasına ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. 5 Ton ‘dan 200 Ton kapasiteye kadar Katlanır Bomlu Vinçler üretmektedir ve yine Katlanır Bomlu Vinçler de 64 m ile Dünya ‘nın en uzun makinasını üretmiştir. Avrupa standartlarına uygunluğunu ispatlamış ve Avrupa TÜV’lerinden geçmeyi başarmış tek yerli üretici olmanın karşılığını, başarılı ihracatlarla alan World Power Erkin; Almanya, Hollanda, Avusturya, İsviçre, İsrail, Danimarka, Finlandiya, İsveç, Honkong, Singapur, Arjantin, Azerbaycan, Brezilya, Güney Afrika, Libya, Romanya, Bulgaristan, Türkmenistan, Venezuella, Amerika gibi ülkelere yaptığı ihracatlarla yurtdışı müşteri ağını her geçen gün daha da genişletmeye devam etmektedir.

Türkiye’den sonra sınırlarımız dışında da gücün simgesi haline gelen World Power Erkin, ödüllü tasarımları sayesinde sektöründe her zaman yenilikçi anlayışıyla üretim yapmaya ve Türkiye’nin gücüne güç katmaya devam edecektir. Güçlü, kusursuz ve eşsiz ürün yelpazesi ile World Power Erkin kaliteye imzasını teknoloji ile atıyor.

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?