HİSAR MÜZİK IŞIK VE SES SİSTEMLERİ ORGANİZASYON SERAMİK RADYO TELEVİZYON REKLAM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HİSAR MÜZİK IŞIK VE SES SİSTEMLERİ ORGANİZASYON SERAMİK RADYO TELEVİZYON REKLAM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Hüseyin Çetin

1986 yılında Karacasu’nun Ataeymir beldesinde 3m²’lik dükkânımızda hobi el sanatı olarak başladığım işimde Karacasu Esnaflar Odası üyesi olarak, 2 yılımı mitolojik çalışmalarla geçirdim. 1987 yılında TESK Ankara fuarında Aydın Esnaflar Derneğini ürünlerimle temsil ettim. Bakanlığın da uygun görmesiyle Aphrodite Ceramik olarak batı Berlin fuar kataloğunda ve fuarında yer alarak Türkiye’yi temsil ettik.

1989 yılında Nazilli’ye yerleştik. Sultanhisar’ da işyeri kiraladık. 1990 yılında 200 m²’lik kendi işyerimizi aldık.1995 yılından sonra HİSAR SERAMİK LTD. ŞTİ. olarak şirketleştik ve Nazilli Ticaret Odası üyesi olduk. Karacasu kırmızı çamurunu terk ederek, seramik beyaz çamurla porselen türü ürünlere geçtik. Üretim alanı olarak 1200 m²’yi bulduk. Halen üretimimizi bayilikler düzeyinde Türkiye’nin her bölgesine ulaştırmaktayız.

Sektörümüzde tanınan işletme olmamızın getirdiği markalaşma sorumluluğuyla HSR SERAMİK unvanını tescilleterek ve ürünlerimizi noter tasdikli olarak ürettikten sonra piyasaya sunmaktayız. Aydın, İzmir, Antalya, Bursa, Gaziantep, Adana, Ankara, Konya, Samsun, Yalova, Çanakkale, Diyarbakır, Mersin, Eskişehir ve Kütahya’daki çiçekçilerimizin vitrindeki çiçeklerinin alt kaplarının SULTANHİSAR’DA yapıldığını biliyor muydunuz?

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?