ALİ KAMA GIDA TARIM TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ALİ KAMA GIDA TARIM TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Ali Kama

Firmamız 1957’den bu yana kalite ve hijyen kurallarına sadık kalarak her zaman en iyiyi ve en kaliteliyi müşterimizin beğenisine sunmuştur. İlkemiz her zaman en iyisini nasıl yaparım, daha iyisi nasıl olur sorularından oluşmuştur. Bu sorunların cevaplarını sürekli aramanın dışında hiçbir zaman kaliteden  ödün vermemiştir. Hedefimiz her zaman müşteri memnuniyetini ve güveni ön planda tutarak ilerlemektir. Her zaman en doğal şekilde üretimi ön planda tutmuştur.  Her zaman en iyisi doğalıdır mantığıyla ilerlemiştir.

Kalite Anlayışımız

Ali Kama helva tahin imalatı olarak her zaman en iyisini en kalitelisini ve en temizini müşteriye sunmak ilk hedefimiz olmuştur. İmalatımız olan tahinlerimiz hiçbir kimyasal gübre kullanılmayan tamamen hayvan gübreleri kullanılan ve hiçbir tarımsal ilaç kullanılmayan yerli susamlardan kabukları çıkarılıp kavrularak sizlere sunulmaktadır. Tahinlerimiz %100 yerli susam kullanılmaktadır. Tahinlerimiz tamamen doğaldır. İmalatımız olan helvalarımızda kendi yerli susamlarımızdan imal edilmektedir. Helvalarımızın en büyük özelliği doğal olmasıdır. Elli sene önceki gibi sadece tahin çöğen ve şekerden imal edilmektedir. Bunun dışında glikoz, beyazlatıcı, yağ tutucu ya da yumuşatıcı gibi kimyasal maddeler kullanılmamaktadır. Helva ve tahinlerimiz günlük olarak çıkarılarak müşteriye sunulmaktadır. Aydının Nazilli ilçesinde çarşı içinde kurulu olan imalatımız tamamen perakende ye hizmet vermekte olup günlük taze ve doğal ürünleri sizlere sunmaktadır. Ali Kama anlayışı büyüyüp kalitemizi düşürmektense küçük kalıp kalitemizi büyütmek olmuştur.

Şu anda Nazillimize gelen misafirlerimizin uğramadan geçmediği bir meken haline gelmiştir.Bu da bizlere işlerimize daha özenle sarılmamıza neden olmaktadır.İnsanlar her zaman en iyisine layıktir.

Geniş Ürün Yelpazemiz bulunmaktadır.


Tahin Çeşitleri, Helva Çeşitleri, Reçel Çeşitleri, Bal Çeşitleri, Pekmez Çeşitleri, Susam Çeşitleri, , Gencer Macunu, Susam Helvası, Susamlı Çıtır, Susam Yağı….

1981 yılında Nazilli Ticaret Odasına üye oldum. 38 yıldan bu yana Nazilli Ticaret Odasının bölge ekonomisinin gelişmesi için neler yaptığını görmekteyim. Son yıllarda yapmış olduğu projeler ve çalışmaları yakından takip ediyor ve takdir ediyorum. Odamızdan sık sık Gıda Fuarlarına katılım  davetleri almaktatayız .Ticaret odası bizlere bir çok konuda bilgilendirmekte ve aydınlatmaktadır.Ticaret odası son dönemlerde Nazillinin büyüyen ve gelişen bir gururudur. Buda bizlere mutlu etmektedir.

Yeni girişimci adaylarına önerilerim.

Yeni girişimcilerin öncelikle çok çalışmalarını öneriyorum. Ayrıca müşteri memnuniyetini her şeyin başına koymalarını öneririm. Arkasında durmayacakları hiçbir ürünü satmamalarını ve sattıkları markanın önemini anlamaları çok önemli. Ayrıca çalıştırdıkları insanlara saygı ve güven duymaları da en önemli hususlardan biri olacağını unutmamalıdırlar.

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?