NTO İle Adım Adım İhracat

NTO İle Adım Adım İhracat

Hibe Kaynağı:Güney Ege Kalkınma Ajansı
Proje Bütçesi:100.000 TL
Hibe Miktarı:
Projedeki Rolü:Yürütücüsü
Proje Başlangıç Tarihi:31/10/2023
Proje Bitiş Tarihi:

PROJENİN AMAÇLARI: Çalışanlarının, üyelerinin, paydaş kurum ve kuruluşlarının gelişimine katkıda bulunmak misyonumuzun temel yapı taslarındandır, alınacak bu teknik destek ile Üretimde öne çıkan ürünlere yönelik markalaşma yatırımları, etkin tanıtım ve ortak pazarlama faaliyetleri, ortak satış kanalları oluşturulması desteklenecektir.

PROJENİN HEDFELERİ: Bilgi ve kalite odaklı üreten, örgütlülüğü, verimliliği ve pazarlama kapasitesi yüksek tarım sektörü oluşturulması sağlanacaktır. GEKA Bölge Planı 2014-2023 . İşletmelerin rekabet öncesi iş birliği, ağ oluşturma, ortak Ar-Ge ve tasarım, ortak tedarik ve pazarlama faaliyetlerinin geliştirilmesi özendirilecektir.

ANA FAALİYETLER: İhracatı Arttırmada Müşteri Bulma ve Pazarlama Teknikleri eğitim/danışmanlık hizmeti verilmesi aşamasında alınacak olan, GEKA teknik desteği sayesinde Nazilli Ticaret Odası bünyesinde bulunan 7 ilçedeki üyelerimizin ihracattaki pay oranlarını arttırmalarına ve sürekli değişen ve gelişen rekabet ortamından pay almalarına katkıda bulunacaktır.

BEKLENEN SONUÇLAR: Nazilli Ticaret Odası bünyesinde verilecek olan İhracatı Arttırmada Müşteri Bulma ve Pazarlama Teknikleri eğitim/danışmanlığı ile üyelerimizin ihracat potansiyellerinin artmasına, markalaşma süreçlerinin hızlanmasına ve pazar paylarının artmasına önemli katkılar sağlayacaktır.

GÖRÜNÜRLÜK FAALİYETLERİ: GEKA Teknik Destek Programı

KISA ADI: TR32/23/TD/0025

PROJE ORTAKLARI: Projede herhangi bir ortak bulunmamaktadır. Başvuru sahibi, Nazilli Ticaret Odası’dır.

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?