Atıl Durumdaki Eski SGK Ve Devlet Hastaneleri

Atıl Durumdaki Eski SGK Ve Devlet Hastaneleri


Nedeni: Üye Ziyaretleri

Durum: Devam Ediyor

 • 13.01.2015

  Nazilli Ticaret Odası'nda Nazilli Kent Konseyi Yürütme Kurulu ve MHP İlçe Örgütü ile yapılan toplantıda Atıl duruma düşen eski SSK ve Devlet Hastanesi bulunduğu alanın katma değer sağlaması yönünde aktif hale getirilmesi için girişimde bulunuldu.
 • 03.12.2015

  Yeni seçilen Aydın AK Parti Milletvekillerine TBMM'de yapılan ziyarette Atıl duruma düşen eski SSK ve Devlet Hastanesinin de içinde bulunduğu bölge sorunlarımız hakkında bilgilendirme yapıldı
 • 22.12.2015

  TOBB KONSEY Toplantısında; Bakan Tüfenkçi ye üyelerimizden gelen sorunlar ve Atıl duruma düşen eski SSK ve Devlet Hastanesinin de içinde bulunduğu bölge sorunları dosyası verildi.
 • 26.01.2016

  Nazilli Esnaf Odaları Başkanları ile Toplantıda Sorumluluk Sahasını İlgilendiren 18 Maddelik Sorunlar Dosyası Ele Alındı. Toplantıda; 9-Atıl durumdaki Eski Nazilli Devlet Hastanesi ile Eski SSK hastanesi konusu görüşüldü.
 • 28.03.2016

  Mart ayı meclis toplantısına Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık davet edilerek çözüm mercilerine ulaşması suretiyle atıl durumda bulunan eski SSK ve Devlet Hastanesi binalarının değerlendirilmesi ve tekrar hizmet verir hale gelmesi için üye taleplerini kendilerine arz ettik
 • 18.04.2016

  Nazilli Ticaret Odası'nda Aydın AK Parti Milletvekili Abdurrahman Öz ile yapılan toplantıda *Eski SSK Hastanesinin bölge trafik ya da ilkyardım hastanesi olarak hizmet vermesi hakkında çözüm önerilerimiz sunuldu
 • 23.12.2016

  Yeni atanan Nazilli Kaymakamı İbrahim KÜÇÜK ile ilk görüşme gerçekleştirildi. atıl durumda bulunan eski SSK ve Devlet Hastanesi binalarının değerlendirilmesi ve tekrar hizmet verir hale gelmesi gibi ilçe sorunlarının çözümü için yürütülecek ortak çalışmalar hakkında istişare yapıldı
 • 01.02.2017

  Nazilli Ticaret Odası'nda AKP Aydın Milletvekili Mehmet ERDEM Akp İlçe Bşk. Ramazan SATILMIŞ ile yapılan toplantıda Nazili ve NTO sorumluluk sahasındaki ilçelerin sorunları ile ilgili hazırlanan rapor kendilerine sunuldu. 8. Madde Atıl durumdaki eski Nazilli Devlet Hastanesi ile eski SSK Hastanesi arazisinin değerlendirilmesi
 • 09.03.2017

  İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU'ya atıl durumda bulunan eski SSK ve Devlet Hastanesi binalarının değerlendirilmesi ve tekrar hizmet verir hale gelmesi gibi ilçe sorunlarının bulunduğu sorunlar dosyası verildi.
 • 25.07.2017

  TOBB'DA yapılan görüşmede atıl durumda bulunan eski SSK ve Devlet Hastanesi binalarının değerlendirilmesi ve tekrar hizmet verir hale gelmesi gibi ilçe sorunlarının bulunduğu sorunlar dosyası Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKCİ ile TOBB Başkanı Rifat HİSARCIKLIOĞLU’na verildi.
 • 07.02.2018

  TOBB Oda-Borsa Yönetim Kurulu Başkanları istişare toplantısında atıl durumda bulunan eski SSK ve Devlet Hastanesi binalarının değerlendirilmesi ve tekrar hizmet verir hale gelmesi gibi ilçe sorunlarının bulunduğu sorunlar dosyası verildi.
 • 22.04.2018

  TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'na ziyarete gidildi.Bölgesel sorunlar ve güncel konular istişare edildi. Hisarcıklıoğlu Nazillide oda ve borsanın birlikte düzenlediği organizasyonla gerçekleştirilen ziyareti memnuniyetle ve takdirle karşıladığını dile getirdi. Seçimlerin geride kalmasıyla her türlü rekabet ortamından uzaklaşılması gerektiğinin altını çizen Hisarcıklıoğlu, bölge ve ülke refahı için atılacak her adımda oda ve borsa başkanlarına tam destek vereceğini sözlerine ekledi. Heyet güncel konularda istişarelerde bulundu
 • 27.04.2018

  Nazilli Ticaret Borsası ve Esnaf Odası Başkanları ile basının katıldığı toplantıda atıl durumda bulunan eski SSK ve Devlet Hastanesi binalarının değerlendirilmesi ve tekrar hizmet verir hale gelmesi gibi ilçe sorunları hakkında istişare gerçekleştirildi.
 • 28.05.2018

  İyi parti Aydın 1. Sıra milletvekili adayı Aydın Adnan Sezgin ve İyi Parti İlçe Başkanı Kürşat Engin Özcan ile yapılan toplantıda atıl durumda bulunan eski SSK ve Devlet Hastanesi binalarının değerlendirilmesi ve tekrar hizmet verir hale gelmesi hususunda vekil seçilmeleri durumunda destek talep edildi.
 • 04.06.2018

  Ak Parti Aydın Milletvekili Ve 1. Sıra Milletvekili Adayı Mustafa Savaş ve Ak Parti İlçe Başkanı Bülent Sayar ile yapılan toplantıda atıl durumda bulunan eski SSK ve Devlet Hastanesi binalarının değerlendirilmesi ve tekrar hizmet verir hale gelmesi hususunda vekil seçilmeleri durumunda destek talep edildi.
 • 08.06.2018

  Aydın Milletvekili Deniz DEPBOYLU ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile yapılan toplantıda atıl durumda bulunan eski SSK ve Devlet Hastanesi binalarının değerlendirilmesi ve tekrar hizmet verir hale gelmesi hususunda yeniden vekil seçilmeleri durumunda destek talep edildi.
 • 20.06.2018

  CHP Aydın Milletvekili adayları Süleyman BÜLBÜL, Özlem Burcu UĞAN SEVİM ve ilçe yönetimi ile yapılan toplantıda atıl durumda bulunan eski SSK ve Devlet Hastanesi binalarının değerlendirilmesi ve tekrar hizmet verir hale gelmesi hususunda vekil seçilmeleri durumunda destek talep edildi.
 • 17.10.2018

  Nazilli Esnaf Odaları Ve İstişare Kurulu Ortak Toplantısında üyeler tarafından Odalara iletilen sorunlar masaya yatırıldı. Bölge sorunları ile yapılması istenen yatırımlar konusunda fikir birliğine varıldı. Toplantı sonunda tespit edilen ortak sorunların yaklaşan yerel seçimler nedeniyle Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkanlığı adaylarına sunulmasına, adayların bu konular hakkında görüş, öneri ve taahhütlerinin alınmasına karar verildi. ve sorunlar dosyası oluşturuldu.
 • 31.10.2018

  TBMM ziyaretimizde Odamız tarafından hazırlanan Bölge Sorunları, Beklentiler ve Çözüm Önerileri Dosyası tüm Aydın AK Parti Milletvekillerine ayrı ayrı takdim edildi ve ayrıntılı olarak sunum yapıldı. Sektörel konu başlıkları olarak hazırlanan bölge sorunları dosyası Nazilli Ticaret Odası yetki alanında bulunan altı ilçe ve Nazilli’deki sanayi, imalat, ticaret, ulaşım, eğitim ve altyapıyla ilgili yapılması gereken çalışmaları ve projeleri içeriyor. Aydın Ak Parti Milletvekillerine takdim edilen bölgeyle ilgili konu başlıkları aşağıdakilerdir; Nazilli Yeşil Mahalleye yapılan 400 yataklı yeni Devlet Hastanesi bölgemizin sağlık hizmetlerindeki kalitesini yükseltmiş, fiziki imkanları ile bölgenin önemli bir sağlık merkezi olmuştur. Ancak yeni hastanenin hizmete açılmasıyla eski SSK Hastane Binası atıl hale getirilmiştir.. Geçtiğimiz günlerde Binaları yıkılan ve arazisi hakkında kesin bir karar verilmeyen eski devlet hastanesi alanı da Nazilli’nin hizmetine girmeyi beklemektedir. Eski Devlet Hastanesi hakkında bir an önce karar alınıp ekonomiye ve bölgenin hizmetine kazandırılması gerekmektedir.
 • 31.10.2018

  TBMM ziyaretimizde Odamız tarafından hazırlanan Bölge Sorunları, Beklentiler ve Çözüm Önerileri Dosyası tüm Aydın milletvekillerine ayrı ayrı takdim edildi ve ayrıntılı olarak sunum yapıldı. Sektörel konu başlıkları olarak hazırlanan bölge sorunları dosyası Nazilli Ticaret Odası yetki alanında bulunan altı ilçe ve Nazilli’deki sanayi, imalat, ticaret, ulaşım, eğitim ve altyapıyla ilgili yapılması gereken çalışmaları ve projeleri içeriyor. Aydın CHP Milletvekillerine takdim edilen bölgeyle ilgili konu başlıkları aşağıdakilerdir; Nazilli Yeşil Mahalleye yapılan 400 yataklı yeni Devlet Hastanesi bölgemizin sağlık hizmetlerindeki kalitesini yükseltmiş, fiziki imkanları ile bölgenin önemli bir sağlık merkezi olmuştur. Ancak yeni hastanenin hizmete açılmasıyla eski SSK Hastane Binası atıl hale getirilmiştir.. Geçtiğimiz günlerde Binaları yıkılan ve arazisi hakkında kesin bir karar verilmeyen eski devlet hastanesi alanı da Nazilli’nin hizmetine girmeyi beklemektedir. Eski Devlet Hastanesi hakkında bir an önce karar alınıp ekonomiye ve bölgenin hizmetine kazandırılması gerekmektedir.
 • 31.10.2018

  TBMM ziyaretimizde Odamız tarafından hazırlanan Bölge Sorunları, Beklentiler ve Çözüm Önerileri Dosyası tüm Aydın milletvekillerine ayrı ayrı takdim edildi ve ayrıntılı olarak sunum yapıldı. Sektörel konu başlıkları olarak hazırlanan bölge sorunları dosyası Nazilli Ticaret Odası yetki alanında bulunan altı ilçe ve Nazilli’deki sanayi, imalat, ticaret, ulaşım, eğitim ve altyapıyla ilgili yapılması gereken çalışmaları ve projeleri içeriyor. Aydın İYİ Parti Milletvekiline takdim edilen bölgeyle ilgili konu başlıkları aşağıdakilerdir; Nazilli Yeşil Mahalleye yapılan 400 yataklı yeni Devlet Hastanesi bölgemizin sağlık hizmetlerindeki kalitesini yükseltmiş, fiziki imkanları ile bölgenin önemli bir sağlık merkezi olmuştur. Ancak yeni hastanenin hizmete açılmasıyla eski SSK Hastane Binası atıl hale getirilmiştir.. Geçtiğimiz günlerde Binaları yıkılan ve arazisi hakkında kesin bir karar verilmeyen eski devlet hastanesi alanı da Nazilli’nin hizmetine girmeyi beklemektedir. Eski Devlet Hastanesi hakkında bir an önce karar alınıp ekonomiye ve bölgenin hizmetine kazandırılması gerekmektedir.
 • 15.11.2018

  25.11.2018 tarihinde AK Parti Genel Başkan Vekili Numan KURTULMUŞ’un Aydın Sivil Toplum Kuruluşları ile yapmış olduğu toplantıya Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN katıldı. Sivil toplum ve meslek kuruluşu temsilcileri ile basın mensuplarıyla toplantıda bir araya gelen Kurtulmuş, gelen talep ve soruları cevaplandırdı. Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN sorumluluk sahamızda bulunan 7 ilçeyi kapsayan eski devlet hastanesi ve SSK hastanesinin de bulunduğu sorunların ve çözüm önerilerinin bulunduğu NTO Sorunlar Dosyasını AK Parti Genel Başkan Vekili Numan KURTULMUŞ’a takdim etti.
 • 28.01.2019

  Ocak Olağan Meclis Toplantısı ve Müşterek komite toplantısında, sorumluluk sahamızda bulunan 7 ilçenin sorunlar dosyası görüşüldü.Konu ile ilgili Sayın Erim sorunlar ve çözüm önerileri hakkında bilgi verdi.Ayrıca TBMM'de iletilen konular hakkında vekil tarafında meclis üyelerimize bilgilendirme yapıldı. Eski SSK hastanesinin olduğu yere sağlık merkezi projesi üzerinde çalışmalara başlandığı, Eski Devlet hastanesi için de arazinin milli eğitime devredildiği 2022 yılına kadar da okul yapımı için yatırım planına alındığı konusunda bilgilendirme yaptı
 • 14.02.2019

  Aydın B.B.Başkanı Özlem Çerçioğlu ve İlçe Yönetimi ile yapılan toplantıda İlçenin ve ülkenin ekonomik durumu hakkında istişarelerde bulunuldu. Ayrıca eski devlet hastanesi ve SSK hastanesinin de bulunduğu odamız üyelerinin sorunları ve çözüm önerileri hakkında görüşme yapıldı.
 • 08.05.2019

  Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger ile yapılan toplantıda Yönetim Kurulu Başkanımız Nuri Arslan Aydın’ın doğusu ve odamız sorumluluk sahamızda bulunan ilçelerin sorunları ve çözüm önerileri hakkında bilgilendirme yaptı. Eski devlet hastanesinin okul yapılması için yatırım planına alındığı husunda desteklerini talep ettik
 • 27.09.2019

  Sayın Arslan’ı makamında ziyaret eden Milletvekili Sezgin” Başkan Nuri Arslan’ı bir çok kere ziyaret ettim. Başkan Arslan’la görüşmelerimize çok önem veriyorum. Çünkü her defasında yeni bir proje, yeni bilgi, yeni bir öneri geliyor kendisinden. Nazilli Ticaret Odasındaki başarılı çalışmalarını yakından izliyorum. Nazilli ve daha da gelişmesi ile ilgili istişarelerde bulunacağız” Dedi. odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan .”Biz Nazilli’nin gelişmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bunun yanısıra bu ziyarette, Sayın Milletvekilimiz Sezgin’e daha önce de vermiş olduğumuz sorunlar dosyamızda yer alan konuları da istişare etme imkanı bulduk. Bölgenin kalkınması ve gelişmesi adına yetkilerimiz dahilinde elimizden gelenin en iyisini yapmak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
 • 06.12.2019

  CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan Odamızı ziyaret etti. Yapılan ziyarete CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır ve Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim ile parti üyeleri de eşlik etti. Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler ve oda meclis üyeleri ile birlikte gerçekleştirilen toplantıda bölge sorunları ve çözüm önerileri görüşülen konular arasında idi. Eski devlet hastanesinin okul yapılması için yatırım planına alındığı husunda desteklerini talep ettik.
 • 27.01.2020

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan tarafından Yönetim Kurulu üyeleri ile yapılan toplantıya Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim katıldı. Toplantıda bölge sorunlarımız ve çözüm önerileri hakkında yürütülen projelerin takibini yaptığını dile getirdi.
 • 10.07.2020

  Aydın Valisi Hüseyin Aksoy'a Yapılan ziyarette sorumluluk sahamızda bulunan ilçelere ait sorunlar dosyası hakkında bilgilendirme yapıldı. Sayın Aksoy, sorunların çözümü konusunda bölgenin kalkınması için birlikte hareket etmenin önemine değindi. Bölgenin sorunları ve çözüm önerilerini içeren Ticaret Odası dosyasını inceleyeceğini ifade etti.
 • 14.08.2020

  Kasım 2013 yılında depreme dayanıksız olduğu gerekçesi ile Zafer Mahallesinde bulunan Nazilli Devlet Hastanesi, Yeşil Mahallede yapımı tamamlanan yeni binasında hizmete başlamıştı. Sağlık hizmetlerinni yeni binada faaliyetlerinde devam etmesi nedeni ile eski devlet hastanesinin değerlendirlmesi gündeme gelmişti. Konu ile ilgili olarak eski Nazilli Devlet Hastanesinin atıl durumda bulunan arazisinin değerlerlendirmesi yönündeki talebimizi yazılı ve sözlü olarak birçok kişi ve kurum temsilcilerine dile getirmiştik. Sorunlar dosyamızda da yer alan ve şehrin merkezi konumunda bulunan atıl arazinin değerlendirilmesi yönündeki talebimizle ilgili 13.08.2020 tarihinde somut adım atılmıştır. Ak Parti Aydın Milletvekili Sayın B. Kuvvet Erim'in 2020 Yılı Aydın İl Yapım Programından sonra yaptığı açıklamada atıl durumda bulunan Zafer Mahallesindeki eski Nazilli Devlet Hastanesi arazisinin değerlendirilmek üzere Nazilli İlkokulu, Nazilli Anaokulu olması yönünde çalışmalara başlandığını belirtti. Bakanlıktan gelen ihale onayı ile birlikte Aydın Valiliği Yatırım ve İzleme Koordinasyon Başkanlığı tarafından ihale sürecinin başlatıldığı müjdesini verdi.
 • 24.09.2020

  ESKİ DEVLET HASTANESİ YERİNE YAPILACAK OLAN OKUL KOMPLEKSİ İLE İLGİLİ HABER
 • 11.02.2021

  ESKİ SSK HASTANESİ YERİNE YAPILACAK OLAN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ HAKKINDA BASINDA ÇIKAN HABER
 • 25.2.2021

  ESKİ SSK HASTANESİ YERİNE YAPILACAK OLAN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ İLE İLGİLİ BASINDA ÇIKAN YER TESLİMİ HABERİ
Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?