Fuar Alanı İhtiyacı

Fuar Alanı İhtiyacı


Nedeni: .......

Durum: Devam Ediyor

 • 31.10.2018

  Odamız tarafından hazırlanan Bölge Sorunları, Beklentiler ve Çözüm Önerileri Dosyası tüm Aydın milletvekillerine takdim edildi ve ayrıntılı olarak sunum yapıldı. Sektörel konu başlıkları olarak hazırlanan bölge sorunları dosyası Nazilli Ticaret Odası yetki alanında bulunan altı ilçe ve Nazilli’deki sanayi, imalat, ticaret, ulaşım, eğitim ve altyapıyla ilgili yapılması gereken çalışmalar ve projeler anlatıldı. Aydın Ak Parti Milletvekillerine takdim edilen bölgeyle ilgili konu başlıkları aşağıdakilerdir; Nazilli ile birlikte çevre ilçelerimizin sahip olduğu potansiyel bu bölgenin sanayi ve tarım alanında yapılması gereken yatırımlara ihtiyacı olduğunu göstermektedir. Ulusal ve uluslararaı ticaretin en önemli enstrümanlarından birisi olan Fuar Organizasyonları herkesin kabul ettiği üzere o bölgeye her konuda canlılık ve hareket getirmektedir. Ulaşım ve lojistik imkanları, iklimi, arazi yapısı ile adeta bir cennet olan bölgemizin en önemli eksikliklerinden birisi olan Fuar Alanı konusunda acil çözüm bekliyoruz. Aydın Milletvekili Sn.Bekir Kuvvet ERİM’ in (Nazilli Sümerbank Sahasındaki Üniversite alanı dışında kalan hangarların bu amaçla kullanılabileceği fikrine katılıyor ve destekliyoruz.) Bölgemizde üretilen sanayi ve tarım ürünlerinin tamamının ihracat potansiyeli bulunmaktadır. Bu potansiyelin değerlendirilmesi ancak bölgede tesis edilecek Fuar Alanı ile mümkün olacaktır.
 • 31.10.2018

  Odamız tarafından hazırlanan Bölge Sorunları, Beklentiler ve Çözüm Önerileri Dosyası tüm Aydın milletvekillerine takdim edildi ve ayrıntılı olarak sunum yapıldı. Sektörel konu başlıkları olarak hazırlanan bölge sorunları dosyası Nazilli Ticaret Odası yetki alanında bulunan altı ilçe ve Nazilli’deki sanayi, imalat, ticaret, ulaşım, eğitim ve altyapıyla ilgili yapılması gereken çalışmalar ve projeler anlatıldı. Aydın CHP Milletvekillerine takdim edilen bölgeyle ilgili konu başlıkları aşağıdakilerdir; Nazilli ile birlikte çevre ilçelerimizin sahip olduğu potansiyel bu bölgenin sanayi ve tarım alanında yapılması gereken yatırımlara ihtiyacı olduğunu göstermektedir. Ulusal ve uluslararaı ticaretin en önemli enstrümanlarından birisi olan Fuar Organizasyonları herkesin kabul ettiği üzere o bölgeye her konuda canlılık ve hareket getirmektedir. Ulaşım ve lojistik imkanları, iklimi, arazi yapısı ile adeta bir cennet olan bölgemizin en önemli eksikliklerinden birisi olan Fuar Alanı konusunda acil çözüm bekliyoruz. Bölgemizde üretilen sanayi ve tarım ürünlerinin tamamının ihracat potansiyeli bulunmaktadır. Bu potansiyelin değerlendirilmesi ancak bölgede tesis edilecek Fuar Alanı ile mümkün olacaktır.
 • 31.10.2018

  Odamız tarafından hazırlanan Bölge Sorunları, Beklentiler ve Çözüm Önerileri Dosyası tüm Aydın milletvekillerine takdim edildi ve ayrıntılı olarak sunum yapıldı. Sektörel konu başlıkları olarak hazırlanan bölge sorunları dosyası Nazilli Ticaret Odası yetki alanında bulunan altı ilçe ve Nazilli’deki sanayi, imalat, ticaret, ulaşım, eğitim ve altyapıyla ilgili yapılması gereken çalışmalar ve projeler anlatıldı. Aydın İYİ Parti Milletvekiline takdim edilen bölgeyle ilgili konu başlıkları aşağıdakilerdir; Nazilli ile birlikte çevre ilçelerimizin sahip olduğu potansiyel bu bölgenin sanayi ve tarım alanında yapılması gereken yatırımlara ihtiyacı olduğunu göstermektedir. Ulusal ve uluslararaı ticaretin en önemli enstrümanlarından birisi olan Fuar Organizasyonları herkesin kabul ettiği üzere o bölgeye her konuda canlılık ve hareket getirmektedir. Ulaşım ve lojistik imkanları, iklimi, arazi yapısı ile adeta bir cennet olan bölgemizin en önemli eksikliklerinden birisi olan Fuar Alanı konusunda acil çözüm bekliyoruz. Bölgemizde üretilen sanayi ve tarım ürünlerinin tamamının ihracat potansiyeli bulunmaktadır. Bu potansiyelin değerlendirilmesi ancak bölgede tesis edilecek Fuar Alanı ile mümkün olacaktır.
 • 28.01.2019

  Şubat Meclis Toplantısında,Nazilli ve çevre 6 ilçenin sorunlar dosyası görüşüldü.Konu ile ilgili Sayın Erim sorunlar ve çözüm önerileri hakkında bilgi verdi.Ayrıca TBMM iletilen konular dile getirildi. Meclis Toplantısına katılan Sayın Erim,Nazilli'ye fuar alanı kazandırılması için Sümerbank fabrikasının atıl durumda bulunan hangarların olduğu alanın düşünüldüğünü,bu yönünde kendisinin şahsi çabaları olduğunu belirtti.
 • 14.02.2019

  Aydın B.B.Başkanı Özlem Çerçioğlu ve İyi Parti ve CHP Parti Yetkilileri ile yapılan toplantıda Odamız üyelerince tespiti yapılan ve başkan adaylarından çözümü istenen konulardan biri de Nazilli Fuar Alanının yapılabileceği yer ve m2si konusunda düşünce ve projeleri soruldu
 • 29.05.2019

  AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE KONU İLEİLGİLİ TAPELERİMİZİ İÇEREN BİR YAZI YAZILMIŞTIR.
 • 20.5.2020

  yapılan yönetim kurulu toplantısında dile getirilen sorunlardan biri olan fuar alanı ihtiyacı konusunda istişare edildi. Sayın vekilimiz tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi nedeniyle fuar talebmizin çözüm bekleyen sorunlar listesinde geçici süreliğine askıya alınmasının uygun olacağını ifade etti. konuyu değerlendiren yönetim kurulu da sayın vekilimizle ortak görüşte olduğunu belirterek fuar talebinin askıya alınmasına karar verdi.
 • 30.05.2019

  Nazilli Çevre Yolu Çalışmalarının Hızlandırılması ve Buna Bağlı Olarak Yeni Yapılacak Fuar Alanının Çevre Yolu Üzerinde Olması yönünde fikirlerimiz Sayın Çerçioğlu'na iletildi. En az 10.000 m kapalı 20.000 açık alanı olan fuar alanı talebimize planlama çalışmaları dahilinde yer verilmesi arz edildi.
Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?