Yeni Hizmet Binası Çalışmaları

Yeni Hizmet Binası Çalışmaları


Nedeni: Odamızın yenilikçi bakış açısına ve gerçekleştirmek istediği hedefleri için oda hizmet binası fiziki şartların yetersiz olması.

Durum: Tamamlandı

 • 27.05.2013

  Ticaret Odası seçimi sonucu hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ile yapılan toplantıda; Nazilli ve sorumluluk sahamızdaki ilçelerde bulunan KOBİ ler için yapılması düşünülen hedefler aktarıldı. Ayrıca yeni bir hizmet binası için planlanan çalışmalar hakkında da bilgilendirme yapıldı
 • 28.05.2013

  Aydın Milletvekili A. Gültekin Kılıç ile Nazilli Ticaret Odası’nda yapılan görüşmede işbirliği ve güç birliği çalışmaları ve ileriye dönük projeler hakkında görüşme yapıldı.Ayrıca yeni hizmet binası hakkında bilgi verildi
 • 20.06.2013

  TOBB ‘da yapılan görüşmede TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile yeni hizmet binası konusunda istişare gerçekleştirildi.
 • 04.07.2013

  04/07/2013-2/1 nolu 5.Meslek komitesi Kararında Odamız hizmet binası yapılması, alınması sürecinde hangi aşamada olduğumuzu içeren bilgilendirme yapılması talep edilmiştir.
 • 29.07.2013

  Temmuz ayında yapılan olağan meclis toplantısında hem odamız meclisinde hem de Nazilli Belediyesi meclisinde görev alan üyelerimizin, yapılması planlanan yeni hizmet binasının yer tahsisi konusunda görev alarak lobicilik çalışmaları yürütmesine karar verilmiştir.
 • 8.12.2013

  2013 yılı aralık ayında odamız tarafından düzenlenen girişimcilik sertifika törenine Nazilli Kaymakamı Nazilli Belediye Başkanı, diğer protokol üyeleri ve basın mensuplarının katıldığı programda yapılması tasarlanan yeni hizmet binasının proje sunumu yapılarak Belediye Başkanından yer tahsisi talebimiz dile getirildi.
 • 3.3.2014

  Yönetim kurulu toplantısında odamız ihtiyacı müstakil hizmet binası için Nazilli belediye başkanlığı mülkiyetindeki itfaiye hizmet alanı karşısında bulunan arsanın satışı için Odamız adına satın alınması için başvuru yapılmasına Nazilli belediyesi tarafından arsanın satışı için açılacak ihaleye Odamızın istekli olarak katılması görüşülmüştür
 • 17.3.2014

  Yönetim kurulu toplantısında odamız çalışmaları neticesinde yeşil alandan imara açılan Nazilli Belediyesi adına kayıtlı Karaçay mahallesi M20B07D3A-3D pafta 1472 ada 2 parselde bulunan 6.823,83 metrekare arsanın Nazilli Ticaret Odası adına satın alınması için Nazilli Belediyesinde yapılan ihaleye teklif verilmesi görüşülmüştür.
 • 24.3.2014

  "Yönetim kurulu toplantısında hizmet binası inşaatı için teklif verilen arsanın zemin etüdü için fiyat teklifi alınması Arsanın imar durumunun alınması için Aplikasyon Krokisi çıkartılması Oda meclisinin 06/03/2014 tarihli olağanüstü toplantısında yönetim kuruluna hizmet binası yapımı amacıyla tek seferde veya bölümler halinde 3.000.000,00tl kredi kullanım yetkisi verilmiştir.Ancak yapılan değerlendirmelerde uzun vadeli veya yüksek rakamlarla borçlanma yapılması halinde oda gelirlerinin önemli bir bölümünü kredi ödemesi için kullanacağı, üyelere yönelik yapılması planlanan bir çok faaliyet ve projeyi yapamayacağı müzakere edilmiştir. bu sebeple daha önce hizmet binası olarak satın alınan ancak bu niyetle kullanılmayıp kiraya uzun çarşı mağaza iş yerinin satılması ve buradan sağlanacak kaynak ile hizmet binasının inşaası görüşülmüştür."
 • 27.10.2014

  TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun odamızı ziyaretinde Milletvekili Gültekin Kılıç, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcığında bulunduğu toplantıda Nazilli nin vizyonuna yakışan yeni hizmet binasının yapılması gerektiği hakkında görüşme yapıldı.
 • 03.11.2014

  "Yönetim kurulu toplantısında yeni Hizmet Binasının inşaatı ve tefrişi süresince görev yapmak üzere yönetim kurulu ve meclis üyeleri arasından dört kişilik bir komisyon oluşturulması, komisyonun Gürdal Yüzügüler ( inşaat mühendisi) Hüsnü Erturan (mimar) Serhat Oymak (İnşaat müh.ve meteahhit) Ayhan Yeloğlu (elektrik mühendisi)'dan oluşması, komisyonun inşaat ile ilgili her türlü proje, ihale, yapım ve hakediş anlaşmalrında teknik ve mali uygunluğu denetlemelerine Hizmet binası kaba inşaatı için 01.12.2014 tarihinde ihale yapılması ihaleye esas olmak üzere idari ve teknik şartnamelerin hazırlanması, ihalenin basın ilan kurumu vasıtasıyla yerel gazete ve odanın web sayfasında duyurulması görüşülmüştür."
 • 01.12.2014

  Yönetim kurulu toplantısında yeni Hizmet binası kaba inşaat ihalesi yapılmış F.K.S. Yapı İnşaat Ltd. Şti'nin teklifinin uygunluğu görüşülmüştür.
 • 04.05.2015

  Yönetim kurulu toplantısında FKS YAPI İNŞAAT LTD.ŞTİ'nin kaba inşaat işi teslim tarihi 15.08.2015 olarak kabulü görüşülmüştür.
 • 15.06.2015

  Yönetim Kurulu toplantısında oda hizmet binası ikmal işi ile ilgili proje ve hesaplamaların tamamlanarak temmuz ayı içerisinde ihaleye çıkarılması ihale dosyası hazırlanması görüşülmüştür.
 • 21.03.2016

  Yönetim Kurulu toplantısında yeni hizmet binasında kullanılmak üzere satın alınacak bilgisayarların tekliflerinin değerlendirilmesine ve ofis mobilyaların yerinde görülmesi için İzmir'e iş seyahati düzenlenmesi görüşülmüştür.
 • 07.09.2016

  Yönetim Kurulu toplantısında yapımında son aşamaya gelinen odamız yeni hizmet binasının tanıtım ve gelinen son nokta hakkında bilgilendirme yapmak için basın mensupları ile kahvaltılı organizasyon yapılması hakkında görüşülmüştür.
 • 07.11.2016

  Yönetim Kurulu toplantısında personelin 14.11.2016 Pazartesi tarihinde yeni hizmet binamızda çalışacak şekilde hazırlıklarını tamamlamalarının tebliği görüşülmüştür.
 • 18.03.2019

  Yönetim Kurulu toplantısında 20.03.2019 tarhinde Odamız hizmet binası açılış programına Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanı Zehra Zümrüt SELÇUK, TOBB Başkanı Rifat HİSARCIKLIOĞLU ve çok sayıda protokolün katılacaktır. Gerekli hazırlıkların yapılması görüşülmüştür.
 • 20.03.2019

  YENİ HİZMET BİNAMIZIN AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.
Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?