Nazilli Uzun Yaşam Köyü

Nazilli Uzun Yaşam Köyü


Nedeni: Nazilli Uzun Yaşam Şehri

Durum: Devam Ediyor

 • 03.12.2015

  Yeni seçilen Aydın AK Parti Milletvekillerine yapılan ziyarette bölge sorunlarımız hakkında bilgilendirme yapıldı. Nazilli uzun yaşam köyü projemiz sayın vekillere tanıtıldı.
 • 26.01.2016

  NTO sorumluluk sahasındaki 7 ilçenin Belediye Başkanları ile yapılan toplantıda Sorumluluk Sahasını İlgilendiren 18 Maddelik Sorunlar Dosyası Ele Alındı. 13.Madde - Uzun yaşam markası ile ilgili yapacağımız çalışmalara destek talebinde bulunduk
 • 28.03.2016

  Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen meclis toplantılarından mart ayındaki toplantıya; Nazilli Belediye Başkanı Haluk ALICIK davet edilerek uzun yaşam köyü hakkında fikir alışverişi yapıldı.
 • 03.10.2016

  Aydın İli Oda ve Borsa Başkanları ile Toplantısında Aydın ili sorunları görüşülmüş olup Başbakan Binali YILDIRIM’ ın katılımıyla yapılacak olan TOBB 9. Ticaret ve Sanayi Odaları Şurasına ilimizi temsilen AYSO yön. Kurulu. Bşk. Mehmet Yunus ŞAHİN sözcü olarak seçilmiştir. Odamız projesi olan eko turizm örneği ve turizm açısından bölgemize katma değer üreteceği düşünülen uzun yaşam köyü kurulması yönündeki projemizin iletilmesine karar verildi.
 • 23.12.2016

  Yeni atanan Nazilli Kaymakamı İbrahim KÜÇÜK ile ilk görüşme gerçekleştirildi. Uzun yaşam projesi hakkında istişarelerde bulunup, konu hakkındaki destek taleplerimizi arz ettik.
 • 01.02.2017

  AKP Aydın Milletvekili Mehmet ERDEM ve Akp İlçe Bşk. Ramazan SATILMIŞ ile yapılan görüşmede Nazili ve NTO sorumluluk sahasındaki ilçelerin sorunları ile ilgili hazırlanan raporu kendilerine ilettik.. 11. Madde - Uzun yaşam köyü için yapılması planlanan çalışmaların desteklenmesi
 • 06.02.2017

  Aydın Büyükşehir Belediyesi / Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem ÇERÇİOĞLU ile yapılan toplantıda Uzun Yaşam Köyü projemiz ile ilgili istişare gerçekleştirilerek desteklerini beklediğimizi dile getirdik.
 • 09.03.2017

  İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU'nun yapmış olduğu Bilgilendirme Toplantısında Uzun Yaşam Köyü projemiz hakkında kendilerine bilgi arz edildi.
 • 18.03.2017

  Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKCİ'nin yapmış olduğu Bilgilendirme Toplantısında Uzun Yaşam Köyü projemiz hakkında kendileirne bilgi arz edildi.
 • 25.07.2017

  Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKCİ, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent TÜFENKCİ, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun katıldığı TOBB Müşterek Konsey Toplantısında Uzun Yaşam Köyü projemiz hakkında kendilerine bilgi arz edildi.
 • 07.02.2018

  Oda Borsa yönetim kurulu başkanlarının katıldığı istişare toplantısında sorumluluk sahamızı ilgilendiren sorun ve çözüm önerileri hakkında ve ayrıca bölgemizin gelişmesine katkı sağlayacak olan Uzun Yaşam Köyü projemiz ile ilgili bilgilendirme yapılarak destek talep edildi.
 • 02.05.2018

  Nazilli Kaymakam'ı Sayın İbrahim Küçük'e projemiz tanıtıldı.Kendisine bununla ilgili bilgilendirmeler yapıldı ve destekleri arz edildi.
 • 28.05.2018

  İyi parti Aydın 1. Sıra milletvekili adayı Aydın Adnan Sezgin ve İyi Parti İlçe Başkanı Kürşat Engin Özcan ile yapılan toplantıda Sorumluluk sahamızı ilgilendiren sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili dosyasımız Sayın Milletvekilimize verildi. Ayrıca Aydın ilinin deniz turizmi ile sınırlı kalmayıp alternatif olarak ekoturizm konusunda da gelişim sağlamaya uygun potansiyele sahip olduğunu ortaya çıkarmak adına uzun Yaşam Köyü projemiz için kendilerinden destek talep ettiğimizi arz ettik
 • 04.06.2018

  Ak Parti Aydın Milletvekili Ve 1. Sıra Milletvekili Adayı Mustafa Savaş ve Ak Parti İlçe Başkanı Bülent Sayar ile yapılan toplantıda Sorumluluk sahamızı ilgilendiren sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili dosyasımız Sayın Milletvekilimize verildi. Ayrıca Nazillili bir vekil olarak NTO'nun sorumluluk sahasında bulunan 7 ilçenin alternatif turizm konusunda da gelişim sağlamaya uygun potansiyele sahip olduğunu ve bu potansiyeli ortaya çıkarmak adına uzun Yaşam Köyü projemiz için kendilerinden destek talep ettiğimizi arz ettik.
 • 08.06.2018

  MHP AYDIN Milletvekili Deniz DEPBOYLU ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile yapılan toplantıda Sorumluluk sahamızı ilgilendiren sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili dosyasımız Sayın Milletvekilimize verildi. Ayrıca Nazillili bir vekil olarak NTO'nun sorumluluk sahasında bulunan 7 ilçenin alternatif turizm konusunda da gelişim sağlamaya uygun potansiyele sahip olduğunu ve bu potansiyeli ortaya çıkarmak adına uzun Yaşam Köyü projemiz için kendilerinden destek talep ettiğimizi arz ettik.
 • 20.06.2018

  CHP Aydın Milletvekili adayları Süleyman BÜLBÜL, Özlem Burcu UĞAN SEVİM ve ilçe yönetimi yapılan toplantıda Sorumluluk sahamızı ilgilendiren sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili dosyasımız Sayın Milletvekilimiz verildi. Ayrıca Nazillili bir vekil olarak NTO'nun sorumluluk sahasında bulunan 7 ilçenin alternatif turizm konusunda da gelişim sağlamaya uygun potansiyele sahip olduğunu ve bu potansiyeli ortaya çıkarmak adına uzun Yaşam Köyü projemiz için kendilerinden destek talep ettiğimizi arz ettik.
 • 30.07.2018

  Yönetim Kurulu Toplantısında Nazilli Uzun Yaşam Köyü marka tescilinde bulunması
 • 03.09.2018

  Yeni Asır Gazetesi Yunus Karakaya Ropörtajında Uzun Yaşam Köyü hakkında bilgi verildi.
 • 25.10.2018

  Nazilli Uzun Yaşam Köyü marka tescili yapıldı
 • 31.10.2018

  TOBB Başkanı Sayın M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU'na yapılan ziyarette Odamız projesi Uzun Yaşam Köyü ile ilgili bilgilendirme yapıldı ve destek vermeleri konusunda taleplerimiz dile getirildi.
 • 31.10.2018

  Sayın AK Partili Milletvekilllerimize Uzun Yaşam Köyü Projemiz tanıtıldı ve uzun yaşam köyü tanıtım kitapçığı takdim edildi. Aydın Ak Parti Milletvekillerine takdim edilen bölgeyle ilgili konu başlıkları aşağıdakilerdir; NAZİLLİ UZUN YAŞAM KÖYÜ YER TAHSİSİ Akdeniz Üniversitesi Gerontoloji Bölüm Başkanlığı tarafından Nazilli’de yapılan saha çalışmalarında yaklaşık 3000 yaşlı insan ayrıntılı olarak tetkik edilmiş ve sonuç itibariyle 65 yaş üstü uzun ömürlü ve sağlıklı insan sayısının Nüfusa oranının Türkiye ortalamasının çok üzerinde olduğu sonucuna varılmıştır. Bu tespit bilimsel ve kanıtlanmış bir çalışmadır. Ulusal yayın organlarında yer almış Nazilli’de çeşitli TV Programları ve Röportajlar yapılarak tüm ülkenin dikkati çekilmiştir. Ancak 2012 yılından sonra Nazilli bu konuda derin bir sessizliğe gömülmüş, bölgenin tanıtımı ve ekonomik anlamda kalkınması için büyük bir fırsat olan bu konu üzerinde proje üretilmemiş hiçbir somut faaliyet gerçekleşmemiştir. Nazilli Ticaret Odası Yönetimi olarak 2013 yılından beri projelerimiz arasında olan “Nazilli Uzun Yaşam Köyü” bölgenin refahı, ekonomisi ve tanıtımı için amaçlanmış ve planlanmıştır. Bu proje içinde Sağlık ve Yaşlı Turizmi, Organik Pazar, Dinlenme ve Gezi alanları, çocuklar için tarım ve ziraat çalışmaları, Köy usulü yemek ve gıda imalatı ile satışı gibi bir çok faaliyet bulunmaktadır. Ancak Nazilli Uzun Yaşam Köyü için Çevre ve Şehircilik Bakanlığından talep edilen Hazineye ait Durasallı sınırları içerisinde olan yaklaşık 200 dönümlük arazinin tahsisi konusunda desteklerinizi beklediğimizi ifade ettik
 • 31.10.2018

  Sayın Cumhuriyet Halk Partli'li Milletvekilllerimize Uzun Yaşam Köyü Projemiz tanıtıldı ve uzun yaşam köyü tanıtım kitapçığı takdim edildi. Muhalefet partisi Aydın milletvekillerimizden bölgemizin gelişimine katkı sağlayacak olan Uzun Yaşam Köyü Projesi hakkında, iktidar partisi Aydın milletvekillerimizin uzun yaşam köyü yer tahsisi konusunu dile getirmiş oldukları her platformda destek olmalarını talep ettiğimizi ifade ettik..Ayrıca yer tahsisi konusu çözüme ulaştıktan sonraki süreçte imar planı çalışmalrına gelindiğinde CHP Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çeçioğlu'ndan destekleri konusunda yardımcı olamalarını beklediğimizi ifade ettik
 • 31.10.2018

  Sayın İYİ Partili Milletvekilllerimize Uzun Yaşam Köyü Projemiz tanıtıldı ve uzun yaşam köyü tanıtım kitapçığı takdim edildi.. Muhalefet partisi Aydın milletvekillerimizden bölgemizin gelişimine katkı sağlayacak olan Uzun Yaşam Köyü Projesi hakkında, iktidar partisi Aydın milletvekillerimizin uzun yaşam köyü yer tahsisi konusunu dile getirmiş oldukları her platformda destek olmalarını talep ettiğimizi ifade ettik..Ayrıca yer tahsisi konusu çözüme ulaştıktan sonraki süreçte imar planı çalışmalrına gelindiğinde İYİ Parti Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin ÖZCAN'ın destekleri konusunda yardımcı olamalarını beklediğimizi ifade ettik
 • 15.11.2018

  Ak Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş STK lar ile yaptığı toplantıda söz alan Odamız Başkanı Nuri ARSLAN , Nazilli Uzun Yaşam Köyü” bölgenin refahı, ekonomisi ve tanıtımı için amaçlanmış ve planlanmıştır. Bu proje içinde Sağlık ve Yaşlı Turizmi, Organik Pazar, Dinlenme ve Gezi alanları, çocuklar için tarım ve ziraat çalışmaları, Köy usulü yemek ve gıda imalatı ile satışı gibi bir çok faaliyet bulunmaktadır. Ancak Nazilli Uzun Yaşam Köyü için Çevre ve Şehircilik Bakanlığından talep edilen Hazineye ait Durasallı sınırları içerisinde olan yaklaşık 200 dönümlük arazinin tahsisi konusunda desteklerini beklediğimizi ifade ettik
 • 18.11.2018

  Tüm Yerel Ve Ulusal Basında Bu İsteğimiz İstiyoruz Adı Altında Paylaşıldı.
 • 22.11.2018

  Nazilli Basın Mensupları ile yapılan toplantıda Uzun Yaşam Köyü Projesi tanıtımı yapıldı
 • 09.01.2019

  Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger 'e Uzum Yaşam Köyü Projesi hakkında bilgilendirme arz edildi.
 • 28.01.2019

  İyi Parti Millet vekilis Adnan SEZGİN ile yapılan toplantıda Sayın Vekil, Uzun Yaşam Köyü Projemiz ile ilgili imkanları dahilinde destek verdiğini ifade etti.
 • 28.01.2019

  AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim Ocak ayı Meclis Toplantısında, NTO Projesi olan Uzun Yaşam Köyü yer tahsisi konusunu takip ettiğini dile getirdi.
 • 19.02.2019

  Tüm Yerel Ve Ulusal Basında Bu İsteğimiz Soruyoruz Adı Altında Paylaşıldı.
 • 20.03.2019

  Odamızın açılış töreninde Aile ve Sosyal politikalar bakanı Sayın Zehra Zümrüt Selçuk a Uzun yaşam Projemizin tanıtım filmi gösterildi. Uzun yaşam köyü projemiz hakkında isteklerimiz Sayın Bakana arz edildi ve destekleri talep edildi.Sayın bakanımıza Uzun yaşam köyü Sepetimiz takdim edildi.
 • 20.03.2019

  Odamız açılışına katılan Bakanlık bürokratları, üst düzey yöneticiler, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve Oda/Borsa yöneticilerine Uzun yaşam Köyü Projemizin tanıtım filmi gösterildi. Tüm misafirlerimiz projemizin bölgemize olumlu katkı sağlayacağını düşündüğünü ifade etti.Projemiz hakkında destekleri talep ettiğimizi arz ettik. Sayın TOBB Başkanımıza Uzun yaşam köyü Sepetimiz takdim edildi.
 • 17.04.2019

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanımız Nuri Arslan, Meclis Başkanımız Gürdal Yüzügüler, Meclis Başkan Yardımcısı Naci MADEN'in katılımı ile Sultanhisar Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya'yı ziyaret ederek bölgenin sorunları hakkında istişarelerde bulunuldu. Sayın Belediye Başkanı ile Uzun yaşam köyü projesini hayata geçirmek adına yer konusunda arazi keşfine çıkıldı.
 • 18.04.2019

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanımız Nuri Arslan, Meclis Başkanımız Gürdal Yüzügüler, Yönetim Kurulu üyeleri Akın DÖKEN, Gökhan YILDIZ ve Meclis Üyesi Serkan SAYGILI'nın katılımı ile Buharkent Belediye Başkanı Mehmet EROL'u ziyaret ederek bölgenin sorunları hakkında istişarelerde bulunuldu. Sayın Belediye Başkanı ile Uzun yaşam köyü projesini hayata geçirmek adına yer konusunda arazi keşfine çıkıldı.
 • 10.5.2019

  Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin ÖZCAN ve Başkan Yardımcısı Mert ÖREROĞLU Odamıza iade-i ziyarette bulundu. Bölgenin sorunları ve çözüm önerileri hakkında istişarelerin gerçekleştirildiği görüşmede Sayın ÖZCAN” Birlikte hareket etmekten bereket doğar anlayışı ile hareket ediyoruz. Gerçekten birbirimizden istifade ederek bölgemiz için ne yapabiliriz konusunda fikir alışverişinde bulunduk. NTO'nun Uzun Yaşam Köyü Projesi hakkında değerleri fikirlerini bizimle paylaşan Sayın ARSLAN’a teşekkürlerimizi sunarız, destekçisi olduğumuzu belirtiriz.”dedi.
 • 16.07.2019

  Yönetim Kurulu Toplantısında Nazilli Uzun Yaşam Köyü Projemizin gekanın vermiş olduğu destekten faydalanarak fizibilitesinin yaptırılması için teklifler alınmış en uygun teklifi veren progem eğitim danışmanlık isimli firma ile sözleşme yapılması
 • 30.07.2019

  Karacasu Belediye Başkanı Zeki İNAL'ı ziyaret ederek bölgenin sorunları hakkında istişarelerde bulunuldu. Sayın Belediye Başkanı, Odamız Projesi olan Uzun Yaşam Köyü'nün yer tahsisi konusunda projeye uygun olduğunu düşündüğü arazi önerisinde bulundu.
 • 30.07.2019

  Odamız tarafından projesi hazırlanan Uzun Yaşam Köyü Projesi için GEKA'ya fizibilite başvurusu yapıldı
 • 02.10.2019

  Uzun Yaşam Köyü Fizibilite projesi kabul edildi
 • 12.10.2019

  Uzun yaşam köyü projemizin tanıtım filmi gösterilerek yer tahsisi konusunda desteklerini talep ettik.
 • 06.12.2019

  CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan Nazilli’de gerçekleştirdiği bir dizi program kapsamında Odamızı ziyaret etti. Yapılan ziyarete CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır ve Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim ile parti üyeleri de eşlik etti. Toplantıda Uzun yaşam köyü fizibilite çalışmalarımız hakkında bilgilendirme yapıldı.
 • 13.01.2020

  Yönetim Kurulu Toplantısında Nazilli Uzun Yaşam Köyü projesinin yer tahsisiyle ilgili başvuruda bulunmak üzere Nazilli Ticaret Odası adına alınması gereken Yatırım Teşvik Belgesi için Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğü’ne başvuruda bulunulmasına,
 • 07.02.2020

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz ile yaptığı görüşmede Uzun Yaşam Köyü Projemiz ile ilgili çalışmalarımızı anlattı.
 • 10.07.2020

  Aydın Valisi Hüseyin Aksoy ile yapılan toplantıda sorumluluk sahamızda bulunan ilçelere ait sorunlar dosyası hakkında bilgilendirme yapıldı. Sayın Aksoy, sorunların çözümü konusunda bölgenin kalkınması için birlikte hareket etmenin önemine değindi. Bölgenin sorunları ve çözüm önerilerini içeren Ticaret Odası dosyasını inceleyeceğini ifade ederek Uzun yaşam köyü yer tahsisi hakkında görüşme ve istişareler gerçekleşti.Sayın Vali ziyaretleri için Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan’a teşekkür etti.
 • 01.03.2021

  Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, Aydın AK Parti Milletvekili Kuvvet Erim ile yapılan Toplantıda sorumluluk sahamızdaki ilçelerin sorunları ve çözüm önerileri ile odamız projelerini sunum eşliğinde anlattı. Uzun Yaşam Köyü çalışmaları kapsamında gelinen süreç ve detayları hakkında da bilgi verdi. Vali Aksoy” Uzun Yaşam Köyü projesi , Nazilli Ticaret Odası’nın sorumluluk sahasının gelişmesine hatta Aydın geneline olumlu yansımalarının görüleceği kısaca bölge kalkınmasını sağlayacak çok güzel bir proje. Uzun yaşayan insanlarının yaşadığı Aydın iline özgü Uzun Yaşam Köyü projesi için oda yönetimini tebrik ediyorum” dedi.
 • 01.02.2021

  YER TAHSİSİ İLE İLGİLİ BAKANLIĞIN İHALE DUYURUSU
 • 04.03.2021

  İHALE TARİHİ
 • 03.06.2021

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan katılmış olduğu Aydın Kanaat Önderleri Toplantısında CHP Genel Başkanı Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na 22 maddeden oluşan sorunlar dosyamızı takdim etti.
 • 07.07.2021

  VALİMİZ SAYIN HÜSEYİN AKSOY'UN BAŞKANLIĞINDA NAZİLLİ OSB MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTISI NAZİLLİ NTO MECLİS SALONUNDA YAPILDI.
 • 25.08.2021

  Odanın çalışmaları hakkında Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan ve Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler’den bilgi alan Milletvekili Rıza Posacı, kendisine sunulan 22 maddeden oluşan bölge sorunlarının belirtildiği dosyayı inceleyerek en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışacağını belirttildi. odamız başkanı Arslan, ziyaretlerinden dolayı Milletvekili Rıza Posacı’ya teşekkür etti.
 • 25.08.2021

  "Buharkent ilçe Belediye Başkanı Mehmet Erol, Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Nuri Arslan’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Erol, Başkan Arslan’a başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Odamzı Başkanı ARSLAN 22 maddeden oluşan sorunlar dosyamızı Başkan Erol'a takfim etti. Ziyarette Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, “Misafirperverliğinden dolayı başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Nazilli Ticaret Odası olarak Buharkent’in her zaman yanında oldu.Buharkent’i hiç unutmadılar. Bizde kendilerini olabildiğince gelip ziyaret etmek istedik. Ekonominin güçlenmesi, üyelerinin başarılı olabilmesi için sorumluluk alanındaki her belediyeye destek oluyor. Çünkü yerel yönetimlerin yani bizim başarımız tabii ki doğrudan esnafımıza, ticarethanelerimize ve oda üyelerimize yansıyacaktır. Nazilli Ticaret Odası olarak bölgenin tanıtılması açısından güzel çalışmaları var. Tabi ki Buharkent’teki olumlu gelişmeler de olaya olumlu yansıyacaktır. Bizim amacımızda Buharkent’in ve bölgenin kalkınmasıdır. Tek hedefimiz odur” dedi."
 • 13.09.2021

  "Nihat ALAYOĞLU yaptığı açıklamada; Nazilli bölgesinin tarımsal sanayi ve turizm açısından çok yüksek bir potansiyele sahip olduğunu Her ilçenin kendine özgü tarihten gelen değerleri ve ürünleri var. Bu değerlerin ekonomiye kazandırılması için yapılan çalışmalar içinde özellikle NTO tarafından2015 yılında başlatıldığını öğrendiğim Nazilli Uzun Yaşam Köyü Projesini bölge için çok değerli bir proje olduğunu belirtti En kısa sürede hayata geçirilmesi gereken, desteklenmeye değer bir proje olduğunu İstanbul Ticaret Odası ile NTO ‘nun bundan böyle güçbirliği ve dayanışma içinde olacağını dile getirdi Kalkınma ve istihdam yaratacak her çalışmada kendilerinin yanındayız. Bu anlamda Nazilli Ticaret Odasının yaptığı çalışmaları takdire değer olduğu kanaatindeyim diyerek Yapılan faaliyetlerin Nuri ARSLAN’ın başkanlığında yönetim ve meclis olarak verimli ve uyumlu çalışmalarının neticesi olduğu çok açık. Son beş yıl içinde NTO tarafından bölgenin tanıtımı için yapılan çalışmaların sonuçlarının bölge ekonomisine olumlu olarak dönüş yapacağından eminim. Gösterdikleri misafirperverlikiçin Nuri ARSLAN nezdinde yönetim kurulu ve Oda Meclisi üyelerine teşekkür ediyorum dedi. BAŞKAN ARSLAN KENDİLERİNE UZUN YAŞAM SEPETİ HEDİYE ETTİ
 • 20.09.2021

  "Aydın ili oda borsalar Nazilli Ticaret Odasında bir araya geldi. Yapılan istişare toplantısında özellikle dışticaret konusunda üyelerimizin ve bölgenin ihracatını artırmaya yönelik yapılması gereken çalışmalar istişare edildi. Bölgemize ve üyelerimize katma değer yaratacak , üyelerimizin rekabet gücünü artıracak,bölgemizin turizimine katma değer sağlayacak Uzun Yaşam Köyü Projesi hakkında Başkan ARSLAN çalışmalarının devam ettiğini dile getirdi. Aydın ili oda borsaların daha sıkbir araya gelerek güçbirliği toplantıları yapmaları konusunda fikir birliğine varıldı.
 • 28.09.2021

  "Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol’u makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette NTO 22 maddeden oluşan sorunlar dosyamız sorumluluk sahamızdaki sorunlar istişare edildi.
 • 28.09.2021

  "Buharkent Kaymakamı Sn. Levent Küçük’ü Makamında Ziyaret Etti Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nuri Arslan, Meclis Üyesi Sayın Serkan SAYGILI, Buharkent İlçesine yeni atanan Kaymakam sayın Levent KÜÇÜK’e makamında ziyaret etti. Yeni görev yerinde başarılar dileyen Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, Sayın KÜÇÜK’e uzun yaşam sepeti hediye etti.
 • 01.10.2021

  Dışişleri Bakanı Sayın Mevlüt ÇAVUŞOĞLU Başkanlığında Gerçekleştirilen İş Dünyası -STK Buluşması Toplantısına Katılım Sağladık Sayın Bakanımıza üyelerimizin ve Sorumluluk Sahamızın sorun ve çözüm önerilerinini bulunduğu Sorunlar Dosyamızın içerisinde bulunan Nazilli Uzun Yaşam Köyü Projesi hakkındaki çalışmalarımızın devam ettiğini bakanımıza ilettik. Yöresel ve coğrafi işaretli ürünlerimizden oluşan hediye sepeti takdim edildi.
 • 21.10.2021

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nuri Arslan yeni atanan Kuyucak Kaymakamına makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Yapılan ziyarette bölge sorunları ve çözüm önerilerinin yanısıra ,Odamız tarafından yürütülen ve bölge kalkınmasını sağlayacak projeler hakkında da bilgilendirme yapıldı. Yeni görev yerinde başarılar dileyen Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan , uzun yaşam sepeti hediye etti.
 • 22.10.2021

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nuri Arslan yeni atanan Karacasu Kaymakamına makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Yapılan ziyarette bölge sorunları ve çözüm önerilerinin yanısıra ,Odamız tarafından yürütülen ve bölge kalkınmasını sağlayacak projeler hakkında da bilgilendirme yapıldı. Yeni görev yerinde başarılar dileyen Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan , uzun yaşam sepeti hediye etti.
 • 22.10.2021

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nuri Arslan Karacasu Belediye Başkanı sayın Mehmet Erikmen'e makamında yapılan ziyarette bölge sorunları ve çözüm önerilerinin yanısıra ,Odamız tarafından yürütülen ve bölge kalkınmasını sağlayacak projeler hakkında da bilgilendirme yapıldı.
 • 25.10.2021

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nuri Arslan yeni atanan Bozdoğan Kaymakamına makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Yapılan ziyarette bölge sorunları ve çözüm önerilerinin yanısıra ,Odamız tarafından yürütülen ve bölge kalkınmasını sağlayacak projeler hakkında da bilgilendirme yapıldı. Yeni görev yerinde başarılar dileyen Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan , uzun yaşam sepeti hediye etti.
 • 25.10.2021

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nuri Arslan yeni atanan Yenipazar Kaymakamına makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Yapılan ziyarette bölge sorunları ve çözüm önerilerinin yanısıra ,Odamız tarafından yürütülen ve bölge kalkınmasını sağlayacak projeler hakkında da bilgilendirme yapıldı. Yeni görev yerinde başarılar dileyen Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan , uzun yaşam sepeti hediye etti.
 • 04.11.2021

  "Kuyucak Kaymakamı Sayın FEHMİ SİNAN NİYAZİ, odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan’ı makamında ziyaret etti, Kuyucak’a ait sorunlar ve çözüm önerileri ve 22 maddeden oluşan sorumluluk sahamızdaki sorunlar hakkında istişare gerçekleştirildi. "
 • 23.12.2021

  UZUN YAŞAM KÖYÜ YER İHALESİ
 • 28.12.2021

  Yapılan toplantıda ekonomik yapının iyileştirilmesi ve hak ettiği seviyeye ulaşması için yapılması gereken çalışmalar görüşülürken Oda ve Borsa Başkanları bölgelerini ilgilendiren sorunları dile getirdiler..Toplantıda konuşma yapan Nuri ARSLAN;bölgesel sorunlara dikkat çekerken ekonominin iyileştirilmesi için tüm kesimlerin sağ duyu içinde gerekli fedakarlık ve çabayı göstermesi gerektiğini ifade etti.NTO Sorunlar Dosyasında yer alan konular,çözüm önerileriyle birlikte toplantıya katılanların bilgisine sunuldu.
 • 30.12.2021

  Buharkent Belediye Başkanı Sayın Mehmet Erol, Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Nuri Arslan’ı ziyaret etti. Başkan ARSLAN sorumluluk sahamızdaki 22 maddeden oluşan bölgemiz sorunları hakkında istişare edildi. Ziyarette konuşan Başkan Erol, Başkan Arslan’a başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
 • 18.01.2022

  "Nazilli Ticaret Odası olarak 2015 yılından beri sürdürülen projenin yer tahsis sözleşmesi Nazilli Kaymakamlık makamında atılan imzalar ile resmiyet kazandı. Konunun uzmanları tarafından Nazilli bölgesinin kalkınması ve bilinirliğinin attırılması için hayati öneme sahip çalışmalardan biri olarak kabul edilen “Nazilli Uzun Yaşam Köyü” projesinde önemli bir safha da tamamlanmış oldu. İlçenin Durasallı Mahallesinde yapılması planlanan proje alanının tahsisine esas olmak üzere yapılan ön izin anlaşmasını Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı ARISOY ile Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN Noter huzurunda imzaladılar. İmza töreninde ayrıca Ticaret Odası Meclis Başkanı Gürdal YÜZÜGÜLER, Nazilli Milli Emlak Şefi Necdet TOZLUDAŞ’da bulundu. UZUN YAŞAM KÖYÜ YER TAHSİS SÖZLEŞMESİ İMZALANDI"
 • 20.01.2022

  NTO Y.K. BAŞKANI NURİ ARSLAN ve MECLİS BAŞKANI GÜRDAL YÜZÜGÜLER NGC'ne HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE YAPTIĞI AÇIKLAMADA ARSLAN UZUN YAŞAM KÖYÜ PROJESİ HAKKINDA BÜTÜN PAYDAŞLARLA BİR BÜTÜNLÜK İÇİNDE HAREKET EDEREK PROJELERİMİZİ HAYATA GEÇİRMEK İÇİN BİRBİRİMİZDEN GÜÇ ALIP VERMEK İSTİYORUZ DEDİ ve TÜRKİYEDE ÖRNEK BİR PROJE OLACAK DİYEN BAŞKAN ARSLAN AK PARTİ MİLLETVEKİLİ BEKİR KUVVET ERİM'e AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM ÇERÇİOĞLU'na ve NAZİLLİ BELEDİYE BAŞKANI KÜRŞAT ENGİN ÖZCAN'a PROJE HAKKINDA KENDİLERİNİ YARDIMCI VE DESTEK OLDUKLARINI BELİRTTİ.
 • 27.01.2022

  AYDIN AK PARTİ MİLLETVEKİLİ MUSTAFA SAVAŞ VE PARTİ TEMSİLCİLERİ ODAMIZA ZİYARET ETTİLER ZİYARETTE ODAMIZ YÖNETİM KURULU BAŞKANI NURİ ARSLAN KARŞILADI VE KENDİLERİNİ ZİYARETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ VE NAZİLLİ MİZİN SORUNLAR DOSYASINI BAŞKAN ARSLAN MİLLETVEKİLİ MUSTAFA SAVAŞ 'A TAKDİM ETTİ VE NAZİLLİMİZİN ÖNEMLİ SORUNLARI HAKKINDA GÖRÜŞÜLDÜ.
 • 24.02.2022

  YENİ ATANAN KARACASU KAYMAKAMINA ODAMIZ BAŞKANI NURİ ARSLAN ZİYARETTE BULUNDU BAŞKAN NAZİLLİMİZİN VE SORUMLULUK SAHAMIZDAKİ 19 MADDEDEN OLUŞAN SORUNLAR DOSYAMIZ HAKKINDA YENİ KAYMAKAMI BİLGİLENDİRME YAPTI .
 • 24.02.2022

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, Karacasu Belediye Başkanı Mehmet Erikmen’i Makamında Ziyaret Etti Yapılan ziyarette sorumluluk sahamızda bulunan Karacasu’yun sorunları ve 19 maddeden oluşan sorumluluk sahamızdaki sorunlar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Erikmen, Yönetim Kurulu Başkanı Sn.ARSLAN’a teşekkür etti.
 • 26.03.2022

  02.03.2022 TARİHİNDE ODA BAŞKANLARIYLA YAPILAN TOPLANTIDA GÖRÜŞÜLEN SORUNLARIMIZA ÇÖZÜM ÖNERİLERİMİZİ MİLLETVEKİLLERİMİZE AKTARILDI. SORUNLARIMIZ: 1. ÜNİVERSİTE SANAYİ İŞBİRLİĞİNİN GELİŞTİRİLEREK ÖĞRENCİ KAYBININ ENGELLENMESİ 2.NİTELİKLİ ELEMEN EKSİKLİĞİ 3.SANAYİ VE TİCARET ALANLARIN YETERSİZLİĞİ 4.FUAR ALANI İHTİYACI 5.FUAR VE BİLGİLENDİRME TOPLANTILARINDA BERABER ORGANİZE OLMAK. MİLLETVEKİLLERİMİZE İLETİLDİ. Uzun süredir her platformda dile getirdiğimiz sorunlardan bir tanesi de “Nitelikli Eleman İhtiyacı” dır. Bölgemizde üretim,imalat ve ticaret sektöründe faaliyet gösteren hemen hemen tüm işletme ve fabrikalarımızın nitelikli, mesleki eğitimini tamamlamış personele ihtiyacı bulunmaktadır. Bu konuda önümüzdeki günlerde yapılacak Mesleki Eğitim Çalıştayından alınacak sonuçların, bundan sonra yapacağımız çalışmalara ışık tutacağına inanıyorum dedi. BAŞKAN ARSLAN YAPILACAK OLAN ÇALIŞTAY HAKKINDA BİLGİLENDİRİLME YAPARAK KENDİLERİNİ ÇALIŞTAYIMIZA DAVET ETTi.
 • 06.05.2022

  ZİYARETTE BULUNAN AYDIN MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN YILDIZ İLÇE BAŞKANI SERDAR ALPTEKİN VE PARTİ TEMSİLCİLERİ ODAMIZ BAŞKANI NURİ ARSLAN TARAFINDAN KARŞILANDI VE MAKAMINDA AĞIRLADI NAZİLLİNİN VE ÜYELERİMİZİN SORUNLARI GÖRÜŞÜLDÜ 19 MADDEDEN OLUŞAN SORUNLAR DOSYAMIZ MİLETVEKİLİMİZE TAKDİM EDİLDİ.
 • 27.05.2022

  MHP GENEL SEKRETER YRD.İZMİR MİLLETVEKİLİ TAMER OSMANAĞAOĞLU VE MKYK ÜYELERİ DENİZ DEPBOYLU BURAK PEHİVAN AHMET SAVAŞ ÇOLAK MHP İL BAŞKANI HALUK ALICIK NAZİLLİ İLÇE BAŞKANI HASAN HÜSEYİN EREN VE PARTİ TEMSİLCİLERİ ODAMIZA ZİYARET ETTİ Y.K.BAŞKANI NURİ ARSLAN TARAFINDAN KARŞILANDI VİPTOPLANTI SALONUNDA MİSAFİRLERİMİZ AĞIRLANDI ODAMIZ BAŞKANI NURİ ARSLAN NAZİLLİNİN VE ÜYELERİN SORUNLARINI .İZMİR MİLLETVEKİLİ TAMER OSMANAĞAOĞLU 'na İLETTİ KONU HAKKINDA İSTİŞARE EDİLDİ NAZİLLİNİN İL OLMASI İÇİN GÖRÜŞLER İLETİLDİ 19 MADDEDEN OLUŞAN SORUNLAR DOSYASI TAKDİM EDİLDİ BAŞKAN ARSLAN ÇİFT HATLI TREN İHTİYACINI VE LOJİSTİK YÖNÜNDENDE İHTİYACİMIZ OLDUĞUNU BELİRTTİ OSB SANAYİ ALANI İHYACIMIZ OLDUĞUNU VE BUNUNLA İLGİLİ ÇALIŞMALARIMIZ OLDUĞUNU DİLE GETİRDİ ODA BAŞKANI NURİ ARSLAN UZUN YAŞAM KÖYÜ PROJESİNİN SON DURUMU HAKKINDA BİLGİLENDİRME YAPTI VE GÖRÜŞLERİNİ ALDI TANITIM FİLMİ İZLETİLDİ .İZMİR MİLLETVEKİLİ TAMER OSMANAĞAOĞLU NTO YK.BAŞKANI NURİ ARSLAN'a ÇALIŞMALARININ BAŞARILI OLDUĞUNU VE YAKINDAN TAKİP ETTİĞİNİ DİLE GETİRTİ VE SORUNLAR DOSYASININ SORUNLARI HAKKINDA HABERDAR OLDUĞUNU VE KONULARI MECLİSE TAŞIYACAĞINI VE ÇÖZÜM KONUSUNDA TAKİPCİSİ OLACAĞINA NAZİLLİ HALKI İÇİN SORUNLARI BİZZAT İLGİLENECEĞİ KONUSUNDA MİLLETVEKİLİMİZDEN OLUMLU SÖZ ALDIK KENDİSİNE UZUN YAŞAM SEPETİ TAKDİM ETTİK.
 • 06.06.2022

  "Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem ULUCAN ve yönetim kurulu üyeleri Nazilli Ticaret Odasını ziyaret etti.Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN ile görüşen heyet; Odanın yapmış olduğu faaliyetler, devam eden ve yapılması planlanan projeler hakkında Başkan ARSLAN tarafından bilgilendirildi.Nazilli Ticaret Odasının yürüttüğü faaliyetler ve Uzun Yaşam Köyü gibi projelerin tanıtım videosu gösterimi yapıldı. Nuri ARSLAN yaptığı açıklamada; öncelikle Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem ULUCAN ve yönetim kurulu üyelerinin Odamıza yaptıkları nazik ziyaret bizleri mutlu etmiştir.NTO çalışmalarında yerel ve bölgesel basınımız hayati bir öneme sahiptir. Üyelerimizin sorunlarını duyurabilmemiz adına her zaman üzerlerine düşengörevi hakkıyla yerine getiren ve bu konuda her zaman yanımızda olan Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyetine ve tüm basın mensuplarına teşekkürediyorum- dedi."
Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?