Nazilli Uzun Yaşam Köyü

Nazilli Uzun Yaşam Köyü


Nedeni: Nazilli Uzun Yaşam Şehri

Durum: Devam Ediyor

 • 03.12.2015

  Yeni seçilen Aydın AK Parti Milletvekillerine yapılan ziyarette bölge sorunlarımız hakkında bilgilendirme yapıldı. Nazilli uzun yaşam köyü projemiz sayın vekillere tanıtıldı.
 • 26.01.2016

  NTO sorumluluk sahasındaki 7 ilçenin Belediye Başkanları ile yapılan toplantıda Sorumluluk Sahasını İlgilendiren 18 Maddelik Sorunlar Dosyası Ele Alındı. 13.Madde - Uzun yaşam markası ile ilgili yapacağımız çalışmalara destek talebinde bulunduk
 • 28.03.2016

  Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen meclis toplantılarından mart ayındaki toplantıya; Nazilli Belediye Başkanı Haluk ALICIK davet edilerek uzun yaşam köyü hakkında fikir alışverişi yapıldı.
 • 03.10.2016

  Aydın İli Oda ve Borsa Başkanları ile Toplantısında Aydın ili sorunları görüşülmüş olup Başbakan Binali YILDIRIM’ ın katılımıyla yapılacak olan TOBB 9. Ticaret ve Sanayi Odaları Şurasına ilimizi temsilen AYSO yön. Kurulu. Bşk. Mehmet Yunus ŞAHİN sözcü olarak seçilmiştir. Odamız projesi olan eko turizm örneği ve turizm açısından bölgemize katma değer üreteceği düşünülen uzun yaşam köyü kurulması yönündeki projemizin iletilmesine karar verildi.
 • 23.12.2016

  Yeni atanan Nazilli Kaymakamı İbrahim KÜÇÜK ile ilk görüşme gerçekleştirildi. Uzun yaşam projesi hakkında istişarelerde bulunup, konu hakkındaki destek taleplerimizi arz ettik.
 • 01.02.2017

  AKP Aydın Milletvekili Mehmet ERDEM ve Akp İlçe Bşk. Ramazan SATILMIŞ ile yapılan görüşmede Nazili ve NTO sorumluluk sahasındaki ilçelerin sorunları ile ilgili hazırlanan raporu kendilerine ilettik.. 11. Madde - Uzun yaşam köyü için yapılması planlanan çalışmaların desteklenmesi
 • 06.02.2017

  Aydın Büyükşehir Belediyesi / Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem ÇERÇİOĞLU ile yapılan toplantıda Uzun Yaşam Köyü projemiz ile ilgili istişare gerçekleştirilerek desteklerini beklediğimizi dile getirdik.
 • 09.03.2017

  İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU'nun yapmış olduğu Bilgilendirme Toplantısında Uzun Yaşam Köyü projemiz hakkında kendilerine bilgi arz edildi.
 • 18.03.2017

  Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKCİ'nin yapmış olduğu Bilgilendirme Toplantısında Uzun Yaşam Köyü projemiz hakkında kendileirne bilgi arz edildi.
 • 25.07.2017

  Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKCİ, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent TÜFENKCİ, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun katıldığı TOBB Müşterek Konsey Toplantısında Uzun Yaşam Köyü projemiz hakkında kendilerine bilgi arz edildi.
 • 07.02.2018

  Oda Borsa yönetim kurulu başkanlarının katıldığı istişare toplantısında sorumluluk sahamızı ilgilendiren sorun ve çözüm önerileri hakkında ve ayrıca bölgemizin gelişmesine katkı sağlayacak olan Uzun Yaşam Köyü projemiz ile ilgili bilgilendirme yapılarak destek talep edildi.
 • 02.05.2018

  Nazilli Kaymakam'ı Sayın İbrahim Küçük'e projemiz tanıtıldı.Kendisine bununla ilgili bilgilendirmeler yapıldı ve destekleri arz edildi.
 • 28.05.2018

  İyi parti Aydın 1. Sıra milletvekili adayı Aydın Adnan Sezgin ve İyi Parti İlçe Başkanı Kürşat Engin Özcan ile yapılan toplantıda Sorumluluk sahamızı ilgilendiren sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili dosyasımız Sayın Milletvekilimize verildi. Ayrıca Aydın ilinin deniz turizmi ile sınırlı kalmayıp alternatif olarak ekoturizm konusunda da gelişim sağlamaya uygun potansiyele sahip olduğunu ortaya çıkarmak adına uzun Yaşam Köyü projemiz için kendilerinden destek talep ettiğimizi arz ettik
 • 04.06.2018

  Ak Parti Aydın Milletvekili Ve 1. Sıra Milletvekili Adayı Mustafa Savaş ve Ak Parti İlçe Başkanı Bülent Sayar ile yapılan toplantıda Sorumluluk sahamızı ilgilendiren sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili dosyasımız Sayın Milletvekilimize verildi. Ayrıca Nazillili bir vekil olarak NTO'nun sorumluluk sahasında bulunan 7 ilçenin alternatif turizm konusunda da gelişim sağlamaya uygun potansiyele sahip olduğunu ve bu potansiyeli ortaya çıkarmak adına uzun Yaşam Köyü projemiz için kendilerinden destek talep ettiğimizi arz ettik.
 • 08.06.2018

  MHP AYDIN Milletvekili Deniz DEPBOYLU ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile yapılan toplantıda Sorumluluk sahamızı ilgilendiren sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili dosyasımız Sayın Milletvekilimize verildi. Ayrıca Nazillili bir vekil olarak NTO'nun sorumluluk sahasında bulunan 7 ilçenin alternatif turizm konusunda da gelişim sağlamaya uygun potansiyele sahip olduğunu ve bu potansiyeli ortaya çıkarmak adına uzun Yaşam Köyü projemiz için kendilerinden destek talep ettiğimizi arz ettik.
 • 20.06.2018

  CHP Aydın Milletvekili adayları Süleyman BÜLBÜL, Özlem Burcu UĞAN SEVİM ve ilçe yönetimi yapılan toplantıda Sorumluluk sahamızı ilgilendiren sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili dosyasımız Sayın Milletvekilimiz verildi. Ayrıca Nazillili bir vekil olarak NTO'nun sorumluluk sahasında bulunan 7 ilçenin alternatif turizm konusunda da gelişim sağlamaya uygun potansiyele sahip olduğunu ve bu potansiyeli ortaya çıkarmak adına uzun Yaşam Köyü projemiz için kendilerinden destek talep ettiğimizi arz ettik.
 • 30.07.2018

  Yönetim Kurulu Toplantısında Nazilli Uzun Yaşam Köyü marka tescilinde bulunması
 • 03.09.2018

  Yeni Asır Gazetesi Yunus Karakaya Ropörtajında Uzun Yaşam Köyü hakkında bilgi verildi.
Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?