Nazilli Uzun Yaşam Köyü

Nazilli Uzun Yaşam Köyü


Nedeni: Nazilli Uzun Yaşam Şehri

Durum: Devam Ediyor

 • 03.12.2015

  Yeni seçilen Aydın AK Parti Milletvekillerine yapılan ziyarette bölge sorunlarımız hakkında bilgilendirme yapıldı. Nazilli uzun yaşam köyü projemiz sayın vekillere tanıtıldı.
 • 26.01.2016

  NTO sorumluluk sahasındaki 7 ilçenin Belediye Başkanları ile yapılan toplantıda Sorumluluk Sahasını İlgilendiren 18 Maddelik Sorunlar Dosyası Ele Alındı. 13.Madde - Uzun yaşam markası ile ilgili yapacağımız çalışmalara destek talebinde bulunduk
 • 28.03.2016

  Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen meclis toplantılarından mart ayındaki toplantıya; Nazilli Belediye Başkanı Haluk ALICIK davet edilerek uzun yaşam köyü hakkında fikir alışverişi yapıldı.
 • 03.10.2016

  Aydın İli Oda ve Borsa Başkanları ile Toplantısında Aydın ili sorunları görüşülmüş olup Başbakan Binali YILDIRIM’ ın katılımıyla yapılacak olan TOBB 9. Ticaret ve Sanayi Odaları Şurasına ilimizi temsilen AYSO yön. Kurulu. Bşk. Mehmet Yunus ŞAHİN sözcü olarak seçilmiştir. Odamız projesi olan eko turizm örneği ve turizm açısından bölgemize katma değer üreteceği düşünülen uzun yaşam köyü kurulması yönündeki projemizin iletilmesine karar verildi.
 • 23.12.2016

  Yeni atanan Nazilli Kaymakamı İbrahim KÜÇÜK ile ilk görüşme gerçekleştirildi. Uzun yaşam projesi hakkında istişarelerde bulunup, konu hakkındaki destek taleplerimizi arz ettik.
 • 01.02.2017

  AKP Aydın Milletvekili Mehmet ERDEM ve Akp İlçe Bşk. Ramazan SATILMIŞ ile yapılan görüşmede Nazili ve NTO sorumluluk sahasındaki ilçelerin sorunları ile ilgili hazırlanan raporu kendilerine ilettik.. 11. Madde - Uzun yaşam köyü için yapılması planlanan çalışmaların desteklenmesi
 • 06.02.2017

  Aydın Büyükşehir Belediyesi / Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem ÇERÇİOĞLU ile yapılan toplantıda Uzun Yaşam Köyü projemiz ile ilgili istişare gerçekleştirilerek desteklerini beklediğimizi dile getirdik.
 • 09.03.2017

  İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU'nun yapmış olduğu Bilgilendirme Toplantısında Uzun Yaşam Köyü projemiz hakkında kendilerine bilgi arz edildi.
 • 18.03.2017

  Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKCİ'nin yapmış olduğu Bilgilendirme Toplantısında Uzun Yaşam Köyü projemiz hakkında kendileirne bilgi arz edildi.
 • 25.07.2017

  Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKCİ, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent TÜFENKCİ, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun katıldığı TOBB Müşterek Konsey Toplantısında Uzun Yaşam Köyü projemiz hakkında kendilerine bilgi arz edildi.
 • 07.02.2018

  Oda Borsa yönetim kurulu başkanlarının katıldığı istişare toplantısında sorumluluk sahamızı ilgilendiren sorun ve çözüm önerileri hakkında ve ayrıca bölgemizin gelişmesine katkı sağlayacak olan Uzun Yaşam Köyü projemiz ile ilgili bilgilendirme yapılarak destek talep edildi.
 • 02.05.2018

  Nazilli Kaymakam'ı Sayın İbrahim Küçük'e projemiz tanıtıldı.Kendisine bununla ilgili bilgilendirmeler yapıldı ve destekleri arz edildi.
 • 28.05.2018

  İyi parti Aydın 1. Sıra milletvekili adayı Aydın Adnan Sezgin ve İyi Parti İlçe Başkanı Kürşat Engin Özcan ile yapılan toplantıda Sorumluluk sahamızı ilgilendiren sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili dosyasımız Sayın Milletvekilimize verildi. Ayrıca Aydın ilinin deniz turizmi ile sınırlı kalmayıp alternatif olarak ekoturizm konusunda da gelişim sağlamaya uygun potansiyele sahip olduğunu ortaya çıkarmak adına uzun Yaşam Köyü projemiz için kendilerinden destek talep ettiğimizi arz ettik
 • 04.06.2018

  Ak Parti Aydın Milletvekili Ve 1. Sıra Milletvekili Adayı Mustafa Savaş ve Ak Parti İlçe Başkanı Bülent Sayar ile yapılan toplantıda Sorumluluk sahamızı ilgilendiren sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili dosyasımız Sayın Milletvekilimize verildi. Ayrıca Nazillili bir vekil olarak NTO'nun sorumluluk sahasında bulunan 7 ilçenin alternatif turizm konusunda da gelişim sağlamaya uygun potansiyele sahip olduğunu ve bu potansiyeli ortaya çıkarmak adına uzun Yaşam Köyü projemiz için kendilerinden destek talep ettiğimizi arz ettik.
 • 08.06.2018

  MHP AYDIN Milletvekili Deniz DEPBOYLU ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile yapılan toplantıda Sorumluluk sahamızı ilgilendiren sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili dosyasımız Sayın Milletvekilimize verildi. Ayrıca Nazillili bir vekil olarak NTO'nun sorumluluk sahasında bulunan 7 ilçenin alternatif turizm konusunda da gelişim sağlamaya uygun potansiyele sahip olduğunu ve bu potansiyeli ortaya çıkarmak adına uzun Yaşam Köyü projemiz için kendilerinden destek talep ettiğimizi arz ettik.
 • 20.06.2018

  CHP Aydın Milletvekili adayları Süleyman BÜLBÜL, Özlem Burcu UĞAN SEVİM ve ilçe yönetimi yapılan toplantıda Sorumluluk sahamızı ilgilendiren sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili dosyasımız Sayın Milletvekilimiz verildi. Ayrıca Nazillili bir vekil olarak NTO'nun sorumluluk sahasında bulunan 7 ilçenin alternatif turizm konusunda da gelişim sağlamaya uygun potansiyele sahip olduğunu ve bu potansiyeli ortaya çıkarmak adına uzun Yaşam Köyü projemiz için kendilerinden destek talep ettiğimizi arz ettik.
 • 30.07.2018

  Yönetim Kurulu Toplantısında Nazilli Uzun Yaşam Köyü marka tescilinde bulunması
 • 03.09.2018

  Yeni Asır Gazetesi Yunus Karakaya Ropörtajında Uzun Yaşam Köyü hakkında bilgi verildi.
 • 25.10.2018

  Nazilli Uzun Yaşam Köyü marka tescili yapıldı
 • 31.10.2018

  TOBB Başkanı Sayın M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU'na yapılan ziyarette Odamız projesi Uzun Yaşam Köyü ile ilgili bilgilendirme yapıldı ve destek vermeleri konusunda taleplerimiz dile getirildi.
 • 31.10.2018

  Sayın AK Partili Milletvekilllerimize Uzun Yaşam Köyü Projemiz tanıtıldı ve uzun yaşam köyü tanıtım kitapçığı takdim edildi. Aydın Ak Parti Milletvekillerine takdim edilen bölgeyle ilgili konu başlıkları aşağıdakilerdir; NAZİLLİ UZUN YAŞAM KÖYÜ YER TAHSİSİ Akdeniz Üniversitesi Gerontoloji Bölüm Başkanlığı tarafından Nazilli’de yapılan saha çalışmalarında yaklaşık 3000 yaşlı insan ayrıntılı olarak tetkik edilmiş ve sonuç itibariyle 65 yaş üstü uzun ömürlü ve sağlıklı insan sayısının Nüfusa oranının Türkiye ortalamasının çok üzerinde olduğu sonucuna varılmıştır. Bu tespit bilimsel ve kanıtlanmış bir çalışmadır. Ulusal yayın organlarında yer almış Nazilli’de çeşitli TV Programları ve Röportajlar yapılarak tüm ülkenin dikkati çekilmiştir. Ancak 2012 yılından sonra Nazilli bu konuda derin bir sessizliğe gömülmüş, bölgenin tanıtımı ve ekonomik anlamda kalkınması için büyük bir fırsat olan bu konu üzerinde proje üretilmemiş hiçbir somut faaliyet gerçekleşmemiştir. Nazilli Ticaret Odası Yönetimi olarak 2013 yılından beri projelerimiz arasında olan “Nazilli Uzun Yaşam Köyü” bölgenin refahı, ekonomisi ve tanıtımı için amaçlanmış ve planlanmıştır. Bu proje içinde Sağlık ve Yaşlı Turizmi, Organik Pazar, Dinlenme ve Gezi alanları, çocuklar için tarım ve ziraat çalışmaları, Köy usulü yemek ve gıda imalatı ile satışı gibi bir çok faaliyet bulunmaktadır. Ancak Nazilli Uzun Yaşam Köyü için Çevre ve Şehircilik Bakanlığından talep edilen Hazineye ait Durasallı sınırları içerisinde olan yaklaşık 200 dönümlük arazinin tahsisi konusunda desteklerinizi beklediğimizi ifade ettik
 • 31.10.2018

  Sayın Cumhuriyet Halk Partli'li Milletvekilllerimize Uzun Yaşam Köyü Projemiz tanıtıldı ve uzun yaşam köyü tanıtım kitapçığı takdim edildi. Muhalefet partisi Aydın milletvekillerimizden bölgemizin gelişimine katkı sağlayacak olan Uzun Yaşam Köyü Projesi hakkında, iktidar partisi Aydın milletvekillerimizin uzun yaşam köyü yer tahsisi konusunu dile getirmiş oldukları her platformda destek olmalarını talep ettiğimizi ifade ettik..Ayrıca yer tahsisi konusu çözüme ulaştıktan sonraki süreçte imar planı çalışmalrına gelindiğinde CHP Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çeçioğlu'ndan destekleri konusunda yardımcı olamalarını beklediğimizi ifade ettik
 • 31.10.2018

  Sayın İYİ Partili Milletvekilllerimize Uzun Yaşam Köyü Projemiz tanıtıldı ve uzun yaşam köyü tanıtım kitapçığı takdim edildi.. Muhalefet partisi Aydın milletvekillerimizden bölgemizin gelişimine katkı sağlayacak olan Uzun Yaşam Köyü Projesi hakkında, iktidar partisi Aydın milletvekillerimizin uzun yaşam köyü yer tahsisi konusunu dile getirmiş oldukları her platformda destek olmalarını talep ettiğimizi ifade ettik..Ayrıca yer tahsisi konusu çözüme ulaştıktan sonraki süreçte imar planı çalışmalrına gelindiğinde İYİ Parti Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin ÖZCAN'ın destekleri konusunda yardımcı olamalarını beklediğimizi ifade ettik
 • 15.11.2018

  Ak Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş STK lar ile yaptığı toplantıda söz alan Odamız Başkanı Nuri ARSLAN , Nazilli Uzun Yaşam Köyü” bölgenin refahı, ekonomisi ve tanıtımı için amaçlanmış ve planlanmıştır. Bu proje içinde Sağlık ve Yaşlı Turizmi, Organik Pazar, Dinlenme ve Gezi alanları, çocuklar için tarım ve ziraat çalışmaları, Köy usulü yemek ve gıda imalatı ile satışı gibi bir çok faaliyet bulunmaktadır. Ancak Nazilli Uzun Yaşam Köyü için Çevre ve Şehircilik Bakanlığından talep edilen Hazineye ait Durasallı sınırları içerisinde olan yaklaşık 200 dönümlük arazinin tahsisi konusunda desteklerini beklediğimizi ifade ettik
 • 18.11.2018

  Tüm Yerel Ve Ulusal Basında Bu İsteğimiz İstiyoruz Adı Altında Paylaşıldı.
 • 22.11.2018

  Nazilli Basın Mensupları ile yapılan toplantıda Uzun Yaşam Köyü Projesi tanıtımı yapıldı
 • 09.01.2019

  Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger 'e Uzum Yaşam Köyü Projesi hakkında bilgilendirme arz edildi.
 • 28.01.2019

  İyi Parti Millet vekilis Adnan SEZGİN ile yapılan toplantıda Sayın Vekil, Uzun Yaşam Köyü Projemiz ile ilgili imkanları dahilinde destek verdiğini ifade etti.
 • 28.01.2019

  AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim Ocak ayı Meclis Toplantısında, NTO Projesi olan Uzun Yaşam Köyü yer tahsisi konusunu takip ettiğini dile getirdi.
 • 19.02.2019

  Tüm Yerel Ve Ulusal Basında Bu İsteğimiz Soruyoruz Adı Altında Paylaşıldı.
 • 20.03.2019

  Odamızın açılış töreninde Aile ve Sosyal politikalar bakanı Sayın Zehra Zümrüt Selçuk a Uzun yaşam Projemizin tanıtım filmi gösterildi. Uzun yaşam köyü projemiz hakkında isteklerimiz Sayın Bakana arz edildi ve destekleri talep edildi.Sayın bakanımıza Uzun yaşam köyü Sepetimiz takdim edildi.
 • 20.03.2019

  Odamız açılışına katılan Bakanlık bürokratları, üst düzey yöneticiler, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve Oda/Borsa yöneticilerine Uzun yaşam Köyü Projemizin tanıtım filmi gösterildi. Tüm misafirlerimiz projemizin bölgemize olumlu katkı sağlayacağını düşündüğünü ifade etti.Projemiz hakkında destekleri talep ettiğimizi arz ettik. Sayın TOBB Başkanımıza Uzun yaşam köyü Sepetimiz takdim edildi.
 • 17.04.2019

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanımız Nuri Arslan, Meclis Başkanımız Gürdal Yüzügüler, Meclis Başkan Yardımcısı Naci MADEN'in katılımı ile Sultanhisar Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya'yı ziyaret ederek bölgenin sorunları hakkında istişarelerde bulunuldu. Sayın Belediye Başkanı ile Uzun yaşam köyü projesini hayata geçirmek adına yer konusunda arazi keşfine çıkıldı.
 • 18.04.2019

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanımız Nuri Arslan, Meclis Başkanımız Gürdal Yüzügüler, Yönetim Kurulu üyeleri Akın DÖKEN, Gökhan YILDIZ ve Meclis Üyesi Serkan SAYGILI'nın katılımı ile Buharkent Belediye Başkanı Mehmet EROL'u ziyaret ederek bölgenin sorunları hakkında istişarelerde bulunuldu. Sayın Belediye Başkanı ile Uzun yaşam köyü projesini hayata geçirmek adına yer konusunda arazi keşfine çıkıldı.
 • 10.5.2019

  Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin ÖZCAN ve Başkan Yardımcısı Mert ÖREROĞLU Odamıza iade-i ziyarette bulundu. Bölgenin sorunları ve çözüm önerileri hakkında istişarelerin gerçekleştirildiği görüşmede Sayın ÖZCAN” Birlikte hareket etmekten bereket doğar anlayışı ile hareket ediyoruz. Gerçekten birbirimizden istifade ederek bölgemiz için ne yapabiliriz konusunda fikir alışverişinde bulunduk. NTO'nun Uzun Yaşam Köyü Projesi hakkında değerleri fikirlerini bizimle paylaşan Sayın ARSLAN’a teşekkürlerimizi sunarız, destekçisi olduğumuzu belirtiriz.”dedi.
 • 16.07.2019

  Yönetim Kurulu Toplantısında Nazilli Uzun Yaşam Köyü Projemizin gekanın vermiş olduğu destekten faydalanarak fizibilitesinin yaptırılması için teklifler alınmış en uygun teklifi veren progem eğitim danışmanlık isimli firma ile sözleşme yapılması
 • 30.07.2019

  Karacasu Belediye Başkanı Zeki İNAL'ı ziyaret ederek bölgenin sorunları hakkında istişarelerde bulunuldu. Sayın Belediye Başkanı, Odamız Projesi olan Uzun Yaşam Köyü'nün yer tahsisi konusunda projeye uygun olduğunu düşündüğü arazi önerisinde bulundu.
 • 30.07.2019

  Odamız tarafından projesi hazırlanan Uzun Yaşam Köyü Projesi için GEKA'ya fizibilite başvurusu yapıldı
 • 02.10.2019

  Uzun Yaşam Köyü Fizibilite projesi kabul edildi
 • 12.10.2019

  Uzun yaşam köyü projemizin tanıtım filmi gösterilerek yer tahsisi konusunda desteklerini talep ettik.
 • 06.12.2019

  CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan Nazilli’de gerçekleştirdiği bir dizi program kapsamında Odamızı ziyaret etti. Yapılan ziyarete CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır ve Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim ile parti üyeleri de eşlik etti. Toplantıda Uzun yaşam köyü fizibilite çalışmalarımız hakkında bilgilendirme yapıldı.
 • 13.01.2020

  Yönetim Kurulu Toplantısında Nazilli Uzun Yaşam Köyü projesinin yer tahsisiyle ilgili başvuruda bulunmak üzere Nazilli Ticaret Odası adına alınması gereken Yatırım Teşvik Belgesi için Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğü’ne başvuruda bulunulmasına,
 • 07.02.2020

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz ile yaptığı görüşmede Uzun Yaşam Köyü Projemiz ile ilgili çalışmalarımızı anlattı.
 • 10.07.2020

  Aydın Valisi Hüseyin Aksoy ile yapılan toplantıda sorumluluk sahamızda bulunan ilçelere ait sorunlar dosyası hakkında bilgilendirme yapıldı. Sayın Aksoy, sorunların çözümü konusunda bölgenin kalkınması için birlikte hareket etmenin önemine değindi. Bölgenin sorunları ve çözüm önerilerini içeren Ticaret Odası dosyasını inceleyeceğini ifade ederek Uzun yaşam köyü yer tahsisi hakkında görüşme ve istişareler gerçekleşti.Sayın Vali ziyaretleri için Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan’a teşekkür etti.
 • 01.03.2021

  Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, Aydın AK Parti Milletvekili Kuvvet Erim ile yapılan Toplantıda sorumluluk sahamızdaki ilçelerin sorunları ve çözüm önerileri ile odamız projelerini sunum eşliğinde anlattı. Uzun Yaşam Köyü çalışmaları kapsamında gelinen süreç ve detayları hakkında da bilgi verdi. Vali Aksoy” Uzun Yaşam Köyü projesi , Nazilli Ticaret Odası’nın sorumluluk sahasının gelişmesine hatta Aydın geneline olumlu yansımalarının görüleceği kısaca bölge kalkınmasını sağlayacak çok güzel bir proje. Uzun yaşayan insanlarının yaşadığı Aydın iline özgü Uzun Yaşam Köyü projesi için oda yönetimini tebrik ediyorum” dedi.
 • 01.02.2021

  YER TAHSİSİ İLE İLGİLİ BAKANLIĞIN İHALE DUYURUSU
 • 04.03.2021

  İHALE TARİHİ
 • 03.06.2021

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan katılmış olduğu Aydın Kanaat Önderleri Toplantısında CHP Genel Başkanı Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na 22 maddeden oluşan sorunlar dosyamızı takdim etti.
 • 07.07.2021

  VALİMİZ SAYIN HÜSEYİN AKSOY'UN BAŞKANLIĞINDA NAZİLLİ OSB MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTISI NAZİLLİ NTO MECLİS SALONUNDA YAPILDI.
 • 25.08.2021

  Odanın çalışmaları hakkında Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan ve Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler’den bilgi alan Milletvekili Rıza Posacı, kendisine sunulan 22 maddeden oluşan bölge sorunlarının belirtildiği dosyayı inceleyerek en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışacağını belirttildi. odamız başkanı Arslan, ziyaretlerinden dolayı Milletvekili Rıza Posacı’ya teşekkür etti.
 • 25.08.2021

  "Buharkent ilçe Belediye Başkanı Mehmet Erol, Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Nuri Arslan’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Erol, Başkan Arslan’a başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Odamzı Başkanı ARSLAN 22 maddeden oluşan sorunlar dosyamızı Başkan Erol'a takfim etti. Ziyarette Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, “Misafirperverliğinden dolayı başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Nazilli Ticaret Odası olarak Buharkent’in her zaman yanında oldu.Buharkent’i hiç unutmadılar. Bizde kendilerini olabildiğince gelip ziyaret etmek istedik. Ekonominin güçlenmesi, üyelerinin başarılı olabilmesi için sorumluluk alanındaki her belediyeye destek oluyor. Çünkü yerel yönetimlerin yani bizim başarımız tabii ki doğrudan esnafımıza, ticarethanelerimize ve oda üyelerimize yansıyacaktır. Nazilli Ticaret Odası olarak bölgenin tanıtılması açısından güzel çalışmaları var. Tabi ki Buharkent’teki olumlu gelişmeler de olaya olumlu yansıyacaktır. Bizim amacımızda Buharkent’in ve bölgenin kalkınmasıdır. Tek hedefimiz odur” dedi."
 • 13.09.2021

  "Nihat ALAYOĞLU yaptığı açıklamada; Nazilli bölgesinin tarımsal sanayi ve turizm açısından çok yüksek bir potansiyele sahip olduğunu Her ilçenin kendine özgü tarihten gelen değerleri ve ürünleri var. Bu değerlerin ekonomiye kazandırılması için yapılan çalışmalar içinde özellikle NTO tarafından2015 yılında başlatıldığını öğrendiğim Nazilli Uzun Yaşam Köyü Projesini bölge için çok değerli bir proje olduğunu belirtti En kısa sürede hayata geçirilmesi gereken, desteklenmeye değer bir proje olduğunu İstanbul Ticaret Odası ile NTO ‘nun bundan böyle güçbirliği ve dayanışma içinde olacağını dile getirdi Kalkınma ve istihdam yaratacak her çalışmada kendilerinin yanındayız. Bu anlamda Nazilli Ticaret Odasının yaptığı çalışmaları takdire değer olduğu kanaatindeyim diyerek Yapılan faaliyetlerin Nuri ARSLAN’ın başkanlığında yönetim ve meclis olarak verimli ve uyumlu çalışmalarının neticesi olduğu çok açık. Son beş yıl içinde NTO tarafından bölgenin tanıtımı için yapılan çalışmaların sonuçlarının bölge ekonomisine olumlu olarak dönüş yapacağından eminim. Gösterdikleri misafirperverlikiçin Nuri ARSLAN nezdinde yönetim kurulu ve Oda Meclisi üyelerine teşekkür ediyorum dedi. BAŞKAN ARSLAN KENDİLERİNE UZUN YAŞAM SEPETİ HEDİYE ETTİ
 • 20.09.2021

  "Aydın ili oda borsalar Nazilli Ticaret Odasında bir araya geldi. Yapılan istişare toplantısında özellikle dışticaret konusunda üyelerimizin ve bölgenin ihracatını artırmaya yönelik yapılması gereken çalışmalar istişare edildi. Bölgemize ve üyelerimize katma değer yaratacak , üyelerimizin rekabet gücünü artıracak,bölgemizin turizimine katma değer sağlayacak Uzun Yaşam Köyü Projesi hakkında Başkan ARSLAN çalışmalarının devam ettiğini dile getirdi. Aydın ili oda borsaların daha sıkbir araya gelerek güçbirliği toplantıları yapmaları konusunda fikir birliğine varıldı.
 • 28.09.2021

  "Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol’u makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette NTO 22 maddeden oluşan sorunlar dosyamız sorumluluk sahamızdaki sorunlar istişare edildi.
 • 28.09.2021

  "Buharkent Kaymakamı Sn. Levent Küçük’ü Makamında Ziyaret Etti Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nuri Arslan, Meclis Üyesi Sayın Serkan SAYGILI, Buharkent İlçesine yeni atanan Kaymakam sayın Levent KÜÇÜK’e makamında ziyaret etti. Yeni görev yerinde başarılar dileyen Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, Sayın KÜÇÜK’e uzun yaşam sepeti hediye etti.
 • 01.10.2021

  Dışişleri Bakanı Sayın Mevlüt ÇAVUŞOĞLU Başkanlığında Gerçekleştirilen İş Dünyası -STK Buluşması Toplantısına Katılım Sağladık Sayın Bakanımıza üyelerimizin ve Sorumluluk Sahamızın sorun ve çözüm önerilerinini bulunduğu Sorunlar Dosyamızın içerisinde bulunan Nazilli Uzun Yaşam Köyü Projesi hakkındaki çalışmalarımızın devam ettiğini bakanımıza ilettik. Yöresel ve coğrafi işaretli ürünlerimizden oluşan hediye sepeti takdim edildi.
 • 21.10.2021

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nuri Arslan yeni atanan Kuyucak Kaymakamına makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Yapılan ziyarette bölge sorunları ve çözüm önerilerinin yanısıra ,Odamız tarafından yürütülen ve bölge kalkınmasını sağlayacak projeler hakkında da bilgilendirme yapıldı. Yeni görev yerinde başarılar dileyen Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan , uzun yaşam sepeti hediye etti.
 • 22.10.2021

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nuri Arslan yeni atanan Karacasu Kaymakamına makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Yapılan ziyarette bölge sorunları ve çözüm önerilerinin yanısıra ,Odamız tarafından yürütülen ve bölge kalkınmasını sağlayacak projeler hakkında da bilgilendirme yapıldı. Yeni görev yerinde başarılar dileyen Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan , uzun yaşam sepeti hediye etti.
 • 22.10.2021

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nuri Arslan Karacasu Belediye Başkanı sayın Mehmet Erikmen'e makamında yapılan ziyarette bölge sorunları ve çözüm önerilerinin yanısıra ,Odamız tarafından yürütülen ve bölge kalkınmasını sağlayacak projeler hakkında da bilgilendirme yapıldı.
 • 25.10.2021

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nuri Arslan yeni atanan Bozdoğan Kaymakamına makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Yapılan ziyarette bölge sorunları ve çözüm önerilerinin yanısıra ,Odamız tarafından yürütülen ve bölge kalkınmasını sağlayacak projeler hakkında da bilgilendirme yapıldı. Yeni görev yerinde başarılar dileyen Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan , uzun yaşam sepeti hediye etti.
 • 25.10.2021

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nuri Arslan yeni atanan Yenipazar Kaymakamına makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Yapılan ziyarette bölge sorunları ve çözüm önerilerinin yanısıra ,Odamız tarafından yürütülen ve bölge kalkınmasını sağlayacak projeler hakkında da bilgilendirme yapıldı. Yeni görev yerinde başarılar dileyen Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan , uzun yaşam sepeti hediye etti.
 • 04.11.2021

  "Kuyucak Kaymakamı Sayın FEHMİ SİNAN NİYAZİ, odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan’ı makamında ziyaret etti, Kuyucak’a ait sorunlar ve çözüm önerileri ve 22 maddeden oluşan sorumluluk sahamızdaki sorunlar hakkında istişare gerçekleştirildi. "
 • 23.12.2021

  UZUN YAŞAM KÖYÜ YER İHALESİ
 • 28.12.2021

  İkiz Kuleler TOBB merkezinde yapılan toplantıya TOBB’a bağlı Oda ve Borsaların Başkanları iştirak etti Ticaret Bakanı Sayın Mehmet MUŞ’ un teşrif ettiği, TOBB Başkanı M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU başkanlığında Yapılan toplantıda ekonomik yapının iyileştirilmesi ve hak ettiği seviyeye ulaşması için yapılması gereken çalışmalar görüşülürken Oda ve Borsa Başkanları bölgelerini ilgilendiren sorunları dile getirdiler..Toplantıda konuşma yapan Nuri ARSLAN;bölgesel sorunlara dikkat çekerken ekonominin iyileştirilmesi için tüm kesimlerin sağ duyu içinde gerekli fedakarlık ve çabayı göstermesi gerektiğini ifade etti.22 maddeden oluşan NTO Sorunlar Dosyasında yer alan konular,çözüm önerileriyle birlikte toplantıya katılanların bilgisine sunuldu.
 • 30.12.2021

  Buharkent Belediye Başkanı Sayın Mehmet Erol, Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Nuri Arslan’ı ziyaret etti. Başkan ARSLAN sorumluluk sahamızdaki 22 maddeden oluşan bölgemiz sorunları hakkında istişare edildi. Ziyarette konuşan Başkan Erol, Başkan Arslan’a başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
 • 18.01.2022

  "Nazilli Ticaret Odası olarak 2015 yılından beri sürdürülen projenin yer tahsis sözleşmesi Nazilli Kaymakamlık makamında atılan imzalar ile resmiyet kazandı. Konunun uzmanları tarafından Nazilli bölgesinin kalkınması ve bilinirliğinin attırılması için hayati öneme sahip çalışmalardan biri olarak kabul edilen “Nazilli Uzun Yaşam Köyü” projesinde önemli bir safha da tamamlanmış oldu. İlçenin Durasallı Mahallesinde yapılması planlanan proje alanının tahsisine esas olmak üzere yapılan ön izin anlaşmasını Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı ARISOY ile Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN Noter huzurunda imzaladılar. İmza töreninde ayrıca Ticaret Odası Meclis Başkanı Gürdal YÜZÜGÜLER, Nazilli Milli Emlak Şefi Necdet TOZLUDAŞ’da bulundu. UZUN YAŞAM KÖYÜ YER TAHSİS SÖZLEŞMESİ İMZALANDI"
 • 20.01.2022

  NTO Y.K. BAŞKANI NURİ ARSLAN ve MECLİS BAŞKANI GÜRDAL YÜZÜGÜLER NGC'ne HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE YAPTIĞI AÇIKLAMADA ARSLAN UZUN YAŞAM KÖYÜ PROJESİ HAKKINDA BÜTÜN PAYDAŞLARLA BİR BÜTÜNLÜK İÇİNDE HAREKET EDEREK PROJELERİMİZİ HAYATA GEÇİRMEK İÇİN BİRBİRİMİZDEN GÜÇ ALIP VERMEK İSTİYORUZ DEDİ ve TÜRKİYEDE ÖRNEK BİR PROJE OLACAK DİYEN BAŞKAN ARSLAN AK PARTİ MİLLETVEKİLİ BEKİR KUVVET ERİM'e AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM ÇERÇİOĞLU'na ve NAZİLLİ BELEDİYE BAŞKANI KÜRŞAT ENGİN ÖZCAN'a PROJE HAKKINDA KENDİLERİNİ YARDIMCI VE DESTEK OLDUKLARINI BELİRTTİ.
 • 27.01.2022

  AYDIN AK PARTİ MİLLETVEKİLİ MUSTAFA SAVAŞ VE PARTİ TEMSİLCİLERİ ODAMIZA ZİYARET ETTİLER ZİYARETTE ODAMIZ YÖNETİM KURULU BAŞKANI NURİ ARSLAN KARŞILADI VE KENDİLERİNİ ZİYARETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ VE NAZİLLİ MİZİN SORUNLAR DOSYASINI BAŞKAN ARSLAN MİLLETVEKİLİ MUSTAFA SAVAŞ 'A TAKDİM ETTİ VE NAZİLLİMİZİN ÖNEMLİ SORUNLARI HAKKINDA GÖRÜŞÜLDÜ.
 • 24.02.2022

  YENİ ATANAN KARACASU KAYMAKAMINA ODAMIZ BAŞKANI NURİ ARSLAN ZİYARETTE BULUNDU BAŞKAN NAZİLLİMİZİN VE SORUMLULUK SAHAMIZDAKİ 19 MADDEDEN OLUŞAN SORUNLAR DOSYAMIZ HAKKINDA YENİ KAYMAKAMI BİLGİLENDİRME YAPTI .
 • 24.02.2022

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, Karacasu Belediye Başkanı Mehmet Erikmen’i Makamında Ziyaret Etti Yapılan ziyarette sorumluluk sahamızda bulunan Karacasu’yun sorunları ve 19 maddeden oluşan sorumluluk sahamızdaki sorunlar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Erikmen, Yönetim Kurulu Başkanı Sn.ARSLAN’a teşekkür etti.
 • 26.03.2022

  02.03.2022 TARİHİNDE ODA BAŞKANLARIYLA YAPILAN TOPLANTIDA GÖRÜŞÜLEN SORUNLARIMIZA ÇÖZÜM ÖNERİLERİMİZİ MİLLETVEKİLLERİMİZE AKTARILDI. SORUNLARIMIZ: 1. ÜNİVERSİTE SANAYİ İŞBİRLİĞİNİN GELİŞTİRİLEREK ÖĞRENCİ KAYBININ ENGELLENMESİ 2.NİTELİKLİ ELEMEN EKSİKLİĞİ 3.SANAYİ VE TİCARET ALANLARIN YETERSİZLİĞİ 4.FUAR ALANI İHTİYACI 5.FUAR VE BİLGİLENDİRME TOPLANTILARINDA BERABER ORGANİZE OLMAK. MİLLETVEKİLLERİMİZE İLETİLDİ. Uzun süredir her platformda dile getirdiğimiz sorunlardan bir tanesi de “Nitelikli Eleman İhtiyacı” dır. Bölgemizde üretim,imalat ve ticaret sektöründe faaliyet gösteren hemen hemen tüm işletme ve fabrikalarımızın nitelikli, mesleki eğitimini tamamlamış personele ihtiyacı bulunmaktadır. Bu konuda önümüzdeki günlerde yapılacak Mesleki Eğitim Çalıştayından alınacak sonuçların, bundan sonra yapacağımız çalışmalara ışık tutacağına inanıyorum dedi. BAŞKAN ARSLAN YAPILACAK OLAN ÇALIŞTAY HAKKINDA BİLGİLENDİRİLME YAPARAK KENDİLERİNİ ÇALIŞTAYIMIZA DAVET ETTi.
 • 06.05.2022

  ZİYARETTE BULUNAN AYDIN MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN YILDIZ İLÇE BAŞKANI SERDAR ALPTEKİN VE PARTİ TEMSİLCİLERİ ODAMIZ BAŞKANI NURİ ARSLAN TARAFINDAN KARŞILANDI VE MAKAMINDA AĞIRLADI NAZİLLİNİN VE ÜYELERİMİZİN SORUNLARI GÖRÜŞÜLDÜ 19 MADDEDEN OLUŞAN SORUNLAR DOSYAMIZ MİLETVEKİLİMİZE TAKDİM EDİLDİ.
 • 27.05.2022

  MHP GENEL SEKRETER YRD.İZMİR MİLLETVEKİLİ TAMER OSMANAĞAOĞLU VE MKYK ÜYELERİ DENİZ DEPBOYLU BURAK PEHİVAN AHMET SAVAŞ ÇOLAK MHP İL BAŞKANI HALUK ALICIK NAZİLLİ İLÇE BAŞKANI HASAN HÜSEYİN EREN VE PARTİ TEMSİLCİLERİ ODAMIZA ZİYARET ETTİ Y.K.BAŞKANI NURİ ARSLAN TARAFINDAN KARŞILANDI VİPTOPLANTI SALONUNDA MİSAFİRLERİMİZ AĞIRLANDI ODAMIZ BAŞKANI NURİ ARSLAN NAZİLLİNİN VE ÜYELERİN SORUNLARINI .İZMİR MİLLETVEKİLİ TAMER OSMANAĞAOĞLU 'na İLETTİ KONU HAKKINDA İSTİŞARE EDİLDİ NAZİLLİNİN İL OLMASI İÇİN GÖRÜŞLER İLETİLDİ 19 MADDEDEN OLUŞAN SORUNLAR DOSYASI TAKDİM EDİLDİ BAŞKAN ARSLAN ÇİFT HATLI TREN İHTİYACINI VE LOJİSTİK YÖNÜNDENDE İHTİYACİMIZ OLDUĞUNU BELİRTTİ OSB SANAYİ ALANI İHYACIMIZ OLDUĞUNU VE BUNUNLA İLGİLİ ÇALIŞMALARIMIZ OLDUĞUNU DİLE GETİRDİ ODA BAŞKANI NURİ ARSLAN UZUN YAŞAM KÖYÜ PROJESİNİN SON DURUMU HAKKINDA BİLGİLENDİRME YAPTI VE GÖRÜŞLERİNİ ALDI TANITIM FİLMİ İZLETİLDİ .İZMİR MİLLETVEKİLİ TAMER OSMANAĞAOĞLU NTO YK.BAŞKANI NURİ ARSLAN'a ÇALIŞMALARININ BAŞARILI OLDUĞUNU VE YAKINDAN TAKİP ETTİĞİNİ DİLE GETİRTİ VE SORUNLAR DOSYASININ SORUNLARI HAKKINDA HABERDAR OLDUĞUNU VE KONULARI MECLİSE TAŞIYACAĞINI VE ÇÖZÜM KONUSUNDA TAKİPCİSİ OLACAĞINA NAZİLLİ HALKI İÇİN SORUNLARI BİZZAT İLGİLENECEĞİ KONUSUNDA MİLLETVEKİLİMİZDEN OLUMLU SÖZ ALDIK KENDİSİNE UZUN YAŞAM SEPETİ TAKDİM ETTİK.
 • 06.06.2022

  "Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem ULUCAN ve yönetim kurulu üyeleri Nazilli Ticaret Odasını ziyaret etti.Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN ile görüşen heyet; Odanın yapmış olduğu faaliyetler, devam eden ve yapılması planlanan projeler hakkında Başkan ARSLAN tarafından bilgilendirildi.Nazilli Ticaret Odasının yürüttüğü faaliyetler ve Uzun Yaşam Köyü gibi projelerin tanıtım videosu gösterimi yapıldı. Nuri ARSLAN yaptığı açıklamada; öncelikle Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem ULUCAN ve yönetim kurulu üyelerinin Odamıza yaptıkları nazik ziyaret bizleri mutlu etmiştir.NTO çalışmalarında yerel ve bölgesel basınımız hayati bir öneme sahiptir. Üyelerimizin sorunlarını duyurabilmemiz adına her zaman üzerlerine düşengörevi hakkıyla yerine getiren ve bu konuda her zaman yanımızda olan Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyetine ve tüm basın mensuplarına teşekkürediyorum- dedi."
 • 29.06.2022

  ANKARA TOBB KONFERANS SALONUNDA EKONOMİ ŞURASI TOPLANTISINA CUMHURBAŞKANI YARD.SAYIN FUAT OKTAY'ın BAŞKANLIĞINDA ENERJİ ve TABİ KAYNAKLAR BAKANI SAYIN FATİH DÖNMEZ HAZİNE ve MALİYE BAKANI SAYIN DR.NURETTİN NEBATİ SANAYİ ve TEKNOLOJİ BAKANI SAYIN MUSTAFA VARANK TARIM ve ORMAN BAKANI SAYIN PRF.DR.VAHİT KİRİŞÇİ TİCARET BAKANI SAYIN DR.MEHMET MUŞ'un katılımı ile Ekonomi Şurası toplantısına Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nuri ARSLAN katılım sağladı toplantıda söz alan Başkan ARSLAN konuşmasında Nazillinin ve üyelerimizin sorunlarını dile getirdi Uzun Yaşam Köyü projesi hakkında bilgilendirme yapan başkan ARSLAN bölgenin tanıtım yüzü olacağına inanıyor bu yatırımın bölgede faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşlar tarafından benimsenmesi ve desteklenmesini bekliyoruz diyerek sorunlar dosyasını Y.K.Başkanı Nuri ARSLAN Bakanlarımıza takdim etti.
 • 02.08.2022

  GELECEK PARTİSİ İL BAŞKANI SUZAN MİLLİ GELECEK PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ve EKONOMİ POLİTİKALARI BAŞKANI KERİM ROTA GELECEK PARTİSİ ÇALIŞMA SOSYAL ve GÜVENLİK İZLEME KURULU BAŞKANI RAZİYE GÖK AKTAŞ AYDIN İL YÖNETİMİ SÖKE İLÇE BAŞKANI NAMIK KETHÜDA GERMENCİK İLÇE BAŞKANI LEVENT KILIÇ KUŞADASI İLÇE BAŞKANI RABİA TAŞDEMİR SULTANHİSAR İLÇE BAŞKANI MEHMET COŞKUN ve NAZİLLİ İLÇE BAŞKANI AYDIN ÖZSEPET NAZİLLİ TİCARET ODASINA ZİYARET ETTİLER ODAMIZ Y.K. BAŞKANI NURİ ARSLAN MİSAFİRLERİMİZİ VİP SALONUNDA AĞIRLADI GELECEK PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KERİM ROTA VE BERABERİNDE GELEN HEYETİ ODAMIZ BAŞKANI ARSLAN NAZİLLİNİN VE ÜYELERİMİZİN SORUNLARINI AKTARDI KENDİLERİNDEN GÖRÜŞ ve ÖNERİLERİNİ ALDIK NAZİLLİ UZUN YAŞAN KÖYÜ PROJESİNİN TANITIM FİLM İZLETİLEREK KONU HALKKINDA BİLGİLENDİRME YAPILDI KENDİLERİN DEN PROJE HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİ ALDIK ve SORUNLAR DOSYASININ İÇİNDE YER ALAN SORUNLAR HAKKINDA BAŞKAN ARSLAN BİLGİLENDİRME YAPARAK GÖRÜŞLERİNİ ALDI NAZİLLİ TİCARET ODASININ HAZIRLADIĞI SORUNLAR DOSYAMIMZI NTO Y.K.BAŞKANI NURİ ARSLAN GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KERİM ROTA'ya TAKDİM EDEREK ZİYARETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ.
 • 07.09.2022

  Nazilli İl Olsun Platformunu temsilen Ankara’ya yapılan ziyarete; Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet ERİM, AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa ABAK, MHP Nazilli İlçe Başkanı Hasan Hüseyin EREN, Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN ve Nazilli Ticaret Odası Meclis Başkanı Gürdal YÜZÜGÜLER katıldılar.Ziyarette bulunduğumuz AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet ÖZHASEKİ Milliyetçi Hareket Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir DURMAZ ve MHP MYK Üyesi Deniz DEPBOYLU makamlarına ziyaret ederek NTO Y.K.Başkanı Nuri Arslan Nazillinin ve üyelerimizin sorunlarını aktardı ve Nazilli Uzun Yaşam Köyü Projesi hakkında bilgilendirme yaparak yer tahsis sözleşmesinin imzalandığını dile getiren başkan Arslan proje bölgenin refahı ekonomisi tanıtımı organik tarımı ve pazarı ile örnek bir proje olduğunu anlatan başkan Nuri Arslan bu proje hakkında genel başkan yardmcıları Mehmet ÖZHASEKİ Sadir DURMAZ ve MYK üyesi DENİZ hanımdan proje hakkında olumlu görüşler alarak ticaret odasının hazırladığı sorunlar dosyasını ve uzun yaşam sepetini kendilerini takdim ederek toplu fotoğraf çekimi yapıldı.
 • 05.10.2022

  DEVA PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI İDRİS ŞAHİN AYDIN İL BAŞKANI MELTEM GÜRLER NAZİLLİ İLÇE BAŞKANI MEHMET YAŞAR ÖZTEKİN NAZİLLİ TİCARET ODASINA ZİYARETTE BULUNDULAR NAZİLLİ TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NURİ ARSLAN MİSAFİRLERİ KARŞILADI VİP TOPLANTI SALONUNDA AĞIRLADI GÖRÜŞMEDE NAZİLLİ 'nin ve ÜYELERİMİZİN SORUNLARI DİLE GETİRDİ. NAZİLLİ UZUN YAŞAM KÖYÜ PROJESİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME YAPARAK SLAYT İZLETİLDİ KONU HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİ ALAN BAŞKAN ARSLAN ZİYARETLERİNDEN DOLAYI KENDİLERİNİ TEŞEKKÜR ETTİ.
 • 17.10.2022

  Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin ÖZCAN Yenipazar Belediye Başkanı Yüsran ERDEN Nazilli Ticaret Odası Y.K.Başkanı Nuri ARSLAN Nazilli Kent Konseyi Başkanı Gürkan YENİPZARLI CHP Nazilli İlçe Başkanı Serdar ALPTEKİN İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Mehmet BİNGÜL Demokrat Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa UYSAL Deva Partisi Nazilli İlçe Başkanı Mehmet Yaşar ÖZTEKİN Saadet Partisi İlçe Başkanı Vahap KIRCA Gelecek Partisi Kurulucular Kurulu Üyesi Ali İhsan DİLMEN Ankara ziyaretine giden heyet Nazilli İl Olsun Platformu olarak  yerelde yaptığımız çalışmaları ve hazırladığımız raporu DEVA Partisi  Yerel Yönetimler ve Şehircilik Politikaları Başkanı Sayın Cem AVŞAR ve DEVA Partisi  Tarım, Enerji ve Ulaştırma Politikaları Başkanı Sayın Candan KARLITEKİN e takdim ettik. Ziyaret esnasında ayrıca Nazilli ve bölgemizin sorunlarını dile getirerek Nazilli Ticaret Odasının hazırladığı üyelerimizin ve  bölgemiz sorunlarının çözüm önerilerini içeren sorunlar dosyasını Başkan ARSLAN kendilerini takdim etti.
 • 17.10.2022

  Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin ÖZCAN Yenipazar Belediye Başkanı Yüsran ERDEN Nazilli Ticaret Odası Y.K.Başkanı Nuri ARSLAN Nazilli Kent Konseyi Başkanı Gürkan YENİPZARLI CHP Nazilli İlçe Başkanı Serdar ALPTEKİN İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Mehmet BİNGÜL Demokrat Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa UYSAL Deva Partisi Nazilli İlçe Başkanı Mehmet Yaşar ÖZTEKİN Saadet Partisi İlçe Başkanı Vahap KIRCA Gelecek Partisi Kurulucular Kurulu Üyesi Ali İhsan DİLMEN Ankara ziyaretine giden heyet Nazilli İl Olsun Platformu olarak yerelde yaptığımız çalışmaları ve hazırladığımız raporu Gelecek Partisi Yerel Yönetimler ve Şehircilik Başkanı Sayın Doğan DEMİR, Gelecek Partisi Seçim ve Hukuk İşleri Başkanı Sayın Ayhan Sefer ÜSTÜN ve Gelecek Partisi Siyasi İşler Başkanı Sayın Mustafa Nedim YAMALI ‘ya takdim ettik. Ziyaret esnasında ayrıca Nazilli ve bölgemizin sorunlarını dile getirerek üyelerimizin ve bölgemiz sorunları ile çözüm önerilerini içeren Nazilli Ticaret Odasının hazırladığı dosyasını Başkan ARSLAN kendilerini takdim etti.
 • 17.10.2023

  İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER NAZİLLİ İL OLSUN PLATFORMUNU KABUL ETTİ Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin ÖZCAN Yenipazar Belediye Başkanı Yüsran ERDEN Nazilli Ticaret Odası Y.K.Başkanı Nuri ARSLAN Nazilli Kent Konseyi Başkanı Gürkan YENİPAZARLI CHP Nazilli İlçe Başkanı Serdar ALPTEKİN İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Mehmet BİNGÜL Demokrat Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa UYSAL Deva Partisi Nazilli İlçe Başkanı Mehmet Yaşar ÖZTEKİN Saadet Partisi İlçe Başkanı Vahap KIRCA Gelecek Partisi Kurulucular Kurulu Üyesi Ali İhsan DİLMEN Ankara ziyaretine giden heyet Nazilli İl Olsun platform Üyeleri Tarafından Parti Genel Merkezine yapılan ziyarette bu güne kadar yapılan çalışmalar hakkında Sayın AKŞENER’e bilgi verildi. Nazilli İl Olsun Platformu olarak yerelde yapılan çalışmalar ve hazırlanan rapor Sayın AKŞENER’ e iletildi. Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN, ayrıca Nazilli ve bölgemizin sorunlarını dile getirerek Nazilli Ticaret Odasının hazırladığı dosyayı ve bölgede yetişen yerel ürünlerden hazırlanan “Uzun Yaşam Sepeti” ni Sn. AKŞENER’ e takdim etti. Nazilli İl Olsun Platformunu makamında kabul eden Sayın AKŞENER; Nazilli bölgesini ve bölgenin şartlarını iyi bildiğini, Nazilli’ nin il olması için yapılan çalışmaları değerli bulduğunu ifade etti.
 • 17.10.2022

  Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin ÖZCAN Yenipazar Belediye Başkanı Yüsran ERDEN Nazilli Ticaret Odası Y.K.Başkanı Nuri ARSLAN Nazilli Kent Konseyi Başkanı Gürkan YENİPZARLI CHP Nazilli İlçe Başkanı Serdar ALPTEKİN İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Mehmet BİNGÜL Demokrat Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa UYSAL Deva Partisi Nazilli İlçe Başkanı Mehmet Yaşar ÖZTEKİN Saadet Partisi İlçe Başkanı Vahap KIRCA Gelecek Partisi Kurulucular Kurulu Üyesi Ali İhsan DİLMEN Ankara ziyaretine giden heyet; Nazilli İl Olsun Platformu olarak yerelde yapılan çalışmalar ve hazırlanan rapor Saadet Partisi Teşkilat Başkanı Sayın Mahmut ARIKAN, Saadet Partisi Ekonomik İşler Başkanı Prof.Dr. Sayın Sabri TEKİR’e takdim edildi.Ziyaret esnasında ayrıca Nazilli ve bölgemizin sorunlarını dile getirerek üyelerimizin ve bölgemiz sorunları ile çözüm önerilerini içeren Nazilli Ticaret Odasının hazırladığı dosyasını Başkan ARSLAN kendilerini takdim etti.
 • 17.10.2022

  Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin ÖZCAN Yenipazar Belediye Başkanı Yüsran ERDEN Nazilli Ticaret Odası Y.K.Başkanı Nuri ARSLAN Nazilli Kent Konseyi Başkanı Gürkan YENİPZARLI CHP Nazilli İlçe Başkanı Serdar ALPTEKİN İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Mehmet BİNGÜL Demokrat Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa UYSAL Deva Partisi Nazilli İlçe Başkanı Mehmet Yaşar ÖZTEKİN Saadet Partisi İlçe Başkanı Vahap KIRCA Gelecek Partisi Kurulucular Kurulu Üyesi Ali İhsan DİLMEN Ankara ziyaretine giden heyet; Platform üyeleri Demokrat Parti Genel Başkanı Sayın Gültekin UYSAL ve Demokrat parti kitle örgütleri başkanı sayın Cemal ENGİNYURT' u ziyaret etti. Nazilli’nin il olması için bu güne kadar yapılan çalışmalar hakkında kendilerine bilgi verildi. Yerelde yapılan çalışmaları ve hazırlanan raporu sayın Uysala takdim edildi. Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN tarafından Nazilli'nin üyelerimizin ve bölgenin sorunları ile çözüm önerilerini içeren bir dosya ile bölgede yetişen yerel ürünlerden hazırlanan “Uzun Yaşam Sepeti” sayın UYSAL’a takdim edildi.
 • 17.10.2022

  CUMHURİYET HALK PARTİSİ GENEL BAŞKANI SAYIN KEMAL KILIÇDAROĞLU NAZİLLİ İL OLSUN PLATFORMUNU MAKAMINDA KABUL ETTİ Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin ÖZCAN Yenipazar Belediye Başkanı Yüsran ERDEN Nazilli Ticaret Odası Y.K.Başkanı Nuri ARSLAN Nazilli Kent Konseyi Başkanı Gürkan YENİPZARLI CHP Nazilli İlçe Başkanı Serdar ALPTEKİN İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Mehmet BİNGÜL Demokrat Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa UYSAL Deva Partisi Nazilli İlçe Başkanı Mehmet Yaşar ÖZTEKİN Saadet Partisi İlçe Başkanı Vahap KIRCA Gelecek Partisi Kurulucular Kurulu Üyesi Ali İhsan DİLMEN Ankara ziyaretine giden heyet; Nazilli İl Olsun platformu olarak Parti Genel Merkezinde yapılan toplantıda bugüne kadar yapılan çalışmalar hakkında sayın KILIÇDAROĞLU`na bilgi verildi. Yerelde yapılan çalışmalar ve hazırlanan raporu sayın KILIÇDAROĞLU`na sunuldu. Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nuri ARSLAN tarafından Nazilli'nin üyelerimizin ve bölgemizin sorunları ile çözüm önerilerini içeren Nazilli Ticaret Odasının hazırladığı sorunlar dosyamız ile bölgede yetişen yerel ürünlerden hazırlanan “Uzun Yaşam Sepeti” Sn. KILIÇDAROĞLU na takdim edildi. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezinde gerçekleşen görüşmede yapılan çalışmalardan haberdar olduklarını dile getiren sayın KILIÇDAROĞLU, Nazilli’nin 1937 yılından itibaren İl olmasıyla ilgili beklentinin herkes tarafından bilindiğini, yapılan çalışmaların olumlu sonuçlanması yönünde temennilerini dile getirdi.
 • 23.12.2022

  Nazilli Belediyesi’ni ziyaret eden Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank ile yapılan istişare toplantısına odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nuri ARSLAN da katılım gösterdi. Toplantıda sayın VARANK, başkanımız Nuri ARSLAN tarafından her mecrada dile getirilen Nazilli Ticaret Odası tarafından hazırlanan Üyelerimizin sorunlarını, bölgemizin menfaati doğrultusunda talep ettiğimiz çalışmaları içeren sorunlar ve çözüm önerilerinin bulunduğu dosya sayın VARANK ‘a takdim edildi. Ayrıca coğrafi ve yöresel ürünlerden oluşan Uzun Yaşam Sepeti ARSLAN tarafından sayın Bakana sunuldu
 • 09.01.2023

  İyiparti Aydın Milletvekili Aydın Adnan SEZGİN Nazilli İyiparti İlçe Başkanı Durmuş KURAL ve yönetimi Nazilli Ticaret Odasına ziyaret ettiler.Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN ve Meclis Başkanı Süleyman GÜRBÜZ misafirlerimizi karşılayarak NTO VİP Toplantı Salonunda ağırladı.Toplantıda Bölgemizin ve Nazilli'nin sorunları hakkında görüşülerek istişarede bulunuldu Sayın SEZGİN Nazilli Ticaret Odasında yapılan görüşmelerin verimli geçtiğini sorunların yakından takip ettiğini ve bizzat Meclise taşıyarak konuların çözümü için destek vereceğini belirtti. Sorunlar Dosyamızı kendilerine takdim ederek ziyaretlerinden dolayı Odamız Başkanı ARSLAN Teşekkür etti .
 • 19.01.2023

  Nazilli Ticaret Odası yönetim ve meclis üyeleri olarak İyi parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan SEZGİN’e ziyarette bulunduk.Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Sayın SEZGİN’e , üyelerimizin , sorumluluk sahamızın sosyo-ekonomik ve kültürel gelişimine katkı sağlayacak sorunları, çözüm önerileri ile beraber Sayın SEZGİN ‘e ilettik. Sorunlar dosyamızı kendilerine takdim ettik.Uzun Yaşam Köyü Projesinin çalışmaları hakkında bilgilendirme yaparak desteklerini talep ettik. Sayın SEZGİN, kendisiyle daha önceki yapılan toplantılarda da Yönetim Kurulu Başkanımız Nuri ARSLAN tarafından dile getirilen sorunlar ile ilgili TBMM ye önerge sunduklarını ve konunun takipçisi olduklarını belirtti.
 • 19.01.2023

  Nazilli Ticaret Odası yönetim ve meclis üyeleri olarak Adalet ve kalkınma Partisi Aydın Milletvekillerine ziyarette bulunduk.AK Parti Aydın Milletvekilleri Mustafa SAVAŞ, Metin YAVUZ , Bekir Kuvvet ERİM, Rıza POSACI’ya TBMM’de yapılan ziyarette, üyelerimizin ve sorumluluk sahamızın sorunları ve çözüm önerilerini ilettik. Sorumluluk sahamızda tespit ettiğimiz sorunlar dosyamızı sayın vekillere takdim ettik.Bölgenin refahı, ekonomisi ve tanıtımı için amaçlanan ve planlanan, Sağlık ve Yaşlı Turizmi, Organik Pazar, Dinlenme ve Gezi alanları, çocuklar için tarım ve ziraat çalışmaları, Köy usulü yemek ve gıda imalatı ile satışı gibi bir çok faaliyetin içinde yer alacağı NAZİLLİ UZUN YAŞAM KÖYÜ projemiz için desteklerini tekrar talep ettik
 • 19.01.2023

  Nazilli Ticaret Odası yönetim ve meclis üyeleri olarak Cumhuriyet Halk Partisi Aydın Milletvekillerine ziyarette bulunduk. CHP Aydın Milletvekilleri Hüseyin YILDIZ ve Süleyman BÜLBÜL’e TBMM’de yer alan mecliste yapılan ziyarette, bölgelerarası dengesizliğe sebep olan sorumluluk sahamızın sorunlarını, çözüm önerileri ile beraber ilettik. Sorumluluk sahamızda tespit ettiğimiz ;-Sanayi ve Ticaret alanları yetersizliği;-Esnaf Odalarının faydalandığı krediden Ticaret Odası Üyelerinin de faydalanabilmesi;-Bölgesel gelişmişlik farklarını azaltmak, doğrudan yabancı yatırımları artırmak gibi amaçları olan kalkınma politikaları açısından büyük önem arz eden yatırım teşvik uygulaması sebebiyle yaşanan sorunlar -Çevre yolu ihtiyacı,-Çift hatlı tren ihtiyacı,-Fuar alanı ihtiyacı,-Yurt dışı fuar desteğinden ticaret odalarının da faydalanabilmesi,-KOSGEB sıfır faizli kredi desteği,– Müstakil bir Sümer Üniversitesi,-Uzun Yaşam Köyü Projemiz ve bölgesel kalkınmaya etkisi,-Aydın /Bozdoğan İlçesi Mermer İşletmelerinin mevcut bulundukları alanın Sanayi Bölgesi alanına dönüştürülmesi,Gibi Sorunlar ve çözüm önerileriyle ilgili dosyamızı sayın vekillere takdim ettik.
 • 19.01.2023

  Nazilli Ticaret Odası yönetim kurulu meclis üyeleri ve odamız yetkilileri olarak TOBB Yönetim Kurulu Başkanı M.Rıfat HİSARCIKLIOĞLU'na makamında ziyaret ettik.Odamız Başkanı Nuri ARSLAN Nazilli Ticaret Odasının projeleri hizmetleri ve çalışmaları hakkında bilgilendirme yaptı Uzun Yaşam Köyü projesinin çalışmaların devam ettiğini Bölgenin refahı, ekonomisi ve tanıtımı için amaçlanan ve planlanan, Sağlık ve Yaşlı Turizmi, Organik Pazar, Dinlenme ve Gezi alanları, çocuklar için tarım ve ziraat çalışmaları, Köy usulü yemek ve gıda imalatı ile satışı gibi bir çok faaliyetin içinde yer alacağı NAZİLLİ UZUN YAŞAM KÖYÜ projemiz için TOBB Başkanımızdan desteklerini tekrar talep ettik görüşlerini alarak kendilerine teşekkürlerimizi ilettik. üyelerimizin , sorumluluk sahamızın sosyo-ekonomik ve kültürel gelişimine katkı sağlayacak sorunları, çözüm önerileri ile beraber Sorunlar dosyamızı kendilerine takdim ettik.Coğrafi işaretli yöresel ürünlerden oluşan UZUN YAŞAM SEPETİNİ hediye ettik.
 • 19.01.2023

  Ankara ziyaretinde Akparti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan,Nazilli Ticaret Odası YK. Başkanı Nuri Arslan, MHP İlçe Başkanı Hasan Eren ile birlikte Ticaret Bakanı Mehmet Muş’u makamında ziyaret ettik Odamız Başkanı Nuri ARSLAN Nazilli Ticaret Odasının projeleri hizmetleri ve çalışmaları hakkında bilgilendirme yaptı Uzun Yaşam Köyü projesinin çalışmaların devam ettiğini projemizin en kısa sürede faaliyeti geçmesi için Bakanımızdan desteklerini talep ettik görüşlerini alarak kendilerine teşekkürlerimizi ilettik.Nazilli Ticaret Odasının hazırladığı Sorunlar Dosyamızı takdim ettik.
 • 26.04.2023

  AYDIN MİLLETVEKİLİ MUSTAFA SAVAŞ NAZİLLİ TİCARET ODASINI ZİYARET ETTİ ZİYARETTE MİLLETVEKİLİNE NAZİLLİ BELEDİYE BAŞKANI KÜRŞAT ENGİN ÖZCAN, AK PARTİ NAZİLLİ İLÇE BAŞKANI VOLKAN BEYAZIT,YÖNETİM KURULU ÜYELERİ VE PARTİLİLER EŞLİK ETTİ Mustafa SAVAŞ Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN, Meclis Başkanı Süleyman GÜRBÜZ ile NTO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri tarafından karşılandı. SAVAŞ yaptığı konuşmada; “ Meslek örgütleri ve Odaların tacir ve sanayicilerin sorunlarının çözümünde önemli görevlerinin olduğunu, bu nedenle başta Odalar Birliği olmak üzere bölgemizde ise Nazilli Ticaret Odasının bu konuda gerçekten dikkat çeken çalışmalarda bulunduklarını ifade etti. Hep birlikte yaşadığımız küresel kriz, pandemi süreci ve son olarak ülkemizde bir daha yaşanmamasını dilediğim deprem felaketinde Odalar gerek yardım kampanyasında, gerek konut kampanyasında sorumluluğu paylaştılar ve olumlu faaliyetlerde bulundular. Seçim sürecine girdiğimiz bu dönemde aynı zamanda milletvekili adayı olarak bölgenin önemli meslek kuruluşlarından Nazilli Ticaret Odası’na arkadaşlarımla birlikte ziyarette bulunduk. Sayın ARSLAN ile Nazilli ve bölge için iktisadi anlamda yapılması gereken çalışmalar hakkında fikir alışverişi yaptık. Odanın hazırlamış olduğu Sorunlar Dosyası önümüzdeki dönem bölgeyle ilgili çalışmalarımızda bize yol gösterecektir. Sorunların çözümü ve Oda üyelerinin talepleri konusunda her türlü desteği vermeye hazırım, bu vesileyle Oda yönetimine ve Meclisine başarılar diliyorum” dedi. Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN; “ Ziyaretleri için AK Parti Aydın Milletvekili ve aynı zamanda TBMM 28.dönem Milletvekili Adayı Sayın Mustafa SAVAŞ’a teşekkür ediyorum. Sayın SAVAŞ’ a bölgenin sorunları ve çözüm önerilerimizi içeren bir dosya takdim ettik.Ayrıca Sayın Mustafa SAVAŞ’ a; Nazilli Ticaret Odası olarak kurumsal işbirliğine ve dayanışmaya her zaman açık olduğumuzu, bölgenin menfaati için çalışan her kişi ve kurumun yanında yer aldığımızı ve hizmet noktasında güç birliğine hazır olduğumuzu ifade ettik. Sayın Milletvekilimize ziyaretlerinden dolayı Oda Yönetim Kurulu ve Oda Meclisim adına teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.
 • 27.04.2023

  Yaklaşan seçimler nedeniyle Milliyetçi Hareket Partisi Aydın Milletvekili adayı Sayın Deniz DEPBOYLU odamızı ziyaret etti. Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN ,Meclis Başkanı Süleyman GÜRBÜZ Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri tarafından ağırlandı Odamız Başkanı ARSLAN Sn. DEPBOYLU’ ya üyelerimizden gelen sorunlar ve çözüm önerilerini iletti ve odamızın hazırladığı sorunlar dosyasını takdim etti.
 • 03.05.2023

  Yaklaşan seçimler nedeniyle İyi Parti Aydın Milletvekili adayı Sayın Ömer KARAKAŞ odamızı ziyaret etti. Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN ,Meclis Başkanı Süleyman GÜRBÜZ Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri tarafından ağırlandı Odamız Başkanı ARSLAN Sn.KARAKAŞ'a üyelerimizden gelen sorunlar ve çözüm önerilerini iletti ve odamızın hazırladığı sorunlar dosyasını takdim etti.
 • 05.07.2023

  AK PARTİ Aydın Milletvekilleri Mustafa SAVAŞ, Ömer ÖZMEN ve Seda SARIBAŞ Ziyareti;NTO Yönetimi tarafından T.B.M.M. ne yapılan ziyarette; Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN, Meclis Başkanı Süleyman GÜRBÜZ, Yön.Krl.Bşk.Yardımcıları Hasan Hüseyin EREN ile Gökhan YILDIZ ve Yön.Krl.üyeleri Serkan ÇELEN ile Özen AKGÜN hazır bulundular Milletvekilleri Mustafa SAVAŞ, Ömer ÖZMEN ve Seda SARIBAŞ’a yapılan hayırlı olsun ziyaretinde meclisin yeni yasama döneminde başarılı olmaları temennisinde bulunuldu.Tüm Milletvekillerine Nazilli Uzun Yaşam Köyü Projesi Konusunda NTO Tarafından Hazırlanan Görsel Sunum Yapıldı Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN Ak Parti Aydın Milletvekillerine Sorunlar Ve Çözüm Öneriler Hususunda Birer Dosya Takdim Etti ARSLAN konuşmasının devamında Bölgenin kalkınması için proje odaklı çalışmanın önemine inanan, her zaman güç birliğine önem veren bir yönetim anlayışımız oldu. Ziyaretimizde aynı zamanda kendilerine bölgemizle ilgili üyelerimizden gelen sorunları ve çözüm önerileri hakkında İstişarelerde bulunduk- dedi. Milletvekilleri adına konuşan Mustafa SAVAŞ; Nazilli Ticaret Odası heyetinin ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti belirtti. Odanın çalışmalarında bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da talep edilmesi halinde bölgenin milletvekilleri olarak her türlü desteği vereceklerini, NTO tarafından kendilerine iletilen sorunları çözmek, talepleri yerine getirmek için gayret göstereceklerini söyledi. Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN Milletvekillerimize misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz-dedi.
 • 05.07.2023

  NAZİLLİ TİCARET ODASI Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN, Meclis Başkanı Süleyman GÜRBÜZ, Yön.Krl.Bşk.Yardımcıları Hasan Hüseyin EREN ile Gökhan YILDIZ ve Yön.Krl.üyeleri Serkan ÇELEN ile Özen AKGÜN CUMHURİYET HALK PARTİSİ Aydın Milletvekilleri; Bülent TEZCAN, Süleyman BÜLBÜL, Hüseyin YILDIZ ve Evrim KARAKOZ ile Kocaeli Milletvekili Nail ÇİLER ziyareti; Yapılan hayırlı olsun ziyaretinde Nuri ARSLAN konuşmasında; Aydın CHP Milletvekillerimize tebriklerimizi iletirken yeni dönemde başarılı olmaları temennisinde bulunduk. Ayrıca daha önce Kocaeli Ticaret Odası Başkanı olarak görev yapan, Kocaeli Milletvekili Nail ÇİLER’e de ziyaretimize iştirak ettiği için ayrıca teşekkür ediyoruz.Milletvekillerimize bölgemizle ilgili üyelerimizden gelen talepleri ve çözüm önerilerini içeren sorunlar dosyamızı takdim ettik, istişarelerde bulunduk.Özellikle NTO tarafından hayata geçirilmesi için çalışılan Nazilli Uzun Yaşam Köyü projesinin bölge için önemli bir eko-turizm yatırımı olacağını ifade ettiler.Bu sorunların çözülmesi durumunda Nazilli bölgesi ekonomik anlamda önemli yatırımlara ev sahipliği yapacaktır diye düşünüyoruz.Nuri ARSLAN Milletvekillerimize misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz-dedi.Gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyet duyduklarını ifade eden milletvekilleri, Nazilli bölgesinin sorun ve ihtiyaçlarının T.B.M.M’de dile getirilmesi, çözüm bulunması için gayret göstereceklerini söylediler.
 • 05.07.2023

  NAZİLLİ TİCARET ODASI Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN, Meclis Başkanı Süleyman GÜRBÜZ, Yön.Krl.Bşk.Yardımcıları Hasan Hüseyin EREN ile Gökhan YILDIZ ve Yön.Krl.üyeleri Serkan ÇELEN ile Özen AKGÜN İyi Parti Aydın Milletvekili Ömer KARAKAŞ’a yapılan hayırlı olsun ziyaretinde yeni yasama döneminde başarılı olması temennisinde bulunuldu.Milletvekilimize bölgemizle ilgili dosyalarımızı takdim ettik, istişarelerde bulunduk.Özellikle NTO tarafından hayata geçirilmesi için çalışılan Nazilli Uzun Yaşam Köyü projesinin bölge için önemli bir eko-turizm yatırımı olacağını ifade ettiler. Nazilli Uzun Yaşam Köyü Projesi NTO Tarafından Hazırlanan Görsel Sunum Yapıldı Gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Ömer KARAKAŞ, Nazilli’nin hem ekonomik hem de turizm alanında önemli imkan ve potansiyele sahip olduğunu belirtti ve özellikle KARAKAŞ bölgenin sorunlarıyla ilgili talep olması halinde elinden gelen gayreti göstereceğini ifade etti.Nuri ARSLAN; Sayın KARAKAŞ’ın başarılarının devamını diliyor, misafirperverliği için teşekkür ediyoruz dedi.
 • 05.07.2023

  Özen AKGÜN hazır bulundular Ankara Ticaret Odası Başkanlığı görevinin yanında TOBB Ticaret Odaları Konsey Başkanlığı görevini de yürüten Gürsel BARAN; Nazilli Ticaret Odası heyetinin yaptığı ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade etti. Ankara Ticaret Odasının üye memnuniyeti çerçevesinde faaliyet gösterdiğini ifade eden BARAN, Nazilli Ticaret Odasının da bölgesinin kalkınması için önemli projeler yürüttüklerini görmekten mutlu olduğunu söyledi.Ziyaret ile ilgili açıklamada bulunan Nuri ARSLAN; Ankara Ticaret Odası faaliyet ve projeleri ile örnek alınan ülkemizin önde gelen meslek kuruluşlarından bir tanesidir. Ankara Ticaret Odasının üyeye hizmet ve lobi çalışmaları anlamında fikir ve düşünceleri bizim için önem taşımaktadır. Buraya karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak, yapmayı düşündüğümüz çalışmalarla ilgili Sayın BARAN’ ın görüşlerini almak için geldik. Nazilli Ticaret Odası tarafından sorumluluk alanımız ile ilgili; yatırım, ticaret, girişimcilik ve finans konularında tespit edilen sorunları ve üye taleplerini Sayın Baran ile paylaştık, görüşlerini aldık. Önümüzdeki günlerde yapmayı düşündüğümüz hizmet ve projeler hakkında bilgi verdik. Ziyaretimizin kurumlar arası işbirliği ve fikir teyatisi anlamında gayet faydalı olduğuna inanıyor, misafirperverlikleri için Gürsel BARAN’ a teşekkür ediyorum- dedi.
 • 05.07.2023

  NAZİLLİ TİCARET ODASI HEYETİ ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ MERKEZİNDE M.RİFAT HİSARCIKLIOĞLU’NU ZİYARET ETTİ Nuri ARSLAN yapılan ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada; çatı kuruluşumuz olan Odalar Birliği merkezinde yani bir anlamda Ankara’ daki evimizde bulunmaktan mutluyuz. Buraya Sayın Başkanımızı ziyaret etmek ve aynı zamanda Oda’nın faaliyet ve projeleri ile ilgili yaptığımız çalışmaları ayrıca bölgenin ihtiyacı olan sorunları ve çözümü hakkında bilgi vermek amacıyla geldik.Nazilli Ticaret Odası tarafından hazırlanan Sorunlar ve Çözüm Önerileri olan Dosyamızı takdim ettik. Uzun Yaşam Köyü Projesi bölgemizde; özel sektör hariç kamu kurumları eliyle yürütülen tek projedir. Konunun uzmanları tarafından bu projenin bölge için katma değer yaratacak, özellikle yerel ürünlerin tanıtımı ve değerinde pazarlanması hususunda çarpan etkisi yapacak bir proje olduğunu ifade etmektedirler. Sadece bölgemiz değil ülkemizde turizm potansiyeli olan tüm bölgeler için örnek olabilecek bu çalışmanın desteklenmesi aynı zamanda kamu yararı içermektedir. Ancak daha yatırım aşamasına geçmeden yerel idareler tarafından ödenmesi talep edilen işlem ücretleri, onay ücretleri vb her türlü giderler kar amacı gütmeyen Nazilli Ticaret Odasını güç durumda bırakmakta, projenin hızını kesmektedir. Bu nedenle başta bölgemizdeki kamu kurumu ve idareler olmak üzere gerekli desteğin verilmesini talep ediyoruz. Sonuçta Uzun Yaşam projesinden sadece Oda üyeleri değil tüm bölge insanı ve işletmeleri fayda görecektir dedi.Bu vesileyle misafirperverlikleri için Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu ile GTİ Gümrük ve Turizm İşletmeleri Yönetim Kurulu başkanı Arif PARMAKSIZ’ a teşekkür ediyoruz-dedi.M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU; öncelikle yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Odalar ve Borsalar Birliği Yönetimi olarak kendilerine iletilen her konuyu yetki ve imkanları dahilinde çözüme kavuşturmayı ilke edindiklerini, ancak bazı hususların kanun değişikliği gerektirdiğini, bu nedenle zaman içinde çözüme ulaştıklarını söyledi.Nazilli Ticaret Odası yönetiminin sürekli olarak proje ve hizmet üreten bir Oda hüviyetini kazandığını söyleyen Hisarcıklıoğlu bu anlamda bölgenin şanslı olduğunu ifade etti. Kendilerine iletilen her konunun takipçisi olduklarını söyleyen Hisarcıklıoğlu Nazilli Ticaret Odası tarafından dile getirilen hususlarla ilgili işbirliği ve desteklerinin devam edeceğini söyledi.
 • 26.09.2023

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nuri Arslan Sorumluluk sahamızda bulunan Karacasu ilçemize yeni atanan Kaymakam Sn. Mehmet Gündoğdu ‘ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Odamız başkanı ARSLAN Nazilli ve sorumluluk sahamızdaki sorunları ve çözüm önerilerini ileterek çalışmalarımız hakkında bilgilendirme yaptı ve projelerimizden bahsetti. Odamızın hazırladığı sorunlar dosyasını başkan ARSLAN Karacasu Kaymakamı Sn. Mehmet Gündoğdu'ya takdim etti teşekkürlerini iletti.
 • 27.09.2023

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nuri Arslan Sorumluluk sahamızda bulunan Bozdoğan ilçemize yeni atanan Kaymakam Sn. İbrahim Gökçe ‘ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Odamız başkanı ARSLAN Nazilli ve sorumluluk sahamızdaki sorunları ve çözüm önerilerini ileterek çalışmalarımız hakkında bilgilendirme yaptı ve projelerimizden bahsetti.Odamızın hazırladığı sorunlar dosyasını başkan ARSLAN Bozdoğan Kaymakamı Sn.İbrahim Gökçe'ye takdim etti teşekkürlerini iletti.
 • 28.09.2023

  Saadet Partisi Bursa Milletvekili Sn. Mehmet ATMACA, Saadet Partisi İl ve İlçe başkanları ile beraberindeki heyet, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nuri ARSLAN’ ı makamında ziyaret ettiler Görüşmede Başkan ARSLAN Nazilli'nin ve sorumluluk sahamızdaki ilçelerle ilgili sorunları ve çözüm önerilerini dile getirdi ve her plafromda sorunları dile getirdiğini söyleyen Başkan ARSLAN konular hakkında istişare yapıldı Uzun Yaşam Köyü Projesi ile ligili çalışmalarımız hakkında billendirdik proje hakkında fikirlerini aldık.Nazilli Ticaret Odasının hazırladığı sorunlar dosyasının içinde konuların detaylı belirtildiğini aktarak Odamız Başkanı Nuri ARSLAN Dosyayı Saadet Partisi Bursa Milletvekili Sn. Mehmet ATMACA'ya takdim ederek ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.
 • 23.10.2023

  Toplantıya Nazilli bölgesini temsilen Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri ARSLAN katıldı TOBB Başkanı M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU’ nun başkanlığında Ege Bölgesindeki Oda ve Borsa Başkanlarının katıldığı toplantıda; TOBB’un çalışmalarına ilişkin sunumlar yapıldı. Toplantıda, sektörel, bölgesel sorunlar ve talepler değerlendirildi.Toplantıda konuşma yapan Nuri ARSLAN;Nazilli Ticaret Odasının projeleri hizmetleri ve çalışmaları hakkında bilgilendirme yaptı Bölgemiz üretim ve imalat için her türlü avantaja sahiptir dedi ve Nazilli uzun Yaşam Köyü projemiz devam etmekte olduğunu beirterek Konunun uzmanları; proje hayata geçtiğinde eko turizm bakımından örnek bir yatırım olacağını ifade etmektedirler. Bu konuda ve her konuda işbirliğine açık olduğumuzu söylemek istiyorum. Çalışmalarımız devam etmektedir diyerek Toplantıya ev sahipliği yapan ve bizleri ağırlayan Sayın Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ediyorum dedi.
 • 23.10.2023

  Aydın AK Parti Milletvekili ve TBMM KİT Komisyonu Başkanı Mustafa SAVAŞ, AK Parti Milletvekili Ömer ÖZMEN ve AK Parti Milletvekili Seda SARIBAŞ, NTO Başkanı Nuri ARSLAN’ ı ayrı ayrı makamlarında kabul ettiler Nuri ARSLAN konuyla ilgili yaptığı açıklamada; Nazilli Ticaret Odası’nın sorumluluk alanı içinde yürüttüğümüz faaliyet ve projeler hakkında sayın vekillerimizi bilgilendirmek, bundan sonra yapılması gereken çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunduk.Nazilli Uzun Yaşam Köyü Projesi çalışmaları hakkında bilgi verdik. Bölgemizin kalkınması, sorunların çözümü noktasında milletvekillerimizin desteklerini önemsiyoruz dedi. Gazi Meclisimize ziyarette bulundum. Sayın Mustafa SAVAŞ’a Sn.Ömer ÖZMEN ile Sn.Seda SARIBAŞ'a Nazilli Ticaret Odası Y.K.Başakanı Nuri ARSLAN Milletvekillerimizi misafirperverlikleri için Teşekkürlerimizi ilettik dedi.
 • 31.10.2023

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN ve Yönetim Kurulu Üyemiz Serkan SAYGILI Buharkent Kaymakam V. Sn. Cuma OMURCA’yı makamında ziyaret ettiler.Odamız başkanı ARSLAN Nazilli ve sorumluluk sahamızdaki sorunları ve çözüm önerilerini ileterek çalışmalarımız hakkında bilgilendirme yaptı ve projelerimizden bahsetti.Odamızın hazırladığı sorunlar dosyasını başkan ARSLAN Buharkent Kaymakam V. Sn. Cuma OMURCA’yı takdim etti teşekkürlerini iletti.
Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?