Polis Meslek Yüksek Okulunun Tekrar Kazandırılması

Polis Meslek Yüksek Okulunun Tekrar Kazandırılması


Nedeni: Polis Meslek Yüksek Okulunun Tekrar Kazandırılması

Durum: Devam Ediyor

 • 06.01.2015

  Nazilli İlçe Emniyet Müdürü Bünyamin Daşdemir'e hayırlı Olsun ziyaretinde bulunuldu. Ziyarette polis okulu hakkında istişare yapıldı.
 • 13.01.2015

  MHP İlçe örgütü ile yapılan toplantıda Polis okulu hakkında sorunlarında yetr aldığı sorunlarımız ve çözüm öneriler hakkında görüşmeler yapıldı.Destek arz edildi.
 • 03.12.2015

  Yeni seçilen Aydın Milletvekillerine yapılan ziyarette bölge sorunlarımız hakkında bilgilendirme yapıldı. Polis okulununu tekrar Nazilliye kazandırılması bunun Nazilli ekonomisine sağlayacağı katkılardan ve bu konu vekillerden destek arz edildi.
 • 26.01.2016

  Sorumluluk Sahasını İlgilendiren 18 Maddelik Sorunlar Dosyası Ele Alındı. Toplantıda; tüm sorunlarımız gözden geçirildi özellikle Nazilli Polis Meslek Yüksek Okulu'nun tekrar hayata geçirilmesi için istişare yapıldı. Polisi okulun ilçe ekonomisine katacağı katma değerden ve bu sebeple konunu öneminden konuşuldu.
 • 14.03.2016

  Emniyet Genel Müdürlüğüne başvuru yapılarak eski polis okulu sahasına Polis Meslek Eğitim Merkezi kurulması için başvuru yapılmasına karar verildi
 • 28.03.2016

  Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen meclis toplantılarından mart ayındaki toplantıya; Belediye Başkanı öneriler sunmak ve fikir alışverişi yapmak üzere toplantıya davet edildi. Sayın Alıcık a Polis okulu hakkındaki çözüm önerilerimiz bu okulun Nazilli ekonomisine sağlayacağı katkıdan bahsedildi.
 • 18.04.2016

  Aydın AK Parti Milletvekili Abdurrahman Öz ile yapılan toplantıda Yıkılan Nazilli Polis MYO yerin endüstri meslek lisesi veya ADÜ kampüsü kurulması konuşuldu
 • 23.12.2016

  Yeni atanan Kaymakam İbrahim KÜÇÜK ile ilk görüşme gerçekleştirildi. Gelecek günlerde ilçe sorunlarının çözümü için yürütülecek ortak çalışmalar hakkında görüşüldü. Özellikle polis okulu hakkındaki çözüm önerilerimiz ve bu konuda desteklerinin önemi istişare edildi.
 • 16.01.2017

  Nazilli / AKP İlçe Başkanı Ramazan SATILMIŞ ile Nazilli’ de eski devlet hastanesi ve polis okulu alanlarının değerlendirilmesi hk. fikir alışverişi yapıldı.
 • 09.03.2017

  Referandum öncesi Nazilli’ye gelerek Sivil Toplum Kuruluşları ve Muhtarlara bilgilendirme toplantısı düzenleyen İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU, toplantı sonunda Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri ARSLAN tarafından ilçenin sorunlarının bulunduğu dosyayı alarak inceledi. Özellikle eski polis okuluna ait arazi hakkında detaylı bilgi toplayan Bakan Soylu, Başkan ARSLAN’a duyarlılığından dolayı teşekkürlerini ileterek toplantıdan ayrıldı.
 • 18.03.2017

  Yönetim Kurulu Başkanımız Nuri ARSLAN, Meclis Başkanımız Gürdal YÜZÜGÜLER Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKCİ’ nin katılımıyla Aydın ANEMON OTEL’ de gerçekleşen ‘Ekonomi ve yaklaşan Referanduma İlişkin Bilgilendirme Toplantısı’ na iştirak ettiler. Toplantıda Başkan ARSLAN Nazilli ve odamız sorumluluk sahasındaki 6 ilçe sorunlarının yer aldığı raporu ZEYBEKCİ’ ye takdim etti ve Bölgesel sorunların çözüme kavuşması adına kendisine talepte bulundu. Dosyayı inceleyen ZEYBEKCİ gerekenin yapılacağını söyledi.
 • 14.06.2017

  Bölgesel sorunlar dosyası Başkanımız Nuri ARSLAN tarafından Bakanlık temsilcilerine iletildi.
 • 25.07.2017

  Açılış konuşmasını yapan Rifat HİSARCIKLIOĞLU, konseylerdeki bilgi birikimi ve tecrübenin, ekonomi yönetimi açısından fırsat olduğuna dikkat çekti. Konseyin bitiminde Nuri ARSLAN Nazilli ve Ticaret Odası Sorumluluk sahasında bulunan 6 ilçenin sorunlarının bulunduğu dosyayı Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKCİ ile TOBB Başkanı Rifat HİSARCIKLIOĞLU’na iletti.
 • 02.08.2017

  Oda ve borsa başkanlarının eksiksiz katıldığı toplantıda Aydın ilinin sorunları üzerinde durularak yetkililere iletilmek üzere bir mutabakat metni de hazırlandı. Eski polis okulu,Turizm, tarım, yatırımlar, çevre, ulaşım, eğitim ve enerji olarak 7 konu başlığında toparlanan sorunların çözüme kavuşması için takipçisi olma kararı alındı. Daha Hızlı Kalkınmak İçin Sorunların Çözüme Kavuşması Şart Toplantı sonunda yaptığı açıklamada Aydın ilinin kamusal yatırımlardan yeterince faydalanamadığına değinen Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN, “Aydın’da yatırımcımız hazırda bekliyor. Tek isteğimiz sorunlarımızın bir an önce çözüme kavuşmasıdır. Yatırımcımız bölgemizin kalkınması için geçmişte olduğu gibi elinden geleni yapacaktır. Devletimizin büyüklüğü ve gücü tartışılmaz. Tespit ettiğimiz sorunlarımız üstesinden kalkılamayacak sorunlar değil. Tüm oda ve borsa başkanlarımızın kaygısı aynı. Daha hızlı kalkınma, daha fazla istihdam. Bu sebeple organizasyonunu gerçekleştirdiğimiz toplantıda aldığımız kararların takipçisi olacağız. Bu vesile ile toplantıya katılan bütün oda ve borsa başkanlarına, yönetim ve meclis temsilcilerine, personellerine ve toplantımızı yöneten Prof. Dr. Neval GENÇ hocamıza teşekkürlerimizi sunarım” ifadelerine yer verdi.
 • 13.03.2018

  İyi Parti Nazilli İlçe Başkanı Kürşat Engin ÖZCAN ve ilçe Yönetimine Sorumluluk sahamızı ilgilendiren sorunlar ve çözüm önerileri dosyası verildi.
 • 16.05.2018

  MHP İlçe Başkanı Cüneyt korkmaz ve İlçe MHP yetkilileri ile yapılan Toplantıda Sorumluluk sahamızı ilgilendiren sorunlar ve çözüm önerileri dosyası verildi.
 • 28.05.2018

  İyi parti Aydın 1. Sıra milletvekili adayı Aydın Adnan Sezgin ve İyi Parti İlçe Başkanı Kürşat Engin Özcan ile yapılan toplantıda Polis okulu hakkında çözüm önerisinide içrene Sorumluluk sahamızı ilgilendiren sorunlar ve çözüm önerileri dosyası sayın vekile takdim edildi.
 • 04.06.2018

  Ak Parti Aydın Milletvekili Ve 1. Sıra Milletvekili Adayı Mustafa Savaş ve Ak Parti İlçe Başkanı Bülent Sayar toplantıda Sorumluluk sahamızı ilgilendiren sorunlar ve çözüm önerileri dosyası verildi.
 • 08.06.2018

  Aydın Milletvekili Deniz DEPBOYLU ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile yapılan toplantıda Sorumluluk sahamızı ilgilendiren sorunlar ve çözüm önerileri dosyası verildi.
 • 20.06.2018

  CHP Aydın Milletvekili adayları Süleyman BÜLBÜL, Özlem Burcu UĞAN SEVİM ve ilçe yönetimi ile yapılan toplantıda Sorumluluk sahamızı ilgilendiren sorunlar ve çözüm önerileri dosyası verildi.Ayrıca Aydın ili güncel ekonomik sorunlar hakkında görüşme yapıldı.Nazillideki polis okulunun yeniden açılarak ilçe ekonomise sağlayacağı katkılar anlatıldı.
 • 08.10.2018

  Yerel ve ulusal basında polis okulu hakkında demeç verildi.
 • 31.10.2018

  Odamız tarafından hazırlanan Bölge Sorunları, Beklentiler ve Çözüm Önerileri Dosyası tüm Aydın milletvekillerine ayrı ayrı takdim edildi ve ayrıntılı olarak sunum yapıldı. Sektörel konu başlıkları olarak hazırlanan bölge sorunları dosyası Nazilli Ticaret Odası yetki alanında bulunan altı ilçe ve Nazilli’deki sanayi, imalat, ticaret, ulaşım, eğitim ve altyapıyla ilgili yapılması gereken çalışmaları ve projeleri içeriyor. Aydın Ak Parti Milletvekillerine takdim edilen bölgeyle ilgili konu başlıkları aşağıdakilerdir; POLİS MESLEK YÜKSEK OKULUNUN TEKRAR NAZİLLİYE KAZANDIRILMASI Depreme dayanıksız olduğu için binaları yıkılan Nazilli Polis Meslek Yüksek Okulu hakkında yetkililerin daha önceki açıklamaları; Okulun aynı yere tekrar inşa edileceği ve projenin İçişleri Bakanlığı Yatırım Bütçesine alındığı yönündeydi. Ancak geçen süre zarfında Meslek Yüksek Okulu Bina İnşaatıyla ilgili herhangi bir çalışma başlatılmamıştır. Nazilli’ye sağladığı olumlu vizyonun dışında okulda 145 emniyet personeli, 560 öğrenci ve 20 temizlik personeli istihdam edilmekte idi. 2011 yılı rakamlarına göre Nazilli’ye yaklaşık 10 milyon TL ekonomik katkı sağladığı bilinen polis okulu hakkında bölgemiz halkının kayıplarına ilişkin değerlendirmeler yapılması bölgemizin menfaatlerine uygun olacaktır. Okulun tekrar Nazilli’ye kazandırılması imkansız gibi görünse de okul kampüsü Nazilli ve çevresine hizmet edecek büyük bir kompleks olarak değerlendirilmelidir.
 • 31.10.2018

  Odamız tarafından hazırlanan Bölge Sorunları, Beklentiler ve Çözüm Önerileri Dosyası tüm Aydın milletvekillerine ayrı ayrı takdim edildi ve ayrıntılı olarak sunum yapıldı. Sektörel konu başlıkları olarak hazırlanan bölge sorunları dosyası Nazilli Ticaret Odası yetki alanında bulunan altı ilçe ve Nazilli’deki sanayi, imalat, ticaret, ulaşım, eğitim ve altyapıyla ilgili yapılması gereken çalışmaları ve projeleri içeriyor. Aydın CHP Milletvekillerine takdim edilen bölgeyle ilgili konu başlıkları aşağıdakilerdir; POLİS MESLEK YÜKSEK OKULUNUN TEKRAR NAZİLLİYE KAZANDIRILMASI Depreme dayanıksız olduğu için binaları yıkılan Nazilli Polis Meslek Yüksek Okulu hakkında yetkililerin daha önceki açıklamaları; Okulun aynı yere tekrar inşa edileceği ve projenin İçişleri Bakanlığı Yatırım Bütçesine alındığı yönündeydi. Ancak geçen süre zarfında Meslek Yüksek Okulu Bina İnşaatıyla ilgili herhangi bir çalışma başlatılmamıştır. Nazilli’ye sağladığı olumlu vizyonun dışında okulda 145 emniyet personeli, 560 öğrenci ve 20 temizlik personeli istihdam edilmekte idi. 2011 yılı rakamlarına göre Nazilli’ye yaklaşık 10 milyon TL ekonomik katkı sağladığı bilinen polis okulu hakkında bölgemiz halkının kayıplarına ilişkin değerlendirmeler yapılması bölgemizin menfaatlerine uygun olacaktır. Okulun tekrar Nazilli’ye kazandırılması imkansız gibi görünse de okul kampüsü Nazilli ve çevresine hizmet edecek büyük bir kompleks olarak değerlendirilmelidir.
 • 31.10.2018

  Odamız tarafından hazırlanan Bölge Sorunları, Beklentiler ve Çözüm Önerileri Dosyası takdim edildi ve ayrıntılı olarak sunum yapıldı. Sektörel konu başlıkları olarak hazırlanan bölge sorunları dosyası Nazilli Ticaret Odası yetki alanında bulunan altı ilçe ve Nazilli’deki sanayi, imalat, ticaret, ulaşım, eğitim ve altyapıyla ilgili yapılması gereken çalışmaları ve projeleri içeriyor. Aydın İYİParti Milletvekiline takdim edilen bölgeyle ilgili konu başlıkları aşağıdakilerdir; POLİS MESLEK YÜKSEK OKULUNUN TEKRAR NAZİLLİYE KAZANDIRILMASI Depreme dayanıksız olduğu için binaları yıkılan Nazilli Polis Meslek Yüksek Okulu hakkında yetkililerin daha önceki açıklamaları; Okulun aynı yere tekrar inşa edileceği ve projenin İçişleri Bakanlığı Yatırım Bütçesine alındığı yönündeydi. Ancak geçen süre zarfında Meslek Yüksek Okulu Bina İnşaatıyla ilgili herhangi bir çalışma başlatılmamıştır. Nazilli’ye sağladığı olumlu vizyonun dışında okulda 145 emniyet personeli, 560 öğrenci ve 20 temizlik personeli istihdam edilmekte idi. 2011 yılı rakamlarına göre Nazilli’ye yaklaşık 10 milyon TL ekonomik katkı sağladığı bilinen polis okulu hakkında bölgemiz halkının kayıplarına ilişkin değerlendirmeler yapılması bölgemizin menfaatlerine uygun olacaktır. Okulun tekrar Nazilli’ye kazandırılması imkansız gibi görünse de okul kampüsü Nazilli ve çevresine hizmet edecek büyük bir kompleks olarak değerlendirilmelidir.
 • 15.11.2018

  25.11.2018 tarihinde AK Parti Genel Başkan Vekili Numan KURTULMUŞ’un Aydın Sivil Toplum Kuruluşları ile yapmış olduğu kahvaltılı toplantıya Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN katıldı.Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN sorumluluk sahamızda bulunan 6 ilçe ve Nazilli’yi kapsayan makro ölçekli sorunların ve çözüm önerilerinin bulunduğu NTO Sorunlar Dosyasını AK Parti Genel Başkan Vekili Numan KURTULMUŞ’a takdim etti.
 • 18.11.2018

  Tüm Yerel Ve Ulusal Basında Bu İsteğimiz İstiyoruz Adı Altında Paylaşıldı.
 • 28.01.2018

  İYİ Parti Aydın Milletvekili Adnan Sezgin ve İyi Parti Nazilli Belediye Bakan Adayı toplantıda Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan: Nazilli'nin Aydın merkeze nazaran mağduriyet yaşadığını tüm yatırımların merkeze yapılmasından kaynaklı ekonomik anlamda yalnız kaldıklarını ifade etti. Sayın Sezgin TBMM Başkanlığına soru önergesinde bulunduğunu, gündeme taşıdığı Polis Okulu sorunun henüz sonuca ulaşmadığını dile getirdi. NTO 'nun diğer STK lara nazaran öncü bir kuruluş olduğunu da ayrıca belirtti.
 • 28.01.2019

  Şubat Meclis Toplantısında, Nazilli ve çevre 6 ilçenin sorunlar dosyası görüşüldü. Konu ile ilgili Sayın Erim sorunlar ve çözüm önerileri hakkında bilgi verdi. Ayrıca TBMM iletilen konular dile getirildi.
 • 19.02.2019

  Tüm Yerel Ve Ulusal Basında Bu İsteğimiz Soruyoruz Adı Altında Paylaşıldı.
 • 10.05.2019

  Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin ÖZCAN ve Başkan Yardımcısı Mert ÖREROĞLU Odamıza iade-i ziyarette bulundu. Bölgenin sorunları ve çözüm önerileri hakkında istişarelerin gerçekleştirildiği görüşmede Sayın ÖZCAN” Birlikte hareket etmekten bereket doğar anlayışı ile hareket ediyoruz. Gerçekten birbirimizden istifade ederek bölgemiz için ne yapabiliriz konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Değerleri fikirlerini bizimle paylaşan Sayın ARSLAN’a teşekkürlerimizi sunarız. ”dedi. Sayın Özcan,ziyaretlerimizde verdiğimiz Sorunlar dosyasında yer alan sorunlarımız hakkında yapacakları çalışmaları aktardılar.
 • 06.12.2019

  CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan Nazilli’de gerçekleştirdiği bir dizi program kapsamında Odamızı ziyaret etti. Yapılan ziyarete CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır ve Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim ile parti üyeleri de eşlik etti. Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler ve oda meclis üyeleri ile birlikte VIP Salonda gerçekleştirilen toplantıda bölge sorunları ve çözüm önerileri görüşülen konular arasında idi.
 • 27.01.2020

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan tarafından Yönetim Kurulu üyeleri ile yapılan toplantıya Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim katıldı. Toplantıda bölge sorunlarımız ve çözüm önerileri hakkında görüşme gerçekleştirildi.Eski polis okulunun tekrar hayata geçirilmesi hakkındaki lobi faaliyetimizle ilgili Sayın Erim açıklama yaptı. Mevcut arazide Millet bahçesi yapılması kararı verildiği belirtildi
Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?