Karn Teknoloji – İhsan Düyüncü

Karn Teknoloji – İhsan Düyüncü

  • KISACA KENDİNİZDEN BAHSEDER MİSİNİZ ?

İsmim İhsan Düyüncü. 1989 Nazilli doğumluyum. Orta öğrenimimi Muğla’da, yüksek öğrenimimi Hacettepe’de tamamladım. 9 yıldır serbest piyasada yazılım projeleri yapıyorum. Vaktimin çoğu bilgisayar başında geçiyor.

  • FİRMANIZIN KURULUŞ ÖYKÜSÜNDEN BAHSEDER MİSİNİZ ?

Dedelerimden gelen sanatsal yeteneğimi, resmileştirmeye karar verdim. Dedemiz Orhan Düyüncü ile Sümerbank’ta başlayan “Hassas Aletler Uzmanı” pozisyonu ile yıllardır biriken tecrübelerimizi firmamı kurarak arz etmiş bulunuyorum. Teknolojinin her alanında çözüm üretmek için çıktığımı bu yolda, emin adımlarla ilerliyorum.

  • NAZİLLİ VE BÖLGEMİZİ SEKTÖRÜNÜZ AÇISINDAN DEĞERLENDİRİR MİSİNİZ ?

Nazilli kadim bir yerleşim bölgesi olmakla birlikte, gerçekten bölgenin yükselen bir değeri olarak görülmektedir. Çalışkan insan potansiyeli ile ciddi başarılara imza atacağımıza eminiz. Merkezimiz Nazilli’de bulunuyor. Şubemiz ise Muğla’dadır.

  • MESLEĞİNİZİN ZOR VE KOLAY YÖNLERİNDEN BAHSEDER MİSİNİZ ?

50 yıldır hızlı bir şekilde gelişen yazılım teknolojileri, ciddi bir malumat yığını meydana getirmiştir. Bu malumattan, işimize yarayacak olanı alıp özümsemek ve işletmemizin benliğine mal etmek zaman alıcı olabiliyor. Pandemi süresince uzaktan çalışma fırsatı sağlayan bilişim teknolojileri ise işimizi olabildiğince kolaylaştırıyor.

  • İŞİNİZİ KURARKEN HERHANGİ BİR DEVLET DESTEĞİ ALDINIZ MI ?

Yazılım sektöründe faaliyet gösterdiğimiz için, KOSGEB ileri girişimcilik desteğinden faydalandık. Nazilli Ticaret Odası, KOSGEB Temsilciliği noktasında her konuda yardımcı oluyor, yönlendiriyor. Bu konuda devletimizin desteğini alırken, bu yardımları Nazilli Ticaret Odası vasıtasıyla alabilmek moral verici oldu.

  • SON OLARAK SÖYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ NELERDİR ?

İlginiz ve vaktiniz için teşekkür ederim. Bir limited şirket olarak işletmemi kurdum, ileride yine odamızın sayesinde hibe, kredi ve desteklerden de faydalanabileceğime olan inancım devam etmektedir.

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?