Nazdem Çay Kazanları Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Nazdem Çay Kazanları Sanayi Ticaret Limited Şirketi

  • KISACA KENDİNİZDEN BAHSEDER MİSİNİZ ?

İsmim SİNAN SANDIKOĞLU, 13.11.1979 tarihinde Nazilli’de doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Nazili’de tamamladım. Evliyim. Biri kız, iki evlat sahibiyim. Limited şirketimize %50 hisse ile ortağım. Diğer ortağımız ve şirketimizin imza yetkilisi, HASAN TİMUR beydir. Kendisi 07.07.1981 tarihinde Nazilli’de doğmuştur. Evlidir.

  • FİRMANIZIN KURULUŞ ÖYKÜSÜNDEN BAHSEDER MİSİNİZ ?

Sekörde geçirdiğimiz 17 yıllık tecrübeden sonra, Nazilli’mizde kendi markamızla kendi işimizi kurmaya karar verdik. Üretim ve istihdam oluşturmak üzere işletmemizin açılışını 2020 yılı haziran ayında gerçekleştirdik. Limited şirket olarak kurduğumuz firmamızın unvanıyla aynı olan “Nazdem” markamızı, tüm Türkiye’ye duyurmak amacındayız.

  • NAZİLLİ VE BÖLGEMİZİ SEKTÖRÜNÜZ AÇISINDAN DEĞERLENDİRİR MİSİNİZ ?

Sadece Nazilli açısından düşünmeyelim. Şu anda firmamız Aydın, Denizli, Muğla, Burdur, Afyonkarahisar ve Antalya olmak üzere 6 il içerisinde, ulaşabildiğimiz her kafe, kahvehane, çay ocağı, fabrika, restoran ve resmi daireler olmak üzere satış yapabilmiştir ve halen hizmet vermektedir. Amacımız bu 6 il içerisinde, toplu olarak çay içilen hemen her ortama kendimizi tanıtabilmek.

  • MESLEĞİNİZİN ZOR VE KOLAY YÖNLERİNDEN BAHSEDER MİSİNİZ ?

Mesleğimizi severek yaptığımız için, ulaşılması en zor hedefleri bile kolaylaştırmanın yollarına bakıyoruz. Her sektörde olduğu gibi, bizim işimizin de zor ve kolay yönleri var tabi ki. Örneğin sürekli seyahat etmek ve kilometrelerce yol yapmak durumundayız. Zoru seven ve kendimizle bağdaştırabilen şirket yapımız sayesinde, zor işlerimizi kolay hale getiriyoruz.

  • İŞİNİZİ KURARKEN HERHANGİ BİR DEVLET DESTEĞİ ALDINIZ MI ?

İşimizi kurarken KOSGEB’in girişimci destek programından faydalanıyoruz. Öncesinde girişimcilik eğitimini tamamladık. Kuruluş hibe desteğinin yanı sıra, makine ve teçhizat desteğinden de faydalanacağız. Nazilli Ticaret Odası’na kayıtlı bir limited şirket olarak, odamızın bizlere kuruluş aşamasından itibaren yol gösterici yönlendirmeleriyle ilerlemekteyiz.

  • SON OLARAK SÖYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ NELERDİR ?

“Nazdem” markası, artık “Nazilli” ile özdeşleşmiş bir markadır. Markamızın, ulusal olarak da bilinirliğinin artırılması için çabalarımızı sürdürmekteyiz. Bu noktada da Nazilli Ticaret Odası’nın eğitim ve danışmanlık faaliyetlerinden faydalanacağımızı düşünüyoruz

Türkçe
Sohbete Başla
1
Yardım lazım mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?